Akciové ponuky

Corolla Hatchback Comfort - 5-dv. Hatchback

 • Integrácia smartfónov
 • Toyota Touch® 2 multimediálny systém
 • 16" zliatinové disky kolies (5-lúčové)
 • Predné hmlové LED svetlá
Porovnať
Toyota Corolla Hatchback - Comfort - 5-dv. Hatchback
  • Biela - čistá (040) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Sivá – Manhattan (1H5) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Čierna - nočná obloha (209) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Modrá – Denim (8U6) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Hnedá - kávové zrno (4W9) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Červená - karmínová (3U5) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Bronzová - oxid (6X1) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Strieborná - zamatová (1J6) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Modrá - temná (8X8) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Biela - platinová (089) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Strieborná - metalická (1L0) Nie je kompatibilné s výberom motora
Od
23 670 €
Výkon
98 k
Od
20 970 €
Výkon
116 k

Vzrušujúca éra pre najpredávanejšie auto na svete pokračuje.

Užite si auto, vďaka ktorému je jazda zábavná. Pocíťte rozdiel hneď, ako si sadnete za volant, vďaka štýlovému interiéru, vynikajúcej ovládateľnosti a stabilite, ktoré robia jazdu ešte príjemnejšou.

 • Stvorená priniesť viac

  V Toyote sme odhodlaní vyrábať stále lepšie autá. Corolla je postavená na jedinečnej podvozkovej platforme TNGA, ktorá prináša skutočne uspokojivú jazdu. Pevnejšia karoséria a nižšie ťažisko znižujú nakláňanie karosérie pri prejazde zákrutami, zatiaľ čo zavesenie s dvojitými lichobežníkovými ramenami účinnejšie pohlcuje nárazy a zabezpečuje plynulejšiu jazdu.

 • Navrhnutá zaujať

  Prvá vec, ktorú si na Corolle všimnete, je jej odvážny a dynamický exteriér, ktorý môže byť ešte pútavejší výberom z našich dvojfarebných lakov. Atraktívna nízka kapota, nápadná široká mriežka chladiča a výrazné predné svetlomety s technológiou LED jej dodávajú elegantný profil, ktorý umocňujú športové 18-palcové zliatinové disky.

 • Zmysel pre štýl

  Naši dizajnéri zvolili kombináciu vysoko kvalitných materiálov, ktoré spolu vyzerajú úžasne – a tiež poskytujú príjemnú rozmanitosť textúr. Celočierny vzhľad dodáva interiéru športový nádych alebo si môžete vybrať chladnú sivú, ktorá podčiarkne priestranný a prehľadný dizajn. Štýlové športové sedadlá dokonale dotvárajú vzhľad.

Preskúmajte najpredávanejšie auto na svete

Čaká nás vzrušujúca jazda, pretože hybrid sa stáva ikonou.

Zamilujte si jazdu s Toyotou Corolla

Zamilujte si jazdu s Toyotou Corolla

S hybridnými Toyotami je radosť jazdiť. 1,8-litrový hybridný pohon, temperamentný a pohotový v meste, poskytuje uvoľnenú jazdu. Zato 2,0-litrový hybridný pohon Hybrid Dynamic Force poskytuje ešte väčší výkon bez kompromisov v oblasti plynulej jazdy. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, ušetríte palivo a znížite emisie, ktoré klesnú na nulu, keď jazdíte len na elektrický pohon.

Posaďte sa a relaxujte

Posaďte sa a relaxujte

Interiér Toyoty Corolla bol navrhnutý s ohľadom na vaše pohodlie. Športové sedadlá vás obopínajú, aby vás pevne držali na mieste, vďaka čomu sa budete cítiť pohodlne aj na dlhých cestách. Pozícia riadenia bola navrhnutá tak, aby sa vodič cítil čo najprirodzenejšie a aby pomáhala predchádzať únave. Spínače ovládania riadenia, infotainmentu a audiosystému na volante vám umožnia mať ruky na jednom mieste, zatiaľ čo vyhrievanie volantu ich v chladných dňoch zohreje.

Bezpečnosť nikdy nie je voľba – je štandardom

Bezpečnosť nikdy nie je voľba – je štandardom

Toyota Safety Sense je štandardnou súčasťou každej Corolly, pretože vaša bezpečnosť je pre nás priorita. Tento jedinečný bezpečnostný systém zahŕňa celý rad najnovších bezpečnostných prvkov, ktoré uľahčujú jazdu a zároveň udržujú vás a vašich cestujúcich vo väčšom bezpečí.

Objavte bezpečnostné prvky
Technológie pre každú cestu

Technológie pre každú cestu

Intuitívne technológie môžu pozdvihnúť každú cestu. Zoznámte sa s Toyota Connected, ktorá vám umožní vychutnať si bezproblémovú cloudovú navigáciu, hlasového agenta, ako aj dopravné informácie a udalosti na cestách v reálnom čase. Dostaňte sa ku každému cieľu včas, inteligentné multimédiá urobia ťažkú prácu za vás. Nová 8-palcová dotyková obrazovka bez námahy integruje Apple CarPlay a Android Auto™ do vašej prístrojovej dosky a poskytuje prístup k vašim obľúbeným aplikáciám pre smartfóny, ako aj množstvu informácií o jazde. Aplikácia MyT sa zatiaľ postará o všetko ostatné. Sledovanie jázd, plánovanie servisu alebo dokonca zlepšenie vášho hybridného štýlu jazdy stlačením jediného tlačidla. Zmeňte svoj každý deň pomocou Toyota Connected.

Objavte online služby MyT

Apple CarPlay* a Android Auto™

Rozhranie Apple CarPlay* alebo Android Auto™ umožňuje prenášať obraz z vášho smartfónu a zobraziť ho na 8“ farebnej dotykovej obrazovke multimediálneho systému Toyota Touch 2, a taktiež prijímať hovory, reprodukovať hudbu a používať mapy a iné aplikácie, ktoré sú dostupné na vašom prenosnom zariadení.

Rozhranie Android Auto™

Rozhranie Android Auto™

Všetky vaše obľúbené aplikácie a funkcie sú dostupné prostredníctvom dotykovej obrazovky modelu Toyota Corolla Hatchback.

Vždy na dosah

Vždy na dosah

Volajte, prijímajte hovory, čítajte SMS správy a diktujte správy bez toho, aby ste prerušili jazdu a spustili zrak s vozovky.

Apple Maps

Vždy k cieľu

Používajte mapy Apple Maps, ktoré sa zobrazujú na dotykovej obrazovke modelu Toyota Corolla Hatchback a pozerajte si informácie o cestnej premávke v reálnom čase.

Toyota Corolla Hybrid

Nová Corolla ponúka štýl, mimoriadne nízku spotrebu a skutočné potešenie z jazdy, čo z nej robí ikonu modernej doby. Bez ohľadu na váš životný štýl a vami zvolený typ karosérie si budete môcť užívať výhody samonabíjacích hybridných pohonných sústav. Je to prvýkrát, čo spoločnosť Toyota ponúkla na výber dva hybridné motory – 1,8-litrový Hybrid a 2,0-litrový Hybrid Dynamic Force – pre ten istý model. Vďaka všetkým výhodám podvozkovej platformy vychádzajúcej z novej globálnej architektúry TNGA si vás Corolla podmaní energickou jazdou.

*Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc