Od
15 850 €
Výkon
110 k

Pôsobivý výkon

Vozidlo je v ponuke v dvoch dĺžkach karosérie a ponúka možnosť usadenia až pre 7 dospelých osôb, takže poskytuje priestor pre všetkých a všetko, čo potrebujete. Šikovné riešenie úložného priestoru sa postará o to, čo je potrebné. Vždy nájdete správny priestor a miesto. Ťažná kapacita 1,5 tony vám navyše dáva istotu, že môžete odviezť naozaj všetko.

Obzrite si ho zo všetkých strán

Pozrite si kľúčové prvky modelu PROACE CITY VERSO. Otočte vozidlo a pozrite si ho z každého uhla.

 • Pôsobivý dizajn

  PROACE CITY VERSO je v ponuke vo 2 dĺžkach rázvoru náprav a hravo pojme vás aj vašich cestujúcich. Krátke aj dlhé modely ponúkajú dostatok priestoru pre až 7 osôb. Interiér môžete usporiadať presne podľa svojich potrieb.

 • Nájdite si svoj ideálny motor

  Široká ponuka zahŕňa vyspelé benzínové a naftové pohonné jednotky s výkonom od 100 do 130 k DIN v kombinácii so 6st. manuálnou alebo 8.st automatickou prevodovkou. Model PROACE CITY VERSO, ktorý sa pýši najlepšími emisiami CO vo svojej triede a špičkovou spotrebou paliva, tak môžete vybaviť pohonnou jednotkou, ktoré dokonale splní vaše požiadavky.

 • Flexibilita, ktorú potrebujete

  PROACE CITY VERSO ponúka flexibilné sedenie pre cestujúcich vďaka možnosti výberu medzi tromi samostatnými sedadlami v druhom rade vybavených úchytmi ISOFIX alebo sklopným lavicovým sedadlom deleným v pomere 60:40. Modely s krátkym aj dlhým rázvorom náprav majú kapacitu na prepravu 7 osôb a ponúkajú dve samostatné sedadlá v treťom rade, ktoré možno posúvať dopredu a dozadu v záujme dosiahnutia rovnováhy medzi veľkosťou priestoru pre nohy a priestoru pre náklad.

 • Bezpečnosť nikdy nie voliteľným prvkom

  PROACE CITY VERSO je v ponuke s tromi voliteľnými bezpečnostnými balíkmi a každý z nich je špeciálne navrhnutý podľa vašich potrieb. Štandardné bezpečnostné prvky zahŕňajú pokročilý systém na predchádzanie kolíziám, systém rozpoznávania dopravných značiek, systém výstrahy pri zmene jazdného pruhu s asistentom riadenia, tempomat a systém na sledovanie bdelosti vodiča, takže sa môžete spoľahnúť, že model PROACE CITY VERSO vás kryje.

Vždy pripravený na prácu

Či už ide o prácu alebo zábavu, model PROACE CITY VERSO je schopný splniť každú úlohu. Prináša tiež kombináciu nízkych emisií s najnižšou spotrebou paliva vo svojej triede, ktorá pre vás znamená nízke prevádzkové náklady.

 • Inteligentný dizajn, šikovné a praktické riešenia

  Sedadlá možno sklopiť do roviny a maximalizovať objem batožinového priestoru, zatiaľ čo sedadlá v druhom rade zaisťujú ochranu a pohodlie cestujúcich vďaka úchytom ISOFIX. Vyspelé technológie ako projekčný displej, inteligentný parkovací asistent (IPA) a systém Pro-Touch s 3D navigáciou uľahčujú cestu a zbavujú jazdu stresu.

 • Konfigurácia sedadiel podľa potreby

  PROACE CITY VERSO ponúka flexibilné sedenie až pre 7 osôb. Modely s krátkym aj dlhým rázvorom náprav ponúkajú dve samostatné sedadlá v treťom rade, ktoré možno posúvať v záujme dosiahnutia rovnováhy medzi veľkosťou priestoru pre nohy a batožinového priestoru. Všetky sedadlá pre cestujúcich vrátane sedadla predného spolujazdca je možné sklopiť do roviny, a tým výrazne zväčšiť kapacitu pre náklad.

 • Vitajte v komfortnej zóne

  Toyota PROACE CITY VERSO na vás určite zapôsobí, je praktická a rovnako aj pohodlná. V interiéri sa nachádzajú komfortné predné lakťové opierky pre spolujazdca aj vodiča, veľké množstvo úložných priestorov a dvere batožinového priestoru s otvárateľným oknom, ktoré zaručuje ľahký prístup. Panoramatická strecha zaplaví kabínu svetlom a vy môžete streamovať svoju obľúbenú hudbu cez Apple CarPlay™ alebo Android Auto™.