Predajné a servisné miesta
Otestujte si Toyotu
Zostavte si Toyotu

Toyota C-HR Live

Akciové ceny
Cenník
Motor a prevodovka Pohon Cena vrátane DPH Informácie o akciovej ponuke
1,2 Turbo (116 k) 6 M/T 4X2
17 990 € 18 790 €
Zostaviť
C-HR - Akciová cena
Výbavy
Svetlomety s oneskoreným zhasínaním po vypnutí zapaľovania

Svetlomety s oneskoreným zhasínaním po vypnutí zapaľovania

Svetlomety zostávajú svietiť ešte 30 sekúnd po zaparkovaní vozidla, aby vás bezpečne naviedli ku dverám domu (funkcia aktivovateľná vodičom zvyšuje praktickosť a bezpečnosť po zotmení).

Zavrieť
Senzor šera

Senzor šera

Senzor šera sleduje intenzitu dopadajúceho svetla a podľa potreby automaticky zapína svetlomety.

Zavrieť
Kožená hlavica riadiacej páky
Predkolízny bezpečnostný systém s rozpoznávaním chodcov

Predkolízny bezpečnostný systém s rozpoznávaním chodcov

Predkolízny bezpečnostný systém* s rozpoznávaním chodcov (z paketu bezpečnostných technológií Toyota Safety Sense) spája funkcie milimetrového radaru a kamery, prostredníctvom ktorých detekuje iné vozidlá nachádzajúce sa vpredu. Pokiaľ systém vyhodnotí potenciálne riziko nehody, vodič je upozornený (akusticky aj opticky) a súčasne sa aktivuje brzdový asistent. V prípade, že vodič nezačne sám včas brzdiť, automaticky sa aktivujú brzdy s cieľom stretu celkom zabrániť alebo aspoň zmierniť jeho následky. Okrem rozpoznávania iných vozidiel dokáže systém včas detekovať aj chodca.
*Technické označenie: Bezpečnostný systém pre predchádzanie kolíziám (PCS)

Zavrieť
Asistent pre jazdu v pruhoch s aktívnymi zásahmi do riadenia

Asistent pre jazdu v pruhoch s aktívnymi zásahmi do riadenia

Asistent pre jazdu v pruhoch (súčasť systému Toyota Safety Sense) sleduje pomocou kamery vodorovné pruhy na vozovke vpredu a upozorňuje vodiča (akusticky aj opticky) ak usúdi, že vodič vybočil z daného jazdného pruhu, bez toho aby predtým dal znamenie o zmene smeru jazdy. V prípade, že vozidlo začne nechcene opúšťať jazdný pruh, systém jemne zasahuje do riadenia.

Zavrieť
Automatické diaľkové svetlá

Automatické diaľkové svetlá

Automatické diaľkové svetlá z paketu bezpečnostných technológií Toyota Safety Sense zabezpečujú optimálne osvetlenie vozovky pri jazde v noci, a to s ohľadom na všetkých účastníkov cestnej prevádzky. Kamera rozpoznáva svetlomety vozidiel blížiacich sa v protismere aj koncové svetlá automobilov idúcich vpredu; okrem toho monitoruje aj intenzitu pouličného osvetlenia. Systém automaticky prepína medzi diaľkovými a stretávacími svetlami pre bezpečnejšiu jazdu po zotmení.

Zavrieť
Airbagy čelné, bočné, hlavové, kolenné

Airbagy čelné, bočné, hlavové, kolenné

Tento model je vybavený siedmimi airbagmi. Súčasťou výbavy je kolenný airbag pre vodiča, čelné airbagy pre vodiča a predného spolujazdca, bočné airbagy pre predné sedadlá a hlavové záclonové airbagy po celej dĺžke interiéru.

Zavrieť
Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.