Predajné a servisné miesta Otestujte si Toyotu Zostavte si Toyotu

Toyota stickerfix™

Rýchla oprava laku

Rýchle kozmetické opravy drobných poškodení laku

  • Oprava malých odrenín a škrabancov, ktorú zvládnete vykonať sami.
  • Technológia lakovania schválená spoločnosťou Toyota, ktorá zodpovedá farbe vášho vozidla.
  • Ochrana najviac ohrozených častí karosérie vrátane hrán dverí.
  • Ochrana proti korózii.
  • Jednoduchá aplikácia – tri kroky.
  • Pekné a profesionálne výsledky si užijete už o niekoľko minút.
/

Rýchle kozmetické opravy drobných poškodení laku

Odreniny a malé škrabance na laku vášho vozidla sa môžu prihodiť dokonca aj tým najopatrnejším vodičom. Hneď ako sa objavia, ovplyvňujú vzhľad vášho vozidla. Ich profesionálna oprava môže byť na prvý pohľad spojená s mnohými ťažkosťami.

Našťastie, Toyota vyvinula stickerfix™ – rýchly a jednoduchý spôsob, ako opraviť malé poškodenia laku bez nákladov za prelakovanie. Pomocou stickerfixu™ môžete vyriešiť tento problém sami. A to len za niekoľko minút a s výsledkom, ktorý bude perfektne zodpovedať terajšiemu laku na vašom vozidle, vďaka čomu mu vrátite jeho pôvodný dobrý vzhľad.

Čo je stickerfix™?

stickerfix™ je supermoderný ohybný adhezívny film s vrstvou farby, nanesenou technológiou schválenou spoločnosťou Toyota, ktorá zodpovedá pôvodnej farbe vášho vozidla. Vďaka jednoduchým trom krokom dokážete opraviť malé odreniny a škrabance, čím vrátite vozidlu jeho pôvodný vzhľad a zabránite vzniku ďalších problémov, ako napríklad korózii.

stickerfix™ sa dá taktiež aplikovať aj na najviac ohrozené časti karosérie, akými sú napríklad hrany dverí. Vďaka tomu je lak chránený proti potenciálnym škodám menšieho rozsahu.

Jednoduchá aplikácia pozostávajúca z troch krokov

stickerfix™ je možné zakúpiť vo vašom miestnom autorizovanom servise spoločnosti Toyota. Zistite si farbu vášho vozidla (potrebnú informáciu nájdete na identifikačnom štítku vozidla), potom vyberte správnu sadu stickerfix™ a postupujte podľa nasledujúcich troch krokov.

Očistite

Odreninu či škrabanec a plochu okolo opatrne očistite pomocou navlhčenej mäkkej látky.

Nalepte

V každom balení sa nachádza niekoľko rôznych tvarov a veľkostí samolepiek stickerfix™. Vyberte si z hárka najvhodnejšiu samolepku a nalepte ju opatrne na karosériu tak, aby prekryla zasiahnuté miesto.

Zahlaďte

Pomocou suchej mäkkej látky samolepku zahlaďte. Uistite sa, že pod ňou nie sú žiadne vzduchové bubliny a že sa okraje samolepky prilepili úplne na karosériu vozidla.

Buďte pyšní na svoje lakovačské umenie

Nedovoľte, aby malé poškodenia laku negatívne ovplyvnili vzhľad vášho vozidla. Dokonca i veľmi malé odreniny a škrabance môžu spôsobiť škodlivú koróziu, takže sa oplatí tento problém rýchlo vyriešiť. A keďže sa stickerfix™ dá použiť ľahko a rýchlo (navyše ide o vysokokvalitné riešenie schválené spoločnosťou Toyota, ktoré zodpovedá farbe vášho vozidla), môžete dané poškodenie opraviť takmer profesionálne a prakticky hneď. Okrem toho môže stickerfix™ chrániť najviac ohrozené časti karosérie a zaistiť, aby váš lak zostal veľmi dlho v skvelom stave.

Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.