Akciové ponuky

Corolla Sedan Active - 4-dv.

 • 8" multimediálny displej
 • Integrácia smartfónov
 • 15" oceľové disky kolies s ozdobnými krytmi (8 lúčov)
 • Adaptívny tempomat
Porovnať
Toyota Corolla Sedan - Active - 4-dv.
  • Biela - čistá (040) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Biela - perleťová (070) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Strieborná - saténová (1F7) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Čierna - nočná obloha (209) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Strieborná - kovová (1K0) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Sivá - celestín (1K3) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Bronzová - oxid (6X1) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Červená - karmínová (3U5) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Béžová – champagne (587) Nie je kompatibilné s výberom motora
Podpora

Corolla Sedan - Akciová cena


Od
16 890 €
Výkon
125 k
Maximálna rýchlosť
190 km/h

Corolla Sedan
GR Sport

Zamiluj sa každý deň

Stvorená pre mesto, skonštruovaná zájsť ešte ďalej

Nech už je váš životný štýl akýkoľvek, vďaka štýlovej, úspornej a pohodlnej Toyote Corolla bude vaša jazda vždy pôžitkom. Počas jazdy v meste, ako aj po diaľnici si budete môcť užívať výhody hybridného pohonu bez nutnosti dobíjania a k tomu spoľahlivosť, ktorou je značka Toyota preslávená.

 • Výkon a elegancia

  Corolla Sedan budí nesporný dojem výkonu, podčiarknutý kultivovanými plynulými líniami a širokou aerodynamickou karosériou. Výrazný exteriér dopĺňa množstvo detailov vrátane LED svetlometov, chrómovaných dekórov či 18" dvojfarebných zliatinových diskov.

 • Priestrannosť a komfort

  Interiér Corolly Sedan je vybavený radom premyslených riešení a zaručuje všetkým cestujúcim maximálne pohodlie. Množstvo inteligentných úložných priestorov, veľa miesta pre nohy a prvotriedne materiály prispievajú k tomu, že samotná cesta je rovnakým potešením ako cieľ, do ktorého smerujete.

 • Ikona modernej doby

  Corolla Sedan je skonštruovaná s použitím platformy TNGA, vďaka čomu ponúka všestranný špičkový výkon. Od vylepšeného pruženia a dynamickej ovládateľnosti, až po nízke ťažisko a hybridný pohon s 1,8 l zážihovým motorom – Corolla je ikonou každým svojím dielom.

Zanecháva silný dojem zvonku aj zvnútra

Corolla Sedan je viac ako len atraktívna línia karosérie. Vylepšený systém hybridného pohonu poskytuje skutočný pôžitok pri každej ceste, inovatívna podvozková platforma TNGA zaručuje lepšie jazdné vlastnosti a jazdný komfort a najnovšie technológie, ktoré sú rozmiestnené okolo vodiča, vyhovejú všetkým jeho potrebám.

Toyota Corolla Sedan Hybrid

Nová generácia hybridného pohonu

Corolla Sedan debutuje vo verzii s vylepšeným hybridným pohonom, čo zaručuje vzrušujúcu jazdu a jedinečný výkon. Jednotka 1.8 Hybrid s výkonom 122 k a prevodovkou e-CVT je založená na ideálnej kombinácii elektrického a spaľovacieho motora, čo umožňuje jej plynulý, tichý a mimoriadne efektívny chod.

Toyota Corolla Sedan Hybrid

Dômyselné technológie

Vďaka funkciám, ako je bezdrôtová nabíjačka v stredovej konzole či tlačidlá na volante na príjem telefonických hovorov a ovládanie audiosystému, je jazda oveľa pohodlnejšia. Voliteľný projekčný displej na prednom skle (HUD) pomáha sústrediť sa na cestu tým, že zobrazí najdôležitejšie informácie priamo pred očami vodiča.

Apple CarPlay™ a Android Auto™

Rozhranie Apple CarPlay™ alebo Android Auto™ umožňuje prenášať obraz z vášho smartfónu a zobraziť ho na 8“ farebnej dotykovej obrazovke multimediálneho systému Toyota Touch 2, a taktiež prijímať hovory, reprodukovať hudbu a používať mapy a iné aplikácie, ktoré sú dostupné na vašom prenosnom zariadení.

Rozhranie Android Auto™

Rozhranie Android Auto™

Všetky vaše obľúbené aplikácie a funkcie sú dostupné prostredníctvom dotykovej obrazovky modelu Toyota Corolla Sedan.

Vždy na dosah

Vždy na dosah

Volajte, prijímajte hovory, čítajte SMS správy a diktujte správy bez toho, aby ste prerušili jazdu a spustili zrak s vozovky.

Apple Maps

Vždy k cieľu

Používajte mapy Apple Maps, ktoré sa zobrazujú na dotykovej obrazovke modelu Toyota Corolla Sedan a pozerajte si informácie o cestnej premávke v reálnom čase.

Nová generácia hybridného pohonu

Corolla Sedan prichádza vo verzii s hybridným pohonom bez nutnosti dobíjania, čo zaručuje vzrušujúcu jazdu a jedinečný výkon. Vďaka úplne novému prístupu k dizajnu a konštruktérstvu sa najpredávanejšie auto na svete môže pýšiť všetkými nasledujúcimi vymoženosťami: elegantným novým exteriérom, kompletne renovovaným interiérom, radom zdokonalených technológií a čo je zrejme najdôležitejšie – vylepšenými bezpečnostnými funkciami. Corolla Sedan je späť – a je lepšia než kedykoľvek predtým.