Program
ProSport

Toyota. Spoľahlivý partner športovcov.

Program Toyota ProSport je určený pre zaistenie mobility športových klubov a zväzov na Slovensku.

Program Toyota ProSport je určený pre zaistenie mobility športových klubov a zväzov na Slovensku.

Program ponúka zakúpenie vozidiel C‑HR, Corolla TS a PROACE Verso Shuttle (platí aj na ďalšie vybrané modely Toyota podľa aktuálnej ponuky) s výraznou dotáciou značky Toyota.
Účelom tohto programu je najmä zabezpečiť mobilitu všetkým športovým zväzom a klubom aj na tej najnižšej úrovni a prispieť k rozvoju športu detí, mládeže a dospelých v Slovenskej republike.
Program Toyota ProSport je súčasťou dlhodobej spolupráce so Slovenským olympijským a športovým výborom, v rámci ktorej Toyota poskytuje SOŠV flotilu osobných hybridných a úžitkových vozidiel. Vozidlá pomáhajú nielen pri cestách na preteky a sústredenia, ale aj v rámci mnohých projektov, ktoré SOŠV celoročne organizuje.
Program Toyota ProSport pre ostatné zväzy a kluby na túto spoluprácu s olympionikmi nadväzuje.
Podmienkou na účasť v programe je platná registrácia športového klubu alebo zväzu na území Slovenskej republiky. Register právnických osôb v športe je k dispozícii na stránke: sport.iedu.sk
Táto ponuka sa nevzťahuje na individuálnych športovcov, trénerov a funkcionárov.

Zistite viac

Stánok Toyota - Geneva Motor Show 2016 Stánok Toyota - Geneva Motor Show 2016 Svetová premiéra vozidla, ktoré zmení zavedený poriadok a zbúra stereotypy. Nová Toyota C-HR! Rad Toyota GR Sport Rad Toyota GR Sport Objavte radosť z jazdy na modeloch GR SPORT. Systém e- Call. Keď záleží na každej sekunde Systém e- Call. Keď záleží na každej sekunde Zistite viac Toyota na autosalóne v Bratislave Toyota na autosalóne v Bratislave Pozrite si Toyotu C-HR Hy-Power Premiéry Toyoty Premiéry Toyoty Toyota na autosalóne vo Frankfurte 2017 Mestské vozidlá Mestské vozidlá Vozidlá pre váš život v meste Toyota C-HR Toyota C-HR Zoznámte sa s modelom navrhnutým s vášňou Úžitkové vozidlá Toyoty Úžitkové vozidlá Toyoty Zoznámte sa s vozidlami predurčenými na prácu Olympijské a paralympijské partnerstvo Olympijské a paralympijské partnerstvo Toyota verí v silu pohybu. Toyota C-HR – The Night That Flows Toyota C-HR – The Night That Flows Svetová premiéra „tranzitného“ divadelného zážitku. Toyota #UrbanReflectionsMadrid #UrbanReflectionsMadrid Európski fotografi zachytávajú príbeh Toyoty C-HR v odraze mesta. Terénne a športové vozidlá Terénne a športové vozidlá Pripravené na čokoľvek