Akciové ponuky
Konfigurátor Corolla Hatchback
gr-sport-logo

Corolla Hatchback GR-Sport Dynamic - 5-dv. Hatchback

gr-sport-logo
gr-sport-logo
 • Vyhrievanie volantu
 • 18" dvojfarebné zliatinové disky kolies
 • Systém pre monitorovanie mŕtvych uhlov (BSM)
 • Upozornenie na dopravu za vozidlom (RCTA)
Porovnať
Toyota Corolla Hatchback - GR-Sport Dynamic - 5-dv. Hatchback
 • Biela - čistá/Čierna - nočná obloha (2NR) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Sivá – Manhattan/Čierna - nočná obloha (2QS) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Biela - perleťová/Čierna - nočná obloha (2KR) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Červená - karmínová/Čierna - nočná obloha (2SZ) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Strieborná - zamatová/Čierna - nočná obloha (2RD) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Sivá - popolavá/Čierna - nočná obloha (2RZ) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Strieborná - saténová /Čierna - nočná obloha (2KS) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Modrá - temná/Čierna - nočná obloha (2UQ) Nie je kompatibilné s výberom motora
Podpora

Corolla HB - Akciová cena


Od
27 290 €
Výkon
122 k

Začiatok novej vzrušujúcej éry najpredávanejšieho vozidla na svete.

Užite si auto, s ktorým je jazda zábavou. Pocíťte rozdiel hneď po usadnutí za volant – vďaka štýlovému interiéru, vynikajúcej ovládateľnosti a stabilite prináša ešte väčšie uspokojenie z jazdy.

 • Jej úlohou je ponúknuť viac

  Toyota Corolla je skonštruovaná na novej platforme TNGA, vďaka čomu poskytuje naozaj uspokojivý pôžitok z jazdy. Kombinácia pevnejšej karosérie a nízkeho ťažiska znižuje nakláňanie karosérie v zákrutách, zatiaľ čo zavesenie s dvoma priečnymi ramenami efektívnejšie absorbuje otrasy pre čo najhladšiu jazdu.

 • Navrhnutá urobiť dojem

  Na novej Toyote Corolla si ako prvé všimnete jej odvážny a dynamický exteriér. Atraktívna nízka kapota jej dodáva elegantný a dynamický profil, ktorý podčiarkujú športové 18-palcové zliatinové disky kolies.

 • Zmysel pre štýl

  Naši dizajnéri zvolili kombináciu vysoko kvalitných materiálov s úchvatným dizajnom a rozmanitými textúrami. Celočierny vzhľad dodá interiéru športový charakter alebo si môžete vybrať skvelú sivú, ktorá zvýrazní priestranný a čistý dizajn. Štýlové športové sedadlá dokonale završujú celkový vzhľad.

Objavte najobľúbenejšie vozidlo na svete

Pustite sa do dobrodružstva s ikonou, ktorá odhaľuje svoju novú, hybridnú tvár. Oboznámte sa s detailmi, vďaka ktorým je jazda týmto jedinečným vozidlom jednoducho obrovský pôžitok.

Toyota Corolla Hatchback Hybrid

Zamilujte si jazdu hybridným vozidlom

Riadenie všetkých hybridných vozidiel od spoločnosti Toyota je skutočný pôžitok. Hybridný pohon 1.8 Hybrid s výkonom 122 k a prevodovkou e-CVT nadchne svojím charakterom a pružnosťou počas jazdy v meste. Nový motor 2.0 Hybrid Dynamic Force s výkonom 184 k a prevodovkou e-CVT zaručuje ešte väčší výkon a mimoriadne plynulé riadenie. Bez ohľadu na to, aký motor si vyberiete, obidva vám umožnia šetriť palivo a znížiť emisie – pri jazde iba s elektrickým pohonom dokonca na nulu.

Toyota Corolla Hatchback Hybrid

Dve verzie hybridného pohonu

Spoločnosť Toyota s príchodom novej generácie modelu Corolla priniesla duálnu hybridnú stratégiu – na výber ponúka dva hybridné pohony – úsporný pohon 1.8 Hybrid s výkonom 122 k a prevodovkou e-CVT, ideálny do mesta, a úplne nový, dynamický 2.0 Hybrid Dynamic Force s výkonom 184 k a prevodovkou e-CVT. Obe jednotky zaručujú jedinečný výkon, plynulú jazdu a neporovnateľne nízku spotrebu paliva.

Apple CarPlay™ a Android Auto™

Rozhranie Apple CarPlay™ alebo Android Auto™ umožňuje prenášať obraz z vášho smartfónu a zobraziť ho na 8“ farebnej dotykovej obrazovke multimediálneho systému Toyota Touch 2, a taktiež prijímať hovory, reprodukovať hudbu a používať mapy a iné aplikácie, ktoré sú dostupné na vašom prenosnom zariadení.

Rozhranie Android Auto™

Rozhranie Android Auto™

Všetky vaše obľúbené aplikácie a funkcie sú dostupné prostredníctvom dotykovej obrazovky modelu Toyota Corolla Hatchback.

Vždy na dosah

Vždy na dosah

Volajte, prijímajte hovory, čítajte SMS správy a diktujte správy bez toho, aby ste prerušili jazdu a spustili zrak s vozovky.

Apple Maps

Vždy k cieľu

Používajte mapy Apple Maps, ktoré sa zobrazujú na dotykovej obrazovke modelu Toyota Corolla Hatchback a pozerajte si informácie o cestnej premávke v reálnom čase.

Toyota Corolla Hybrid

Nová Corolla ponúka štýl, mimoriadne nízku spotrebu a skutočné potešenie z jazdy, čo z nej robí ikonu modernej doby. Bez ohľadu na váš životný štýl a vami zvolený typ karosérie si budete môcť užívať výhody samonabíjacích hybridných pohonných sústav. Je to prvýkrát, čo spoločnosť Toyota ponúkla na výber dva hybridné motory – 1,8-litrový Hybrid a 2,0-litrový Hybrid Dynamic Force – pre ten istý model. Vďaka všetkým výhodám podvozkovej platformy vychádzajúcej z novej globálnej architektúry TNGA si vás Corolla podmaní energickou jazdou.