Akciové ponuky
Prečo si kúpiť RAV4?
Od
39 590 €
Výkon
178 k
Maximálna rýchlosť
180 km/h

RAV4 – dokonalá v každom smere.

Prepracovaná a svojrázna Toyota RAV4 spája pravý charakter SUV s jedinečným štýlom a špičkovými technológiami.

  • Dizajn

    Pevná karoséria modelu RAV4 je zhmotnením sily a dodáva mu neprehliadnuteľný výzor na ceste. Priťahuje pohľady celým svojím zjavom – od elegantných predných LED svetlometov cez odvážnu siluetu profilu až po jedinečné zadné svetlá LED.

  • Interiér

    Jedinečný a šikovne riešený interiér modelu RAV4 ponúka dostatok priestoru pre nohy a ramená. Je moderný, prakticky usporiadaný a vybavený zmysluplnými technológiami.

  • RAV4 – SUV ako žiadne iné.

    Vďaka inovačnej podvozkovej platforme TNGA sa znížilo ťažisko vozidla, zvýšila sa tuhosť podvozka a zlepšil sa výhľad vodiča. Výsledkom je vrcholne zdatné SUV, s ktorým sa môžete bezpečne vydať kamkoľvek vo veľkom štýle.

Nekompromisná rovnováha štýlu, bezpečnosti a schopností.

RAV4 s robustným dizajnom a dostatočným vnútorným priestorom ponúka širokú škálu prvkov aktívnej bezpečnosti, ktoré vám umožňujú jazdiť s väčšou istotou.

Navrhnutá pre každé dobrodružstvo

Navrhnutá pre každé dobrodružstvo

Nekompromisne odolná, prepracovaná do detailu a očarujúca zároveň, to je nová RAV4 Adventure. Vydajte sa na mestské cesty s 19" zliatinovými diskami a širšími podbehmi kolies. Alebo zvládnite náročné podmienky na cestách so špeciálnymi prednými a zadnými nárazníkmi. Buďte pripravení bez ohľadu na počasie s novým dizajnom predných LED hmloviek. Vyberte si štýl, ktorý vám vyhovuje najviac, s jedinečnou možnosťou dvojfarebného* lakovania. S RAV4 Adventure preskúmate každú cestu bez kompromisov.
*2QU Sivá - khaki so strechou, prednými stĺpikmi a zadným spojlerom lakovaným vo farbe Sivá – Dynamic.

Pohodlná kdekoľvek na cestách

Pohodlná kdekoľvek na cestách

Užite si každé dobrodružstvo v bezkonkurenčnom pohodlí. RAV4 Adventure vás víta v štýlovom, priestrannom a tichom interiéri. Každý detail bol dôsledne prepracovaný. Užite si podsvietené spínače ovládania okien a nabíjajte na cestách s novými portami USB-C. Športové kožené sedadlá s oranžovým prešívaním a jedinečným polygonálnym vzorom pôsobia elegantne, zatiaľ čo veľký, vzdušný interiér zaručuje pohodlnú cestu pre všetkých, ktorí sú súčasťou každej dobrodružnej jazdy.

Pripravená na mesto

Pripravená na mesto

Vďaka novým 19” matným zliatinovým diskom kolies prináša RAV4 Adventure pozoruhodne hladkú jazdu. Nové disky kolies edície Adventure sú odľahčené a zároveň dostatočne odolné, aby zvládli aj členitý terén.

Hybridný pohon

Toyota RAV4 je k dispozícii s jedinečným samonabíjacím hybridným pohonom. Vďaka svojej unikátnej kombinácii benzínového motora s elektrickým, dosahuje vynikajúcu jazdnú dynamiku a bezkonkurenčnú spotrebu paliva. Hybridný pohon Toyota je v súčasnosti najlepšou alternatívou k bežným konvenčným motorom.

Toyota RAV4 Hybrid

Ponuka hybridov

Toyota RAV4 je k dispozícii s motorom 2.5 Hybrid Dynamic Force s výkonom 218 koní a pohonom 4x2 a s výkonom až 222 koní v prípade pohonu 4x4. Obe verzie poskytujú vodičovi plynulé a silné zrýchlenie.

Toyota RAV4 Hybrid

Výhody hybridného pohonu

Vďaka hybridnému pohonu prejde RAV4 až 80 % vašej jazdy na elektrickú energiu. Hybridy Toyota sa navyše môžu dobíjať počas brzdenia alebo počas jazdy. Ďalšou výhodou z pohľadu šetrenia nákladov je, že hybridné vozidlá majú menej častí, ktoré sú náchylné na opotrebenie, a sú tak spoľahlivejšie, čo potvrdili rôzne nezávislé testy.

Bez kompromisov

Toyota RAV4 bola stvorená pre výnimočný zážitok z jazdy a navrhnutá tak, aby vytŕčala z davu. Vďaka jej priekopníckej samonabíjacej hybridnej pohonnej sústave si zaručene vychutnáte všetky výhody elektrického pohonu bez akýchkoľvek komplikácií. A vďaka interiéru, ktorý je rovnako pohodlný ako priestranný, môžete s ľahkosťou kľučkovať mestom v znamení mimoriadnej bezpečnosti, pohodlia a zanechania kompromisov.