Predajné a servisné miesta Otestujte si Toyotu Zostavte si Toyotu

Transparentné prevádzkové náklady

Fleetoví manažéri z celého sveta identifikovali celkové prevádzkové náklady (TCO - Total Cost of Ownership) ako najdôležitejšie kritérium pre nákup.

Najväčšia časť celkových prevádzkových nákladov tvorí opotrebenie, ktoré predstavuje až 50 % celkových prevádzkových nákladov. Zameranie spoločnosti Toyota na kvalitu, odolnosť a spoľahlivosť značne prispievajú k dobrej zostatkovej hodnote v porovnaní s konkurenciou.

Podľa nezávislého indexu Schwacke Automobile Index ponúkajú fleetové vozidlá Toyota špičkovú zostatkovú hodnotu.

Vďaka tomu vozidlá Toyota vyžadujú nižšie celkové prevádzkové náklady než konkurenčné vozidlá.

Toyota je známa ako výrobca jedných z najspoľahlivejších vozidiel na svete. To znamená, že naše vozidlá strávia menej času v servise a viac na ceste, vďaka čomu sú celkové prevádzkové náklady počas životného cyklu vozidla nižšie.

Toyota sa pri návrhu, plánovaní a vývoji nových modelov zameriava na celkové prevádzkové náklady. A náklady na prevádzku tvoria neoddeliteľnú súčasť našej fleetovej stratégie.

Náš tím

Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.