1. Nové vozidlá
 2. Prehľad

Toyota C-HR GR Sport

5-dv.

Toyota C-HR - GR Sport - 5-dv.
Biela - platinová so strechou v čiernej farbe (2VP)

Už od

33890.0

Motor

1.8 Hybrid 122 k

Štandardná

3-ROČNÁ ZÁRUKA
Toyota C-HR - GR Sport - 5-dv.

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

 • Dizajn

  Nechajte všednosť ostatným

  Svieži dynamický štýl novej Toyoty C-HR sa snúbi s plynulými líniami a širokým postojom. Aký je výsledok? Vonkajší dizajn vyžarujúci dojem pohybu dokonca aj keď nejazdí.

 • Plynulý výkon hybridu

  Nová úroveň hybridného zážitku vás očarí podmanivosťou, dynamickosťou a mimoriadnou úspornosťou. A vďaka ponuke troch pohonných jednotiek si vychutnáte mimoradne plynulú jazdu bez ohľadu jazdné podmienky. Ak sa však zameriavate na výkon, 2,0-litrová pohonná jednotka Hybrid Dynamic Force (M20A-FXS) ho ponúka v naozaj bohatej miere.

 • SUV stvorené pre mesto

  Toyota C-HR bola navrhnutá so zameraním na mesto – jej svižné ovládanie a impozantná manévrovateľnosť sú splnením sna každého vodiča, ktorý často jazdí v stiesnenom mestskom prostredí. Vďaka celkovej dĺžke takmer 4,4 metra a maximálnemu polomeru otáčania na úrovni iba 10,4 metra sa s ľahkosťou prekľučkujete rušnými centrami miest.

 • Žiadne kompromisy

  Užívajte si skutočný pokoj v duši s vedomím, že Toyota sa stará o vašu bezpečnosť. Vďaka inteligentným funkciám podporujúcim vodiča v rôznych situáciách, ako je napr. systém pre sledovanie mŕtvych uhlov (BSM) a predkolízny bezpečnostný systém (PCS) s rozpoznávaním chodcov (PD), je upokojujúce jazdiť s pocitom, že nielen vy, ale aj vaši pasažieri a ďalší účastníci premávky sú vždy v bezpečí.

Celá obrazovka Zbaliť