Pohľad spredu na bočnú stranu modelu e-Palette.
Zobrazené sú prototypy Toyota. Nie sú určené na predaj.
e-Pallette
Nová služba mobility pre každého.
e-Palette je batériové elektrické vozidlo novej generácie (BEV) vyvinuté špeciálne na účely „Mobilita ako služba“ (MaaS*), ktoré využíva rôzmanité technológie, napríklad elektrifikáciu a prepojené a automatizované riadenie. Model e-Palette poskytuje služby typu doprava a obchod, čím podporuje život zákazníkov.
* Kombináciou označení „autonómna“ a „mobilita ako služba“ sa opisujú služby mobility spoločnosti Toyota využívajúce automatizované vozidlá.
Babka víta svoje vnúča na obrazovke robota T-TR1 v životnej veľkosti.
Zobrazené sú prototypy Toyota. Nie sú určené na predaj.
T-TR1
Virtuálni mobilní roboti, ktorí zdokonaľujú ľudské schopnosti.
Koncepčný robot Toyota T-TR1 demonštruje potenciál virtuálnej mobility a skutočnosť, ako môže robotika umocniť schopnosť človeka udržiavať spojenie medzi ľuďmi a miestami.
Model LQ sa vyznačuje elektromotorom, umelou inteligenciou a futuristickým štýlom.
Zobrazené sú prototypy Toyota. Nie sú určené na predaj.
LQ
Budovanie emocionálneho prepojenia s vodičom.
„LQ“ je koncepčné vozidlo, ktoré využíva pokročilé technológie na vybudovanie citového prepojenia medzi autom a vodičom v rámci základného vývojového motívu „učiť sa, rásť, milovať“. Model LQ je vybavený funkciami automatizovaného riadenia a „Yui“ – výkonným interaktívnym agentom s umelou inteligenciou, ktorý sa dokáže učiť od vodiča a zaisťovať osobnú mobilitu. Názov „LQ“ vyjadruje nádej spoločnosti Toyota, že tento prístup „navnadí“ vývoj budúcich vozidiel, ktoré zdokonalia prepojenie medzi autom a vodičom.
Humanoidný robot od spoločnosti Toyota s názvom T-HR3 s panelmi surovej karosérie a s čiernymi pohyblivými kĺbmi.
Zobrazený je prototyp Toyota. Nie je určený na predaj.
THR-3
Vnímavý a diaľkovo ovládaný robot.
T-HR3 je navrhnutý tak, aby napodobňoval jemné ťahy ľudského pohybu. Pomáha zlepšovať mobilitu ľudí v ich vlastnom dome alebo schopnosti a bezpečnosť pracovníkov na pracovisku.
Bočný pohľad na úplne novú Toyotu Mirai v modrej farbe.
Zobrazené sú prototypy Toyota.
Úplne nový model Mirai
Ďalšia etapa technológie FCEV.
Tento úplne prepracovaný model Mirai predstavuje významný krok vpred pre elektrické vozidlá s palivovými článkami (FCEV) a potenciál vodíkovej spoločnosti.
Autobus poháňaný vodíkovým palivovým článkom s nápisom „FUEL CELL BUS“ na digitálnych displejoch.
Zobrazený je prototyp Toyota.
Sora – Elektrifikovaný autobus s palivovými článkami
Pohodlný a ohľaduplný k životnému prostrediu.
Tento autobus poháňaný palivovými článkami, pomenovaný podľa vodného cyklu (obloha, oceán, rieka, vzduch), má prepracované tvary a funkcie, aby podporoval mobilitu všetkých občanov a súčasne chránil životné prostredie pred škodlivým CO2.
Všetky tri verzie batériových elektrických vozidiel pre pešie zóny.
Zobrazené sú prototypy Toyota. Nie sú určené na predaj.
Rodina vozidiel BEV pre pešie zóny
Odľahčite zaťaženie poslednej míle.
Štýlové a ekologické vozidlá BEV pre pešie zóny sú navrhnuté tak, aby sa cestujúci dokázali rýchlo pohybovať po meste na „poslednej míli“ pri dochádzaní. Toyota poskytne svoje osobné prostriedky zaisťujúce mobilitu pre bezpečnostný a zdravotnícky personál, ktorý sa bude sústreďovať v dejisku olympijských a paralympijských hier v Tokiu 2020 a v rámci areálu.
Pohľad spredu na bočnú stranu modelu APM (Accessible People Mover) s vysunutou rampou pre invalidné vozíky.
Zobrazené sú prototypy Toyota. Nie sú určené na predaj.
APM (Accessible People Mover)
Prispôsobenie podľa vašich možností mobility.
Model APM (Accessible People Mover) je vozidlo určené výslovne pre olympijské a paralympijské hry v Tokiu 2020. APM sa riadi víziou „Mobilita pre všetkých“ a ponúka riešenie „pre poslednú míľu“, aby bolo možné prepraviť čo najviac ľudí na podujatia a miesta konania vrátane športovcov a personálu zabezpečujúceho konanie Hier, ako aj všetkých návštevníkov.
Pohľad spredu na nový taxík JPN s nápisom „JPN TAXI“ na strešnej tabuli a prednej maske.
Zobrazené sú prototypy Toyota.
Taxík JPN
Stelesňuje ducha japonskej pohostinnosti.
Taxík JPN je nalakovaný tradičnou japonskou farbuo koiai (indigo), ktorá symbolizuje bezpečnosť, dôstojnosť a formálnosť. Po odsunutí posuvných dverí sa zjaví flexibilný interiér pre celý rad cestujúcich.