Akciové ponuky
Prečo si kúpiť RAV4?
Podpora

RAV4 - Akciová cena


Od
37 890 €
Výkon
178 k
Maximálna rýchlosť
180 km/h
Sedadlá
5 s.

RAV4 – dokonalá v každom smere.

Prepracovaná a svojrázna Toyota RAV4 spája pravý charakter SUV s jedinečným štýlom a špičkovými technológiami.

  • Dizajn

    Pevná karoséria modelu RAV4 je zhmotnením sily a dodáva mu neprehliadnuteľný výzor na ceste. Priťahuje pohľady celým svojím zjavom – od elegantných predných LED svetlometov cez odvážnu siluetu profilu až po jedinečné zadné svetlá LED.

  • Interiér

    Jedinečný a šikovne riešený interiér modelu RAV4 ponúka dostatok priestoru pre nohy a ramená. Je moderný, prakticky usporiadaný a vybavený zmysluplnými technológiami.

  • RAV4 – SUV ako žiadne iné.

    Vďaka inovačnej podvozkovej platforme TNGA sa znížilo ťažisko vozidla, zvýšila sa tuhosť podvozka a zlepšil sa výhľad vodiča. Výsledkom je vrcholne zdatné SUV, s ktorým sa môžete bezpečne vydať kamkoľvek vo veľkom štýle.

Hybridný pohon

Toyota RAV4 je k dispozícii s jedinečným samonabíjacím hybridným pohonom. Vďaka svojej unikátnej kombinácii benzínového motora s elektrickým, dosahuje vynikajúcu jazdnú dynamiku a bezkonkurenčnú spotrebu paliva. Hybridný pohon Toyota je v súčasnosti najlepšou alternatívou k bežným konvenčným motorom.

Toyota RAV4 Hybrid

Ponuka hybridov

Toyota RAV4 je k dispozícii s motorom 2.5 Hybrid Dynamic Force s výkonom 218 koní a pohonom 4x2 a s výkonom až 222 koní v prípade pohonu 4x4. Obe verzie poskytujú vodičovi plynulé a silné zrýchlenie.

Toyota RAV4 Hybrid

Výhody hybridného pohonu

Vďaka hybridnému pohonu prejde RAV4 až 80 % vašej jazdy na elektrickú energiu. Hybridy Toyota sa navyše môžu dobíjať počas brzdenia alebo počas jazdy. Ďalšou výhodou z pohľadu šetrenia nákladov je, že hybridné vozidlá majú menej častí, ktoré sú náchylné na opotrebenie, a sú tak spoľahlivejšie, čo potvrdili rôzne nezávislé testy.

Bez kompromisov

Toyota RAV4 bola stvorená pre výnimočný zážitok z jazdy a navrhnutá tak, aby vytŕčala z davu. Vďaka jej priekopníckej samonabíjacej hybridnej pohonnej sústave si zaručene vychutnáte všetky výhody elektrického pohonu bez akýchkoľvek komplikácií. A vďaka interiéru, ktorý je rovnako pohodlný ako priestranný, môžete s ľahkosťou kľučkovať mestom v znamení mimoriadnej bezpečnosti, pohodlia a zanechania kompromisov.