Akciové ponuky
gr-sport-logo

Corolla Sedan GR Sport Dynamic - 4-dv.

gr-sport-logo
gr-sport-logo
 • Bezdrôtová nabíjačka mobilných telefónov
 • Premietanie informácií o jazde na čelné sklo (HUD)
 • Vyhrievané predné sedadlá - vodič & spolujazdec
 • Vyhrievanie volantu
Porovnať
Toyota Corolla Sedan - GR Sport Dynamic - 4-dv.
  • Biela - čistá so strechou v čiernej farbe (2MQ) Nie je kompatibilné s výberom motora
  • Sivá - celestín so strechou v čiernej farbe (2TH) Nie je kompatibilné s výberom motora
  • Sivá - Dynamic so strechou v čiernej farbe (2VF) Nie je kompatibilné s výberom motora
  • Strieborná - metalická so strechou v čiernej farbe (2VU) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Červená - karmínová so strechou v čiernej farbe (2TB) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Biela - platinová so strechou v čiernej farbe (2VP) Nie je kompatibilné s výberom motora
Od
29 590 €
Výkon
97 k
Maximálna rýchlosť
180 km/h

Corolla Sedan
GR Sport

Zamiluj sa každý deň

S mestským dizajnom, ideálna aj na dlhé cesty

Štýlová, efektívna a pohodlná.. Corollu Sedan je radosť riadiť bez ohľadu na váš životný štýl. Či už jazdíte po meste alebo po diaľnici, budete ťažiť zo samonabíjacieho hybridného pohonu a spoľahlivosti, ktorou je Toyota preslávená.

 • Navrhnutá vyniknúť

  Corolla Sedan má nezameniteľný dizajn, ktorý sa vyznačuje rafinovanými, plynulými líniami a širokou, no aerodynamickou karosériou. Jej výrazný exteriér je sprevádzaný množstvom zaujímavých detailov vrátane LED predných svetiel, chrómových akcentov a 18-palcových dvojfarebných zliatinových diskov.

 • Sofistikovaná, priestranná a pohodlná

  Interiér ponúka nielen premyslenú technológiu ale aj prvotriedny komfort a pohodlie pre každého cestujúceho. Vďaka šikovným úložným priestorom, veľkému priestoru na nohy a prémiovej úprave povrchu zistíte, že vaša cesta bude rovnako príjemná ako cieľ.

 • Ikona modernej doby

  Corolla Sedan, postavená na TNGA platforme, poskytuje vynikajúcu jazdu. Od vylepšeného odpruženia a dynamickej ovládateľnosti až po nízke ťažisko a 1,8-litrový hybrid – Corolla Sedan je z každého aspektu ikonou modernej doby.

Pôsobivé zvnútra von

Toyota Corolla Sedan vám ponúkne viac než len vynikajúcu jazdu: pohodlný interiér, pokročilý balík Toyota Safety Sense, ktorý zaisťuje, že každý účastník cestnej premávky je v maximálnej možnej bezpečnosti a hybridný pohon bez nutnosti nabíjania.

Úspora paliva, nízke emisie a radosť z jazdy

Úspora paliva, nízke emisie a radosť z jazdy

1,8-litrový hybridný motor, temperamentný a pohotový v meste, poskytuje hladkú a uvoľnenú jazdu – bez ohľadu na situáciu. A čo viac, nikdy ho nebudete musieť nabíjať, pretože Corolla Sedan Hybrid sa nabíja sama.

Dômyselné funkcie, jednoduché použitie.

Dômyselné funkcie, jednoduché použitie.

Štýlový kokpit poskytuje sadu ľahko použiteľných inovácií vďaka systému Toyota Connect. Nová 8" dotyková obrazovka vytvára úžasný zážitok z jazdy a už na prvý pohľad poskytuje všetko, čo potrebujete. Toyota Connected vám umožní prístup k dôležitým informáciám, ako je cloudová navigácia, udalosti na ceste v reálnom čase a obľúbenú hudbu počas jazdy. Pomocou hlasového ovládania nájdete čokoľvek.. či už chcete nájsť cieľ cesty, reštauráciu, čerpaciu stanicu..

Zistite viac o službe MyT
Pokoj v duši po celý čas

Pokoj v duši po celý čas

Toyota Safety Sense posúva asistenciu vodiča na novú úroveň. Bezpečnostný systém bol vylepšený o ešte inteligentnejšie funkcie, ktoré môžu pomôcť predchádzať kolíziám. Buďte si istí, že všetko budete mať vždy pod kontrolou.

Objavte bezpečnostné prvky

Apple CarPlay* a Android Auto™

Rozhranie Apple CarPlay* alebo Android Auto™ umožňuje prenášať obraz z vášho smartfónu a zobraziť ho na 8“ farebnej dotykovej obrazovke multimediálneho systému Toyota Touch 2, a taktiež prijímať hovory, reprodukovať hudbu a používať mapy a iné aplikácie, ktoré sú dostupné na vašom prenosnom zariadení.

Rozhranie Android Auto™

Rozhranie Android Auto™

Všetky vaše obľúbené aplikácie a funkcie sú dostupné prostredníctvom dotykovej obrazovky modelu Toyota Corolla Sedan.

Vždy na dosah

Vždy na dosah

Volajte, prijímajte hovory, čítajte SMS správy a diktujte správy bez toho, aby ste prerušili jazdu a spustili zrak s vozovky.

Apple Maps

Vždy k cieľu

Používajte mapy Apple Maps, ktoré sa zobrazujú na dotykovej obrazovke modelu Toyota Corolla Sedan a pozerajte si informácie o cestnej premávke v reálnom čase.

Nová generácia hybridného pohonu

Corolla Sedan prichádza vo verzii s hybridným pohonom bez nutnosti dobíjania, čo zaručuje vzrušujúcu jazdu a jedinečný výkon. Vďaka úplne novému prístupu k dizajnu a konštruktérstvu sa najpredávanejšie auto na svete môže pýšiť všetkými nasledujúcimi vymoženosťami: elegantným novým exteriérom, kompletne renovovaným interiérom, radom zdokonalených technológií a čo je zrejme najdôležitejšie – vylepšenými bezpečnostnými funkciami. Corolla Sedan je späť – a je lepšia než kedykoľvek predtým.

*Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc