PROACE Verso

Všestranný mikrobus najvyššej kvality

Toyota PROACE VERSO. Stvorená pre aktívnych.

Nová verzia PROACE VERSO pokračuje v našej tradícii tvorby všestranných mikrobusov vďaka využitiu praktických riešení a umožneniu cestovania v priestrannom interiéri pre splnenie požiadaviek aj tých najaktívnejších spotrebiteľov. Navyše spojenie premyslených funkcií, pokročilých dieselových motorov a inovatívnych technológií sa postará o to, že sa váš život stane jednoduchším a jazda bezpečnejšou a uvoľňujúcou.

Hlavné prvky

Premyslené funkcie a inovatívna technológia

Premyslené funkcie a inovatívna technológia

PROACE Verso vám umožňuje voľbu, aby sa čo najlepšie prispôsobil vašim potrebám. Vďaka celému radu pokročilých funkcií bude určite vynikať. Xenonové svetlá, pokročilý head-up displej (HUD), komfortný displej parkovacej kamery a celý rad bezpečnostných funkcií vám umožnia užívať si uvoľňujúcu a bezpečnú jazdu.

Inovatívny priestor, ktorý sa vám prispôsobí

Inovatívny priestor, ktorý sa vám prispôsobí

PROACE VERSO je život jednoduchší. Sklopné sedadlá na koľajniciach zaistia vyhľadávanú flexibilitu, doplnenú praktickosťou skladacích stolíkov a bezdotykového otvárania bočných dverí aktivovaného pohybom nohy. Kvalitná povrchová úprava, vyhrievané masážne predné sedadlá, luxusné otočné kapitánske sedadlá či strecha Toyota Skyview® dotvárajú dojem prvotriednosti.

Vozidlo pre každého

Vozidlo pre každého

PROACE Verso odvezie až deväť cestujúcich vrátane vodiča. Môžete si vybrať tiež rodinnú verziu pre osem alebo luxusnú VIP verziu pre sedem osôb. Bez ohľadu na vybranú verziu PROACE Verso ponúka jednoduchý prístup dovnútra vozidla pomocou posuvných bočných dverí a dverí batožinového priestoru s nízkou nákladovou hranou.

Bezpečnosť

Bezpečnosť

K dispozícii je množstvo prelomových technológií značky Toyota. Okrem systémov aktívnej bezpečnosti, ako sú napríklad predkolízny bezpečnostný systém, rozpoznávanie dopravných značiek či systém upozornenia na opustenie jazdného pruhu, PROACE Verso ponúka dlhý zoznam funkcií, napríklad adaptívny tempomat alebo automatické diaľkové svetlá.

Objavte svoj ideálny PROACE Verso


Priestor na mieru


Pružný, všestranný a pohodlný, to je PROACE Verso s tromi radmi sedadiel, s miestami až pre 9 osôb a praktickým riešením aj pre najnáročnejších užívateľov.

Kombi
Shuttle
Family
VIP
Selection
Toyota PROACE VERSO Kombi 8 sedadiel
Toyota PROACE VERSO Kombi 9 sedadiel
Toyota PROACE VERSO Shuttle 8 sedadiel
Toyota PROACE VERSO Shuttle 9 sedadiel
Toyota PROACE VERSO VIP 6 sedadiel
Toyota PROACE VERSO 8 sedadiel
Toyota PROACE VERSO 6 sedadiel
Toyota PROACE VERSO 7 sedadiel
Toyota PROACE VERSO Selection 7 sedadiel

PROACE VERSO v troch variantoch


Každá veľkosť PROACE Verso ponúka presne toľko miesta pre spolujazdca a na batožinu, koľko potrebujete. Zvoľte si dĺžku karosérie, ktorá splní vaše očakávania.

Toyota Proace Verso - Stredná dĺžka
Toyota Proace Verso - Predĺžená dĺžka

Zaujímavosti

Moja Toyota - služby pre majiteľov Moja Toyota - služby pre majiteľov Ak je vaša Toyota vybavená multimediálnym systémom Toyota Touch alebo Toyota Touch & Go, zaregistrujte sa na zákaznícky portál Moja Toyota a sťahujte aplikácie, nastavte si svoje trasy, aktualizujte mapy a ďalšie. O Toyota BusinessPlus O Toyota BusinessPlus Poďte s nami, Toyota Business Plus je tu pre vás. Program ProSport Program ProSport Spoľahlivý partner športovcov! Rodinné vozidlá Rodinné vozidlá Splnia všetky vaše potreby Úžitkové vozidlá Toyoty Úžitkové vozidlá Toyoty Zoznámte sa s vozidlami predurčenými na prácu 6 kusov vozidiel Toyota a Lexus 6 kusov vozidiel Toyota a Lexus Pre Slovenský olympijský výbor. Stánok Toyota - Geneva Motor Show 2016 Stánok Toyota - Geneva Motor Show 2016 Svetová premiéra vozidla, ktoré zmení zavedený poriadok a zbúra stereotypy. Nová Toyota C-HR!