Yaris Selection Style - 5-dv.

 • 8" multimediálny displej
 • Dvojzónová automatická klimatizácia
 • Vnútorné spätné zrkadlo elektrochromatické
 • Vyhrievané predné sedadlá
Porovnať
Toyota Yaris - Selection Style - 5-dv.
 • Biela - platinová so strechou v čiernej farbe (2PU) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Červená - koralová so strechou v čiernej farbe (2SW) Nie je kompatibilné s výberom motora
 • Červená - karmínová so strechou v čiernej farbe (2SZ) Nie je kompatibilné s výberom motora
Podpora

Yaris - Akciová cena


Yaris - Paket VIP - Akciová cena


Od
21 040 €
Výkon
92 k
Od
18 840 €
Výkon
125 k

Dobrá nálada

Nový Yaris má všetky výhody vozidla s typicky mestským charakterom. Dynamika, pohodlie pri riadení a najnovšie technológie – každý prvok bol navrhnutý s ohľadom na vodiča.

 • Pôžitok z cestovania

  Okrem hybridného pohonu je nový Yaris k dispozícii s trojvalcovými zážihovými motormi s objemom 1,0 alebo 1,5 litra. Obidva zaisťujú plynulé zrýchlenie a dynamickú jazdu v meste aj na diaľnici.

 • Inšpiratívne technológie

  V štandardnej výbave nového modelu Yaris nájdete okrem iného multimediálny systém Toyota Touch® 2, farebný projekčný displej HUD na čelnom skle alebo intuitívne aplikácie na výber: Apple CarPlay™ alebo Android Auto™.

 • Pohodlný interiér

  Priestranný interiér nového modelu Yaris dosahuje úroveň vozidiel z vyšších segmentov. Mäkké materiály najvyššej kvality, náladové osvetlenie, kompaktný volant alebo tvarované sedadlá vytvárajú zmyslom lahodiace, priateľské a relaxačné prostredie.

Mestský charakter

Nová Toyota Yaris je v každom, aj v tom najmenšom detaile navrhnutá tak, aby si vodič mohol čo najviac užiť jazdu. Priestranný interiér, širšia, robustnejšia silueta so zníženým ťažiskom alebo dynamické a úsporné motory – v meste je Yaris vo svojom živle.

Toyota Yaris Hybrid

Efektivita hybridov

Nový Yaris je k dispozícii s hybridným pohonom 4. generácie s väčším výkonom a zároveň nižšou spotrebou paliva. Prepracovaný ľahký lítiovo-iónový akumulátor má väčšiu kapacitu a samonabíjací hybridný systém dokáže získať viac energie, vďaka čomu môže vozidlo v meste jazdiť až 80 % času iba v elektrickom režime, bez akýchkoľvek emisií.

Toyota Yaris Hybrid

Vyššia úroveň bezpečnosti

Nová generácia Yarisu je najbezpečnejšia v histórii tohto modelu. Bohatá štandardná výbava zahŕňa okrem iného pokročilý predkolízny bezpečnostný systém (PCS) s funkciou rozpoznávania chodcov a cyklistov v noci alebo systém na zmierňovanie rizika nehody na križovatkách. Nový Yaris má navyše 8 airbagov vrátane dodatočného stredového airbagu pre pasažierov vpredu, jediného v tomto segmente.

Prečo prestať?

Nový Yaris je dokonalé mestské vozidlo navrhnuté pre život v meste. Snúbi sa v ňom progresívna technológia hybridného pohonu s plne nabitým dynamickým dizajnom. Pretože keď máte energiu ísť vpred, prečo prestať?
Car of the year 2021