Akciové ponuky

Toyota C-HR Executive - 5dv.

  • Bezkľúčové odomykanie a štartovanie
  • Adaptívne predné svetlomety
  • Projektorové LED predné svetlomety
  • Systém monitorovania mŕtveho uhla (BSM)
Porovnať
Toyota Toyota C-HR - Executive - 5dv.
  • Biela - perleťová (070) Nie je kompatibilné s výberom motora
  • Sivá - popolavá (1G3) Nie je kompatibilné s výberom motora
  • Čierna - nočná obloha (209) Nie je kompatibilné s výberom motora
  • Strieborná - kovová (1K0) Nie je kompatibilné s výberom motora
  • Bronzová - oxid (6X1) Nie je kompatibilné s výberom motora
Podpora

Toyota CH-R - Akciová cena


Od
28 070 €
Výkon
98 k
Maximálna rýchlosť
170 km/h
Sedadlá
5 s.
Logo GR

Toyota C-HR GR Sport

Odvážte sa zájsť ešte ďalej. Výnimočný športový štýl verzie GR Sport je zosobnením skutočného závodného ducha. Dokonale zladené akcenty a bohatá výbava zmenia každú jazdu na neopakovateľný zážitok.

C-HR

Športový charakter

Všetky prvky, od 19” zliatinových diskov kolies, cez strechu v čiernej farbe, až po špeciálne označenie verzie GR Sport, spolu dokonale ladia a vytvárajú jednoliatu koncepciu vozidla, ktoré má neopakovateľný charakter.

C-HR

Mimoriadne pohodlie

V interiéri Toyoty C-HR GR Sport je luxus na dosah ruky. Športové kožené sedadlá Black Alcantara poskytujú pohodlie počas dynamickej jazdy. Vyspelé bezpečnostné systémy vás obklopia aktívnou ochranou zo všetkých strán. S doplnkovým balíkom JBL Premium Audio si vypočujete obľúbené skladby v nevídanej kvalite.

C-HR

Hybridný výkon

Toyota C-HR GR Sport ponúka dva hybridné pohony. Vyberte si medzi jednotkou 1.8 Hybrid 122 k vybavenou skvelou prevodovkou e-CVT a moderným motorom 2.0 Hybrid Dynamic Force s výkonom 184 k, ktorý prináša dokonalú kombináciu výkonu a hospodárnosti.

Odlíšte sa

Toyota C-HR prináša štýl aj kvalitu. Vyzerá vynikajúco vďaka svojmu elegantnému, dynamickému zovňajšku a vy sa budete cítiť skvele v jej unikátnom, prémiovom interiéri. Navyše oslní novou pohonnou jednotkou Hybrid Dynamic Force s 2,0-litrovým motorom. Skrátka dokonalé mestské SUV, vnútri aj navonok.

Cesta je len vaša

Výrazne tvarovaný, hranatý exteriér modelu Toyota C-HR vytvára nezameniteľnú siluetu. Široký postoj a progresívny štýl dodávajú vozidlu punc dynamiky, prepracované detaily zasa priťahujú zvedavé pohľady. To všetko posilňuje nekonvenčný charakter tohto vozidla.

Toyota C-HR Hybrid

Podmanivý výkon

Toyota C-HR je stelesnením mestskej mobility. Nízky, široký postoj zaručuje stabilitu v zákrutách a s okamžitou akceleráciou hravo zvládnete každé predbiehanie. Nová úroveň hybridného pohonu je zasa zásadne dôležitá v nízkoemisných zónach.

Toyota C-HR Hybrid

Vy sa staráte o svoj život, my o vašu bezpečnosť

Je upokojujúce vedieť, že Toyota C-HR má vo výbave niektoré z najsofistikovanejších bezpečnostných technológií, aké existujú. Takže aj pokiaľ sa stratíte v myšlienkach na svoje radosti či povinnosti, Toyota C-HR dohliada na vašu bezpečnosť.

Apple CarPlay™ a Android Auto™

Rozhranie Apple CarPlay™ alebo Android Auto™ umožňuje prenášať obraz z vášho smartfónu a zobraziť ho na 8“ farebnej dotykovej obrazovke multimediálneho systému Toyota Touch 2, a taktiež prijímať hovory, reprodukovať hudbu a používať mapy a iné aplikácie, ktoré sú dostupné na vašom prenosnom zariadení.

Rozhranie Android Auto™

Rozhranie Android Auto™

Všetky vaše obľúbené aplikácie a funkcie sú dostupné prostredníctvom dotykovej obrazovky modelu Toyota C-HR.

Vždy na dosah

Vždy na dosah

Volajte, prijímajte hovory, čítajte SMS správy a diktujte správy bez toho, aby ste prerušili jazdu a spustili zrak s vozovky.

Vždy k cieľu

Vždy k cieľu

Používajte mapy Apple Maps, ktoré sa zobrazujú na dotykovej obrazovke modelu Toyota C-HR a pozerajte si informácie o cestnej premávke v reálnom čase.

Podmanivý výkon

Toyota C-HR je stelesnením mestskej mobility. Nízky, široký postoj zaručuje stabilitu v zákrutách a s okamžitou akceleráciou hravo zvládnete každé predbiehanie. Nová úroveň hybridného pohonu je zasa zásadne dôležitá v nízkoemisných zónach.