Predajné a servisné miesta Otestujte si Toyotu Zostavte si Toyotu

O Programe Toyota BusinessPlus

Poďte s nami, Toyota Business Plus je tu pre Vás

Celkové prevádzkové náklady sú hlavným faktorom pre efektívnu správu vášho vozového parku. U Toyoty si môžete byť istí vynikajúcou návratnosťou investícií. Naše automobily sú známe svojou výnimočnou kvalitou, životnosťou a spoľahlivosťou. To výrazne prispieva nielen ku skutočnosti, že vozidlá značky Toyota majú dnes na trhu jednu z najlepších zostatkových hodnôt, ale i k výhodnému financovaniu a priaznivým cenám poistenia. Na znížení prevádzkových nákladov sa nemalou mierou podieľajú naše efektívne pohonné jednotky a štandardná trojročná záruka. Ak si zvolíte Toyotu, dávate tým najavo, že chcete optimalizovať náklady na vozový park a zároveň urobiť radosť svojím šoférom.

Spojuje nás rovnaký cieľ – byť stále lepší. Preto by sme Vám radi predstavili Toyota BusinessPlus zameraný na oblasť predaja a služieb firemných flotíl. Prináša rad výhodných riešení, ktorých cieľom je prispieť k ešte lepšiemu fungovaniu Vašej firmy.

Toyota BusinessPlus znamená pre Vašu firmu prospech a výhody, pričom nezáleží na tom, ako veľký vozový park máte alebo koľko vozidiel kupujete. Navrhneme Vám optimálne riešenie, ktoré rešpektuje stratégiu firemného rozvoju. Poradíme, ako si zaistíte vysokú rentabilitu vložených prostriedkov do nákupu vozidiel a ako dosiahnete nízkych prevádzkových nákladov v ich používaní. Poskytnuté obchodné podmienky nie sú viazané okamžitým odberom celého množstva vozidiel. Máme záujem, aby naša spolupráca mala pevné pravidlá a prinášala istotu. Tvoríme jeden tým a za našimi službami stoja ľudia, poznajte, že im záleží na Vašej spokojnosti.

/

Prvotriedne služby

Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.