The Night That Flows

Strhujúca svetová premiéra
„tranzitného“ divadelného zážitku

Na počesť uvedenia novej Toyoty C-HR si Milla Jovovich a účinkujúci z radov slávnych osobností z celej Európy zahrali v nezabudnuteľnom predstavení vyvolávajúcom strhujúci a „tranzitný“ divadelný zážitok – prvý svojho druhu!

Všetko sa odohrávalo na scéne fascinujúcej kultúrnej siene The Printworks v Londýne, kde sme zobrali stovku hostí na virtuálnu cestu piatimi európskymi mestami: Berlínom, Milánom, Parížom, Barcelonou a Londýnom. Príbeh sprevádzala slovom Milla Jovovich a jeho dej plynulo prechádzal z mesta do mesta, inšpirovaný plynulým dizajnom novej Toyoty C-HR.

Strhujúci a multizmyslový zážitok transportoval účastníkov zo svetelnej šou v Berlíne naprieč celou Európou do exkluzívneho londýnskeho baru, kde ich uvítala samotná Milla – no nie skôr než sa po ceste nasýtili atmosférou špičkovej módnej prehliadky v Miláne, parížskeho kasína a flash mob klubovej scény v Barcelone.

Toyota C-HR bola hviezdou predstavenia. Počnúc dynamickým pohonom a dizajnom s diamantovým motívom a končiac sofistikovaným interiérom a audiosystémom JBL premieňajúcim jej interiér na koncertnú sieň – jej kľúčové črty boli zdrojom inšpirácie každej scény.

Pozrite si umelecký zážitok v podaní C-HR

Kto tam bol?

Čo napísali?

„The Night That Flows“ ukázala to najlepšie z dynamického a inovatívneho charakteru Toyoty C-HR a jej štýlového plynulého dizajnu.

Milla Jovovich povedala, že bolo pre ňu nesmierne vzrušujúce byť súčasťou strhujúcej divadelnej udalosti „obzvlášť preto, že to bolo niečo úplne nové v súvislosti so značkou auta.“ Ako ďalej uviedla, dúfa, že sa hostia „nechali inšpirovať k objavovaniu vlastného ideálneho „prúdu“, vďaka ktorému by sa „plynulosť“ stala neoddeliteľnou súčasťou ich života.“

Udalosť uviedla do života kreatívna zážitková agentúra The Department, vedená kreatívnymi riaditeľmi Jonnym Grandom a Hamishom Jenkinsonom v spolupráci s výkonnou producentkou Jessicou Rees Middleton.

Zo zákulisia


Po mesiacoch plánovania a prípravy bolo predstavenie „The Night That Flows“ zostavené v obrovských skladových priestoroch východného Londýna. Od dronov až po svetelné projekcie, každá scéna závisela na zložitých technických prvkoch zostavovaných tímom tých najlepších vo svojom odbore.

Nazrite do zákulisia a zistite, ako sme priviedli k životu prvé strhujúce zážitkové divadelné predstavenie svojho druhu.

Galéria

Viac informácií o Toyote C-HR

Toyota na autosalóne v Bratislave Toyota na autosalóne v Bratislave Pozrite si Toyotu C-HR Hy-Power Premiéry Toyoty Premiéry Toyoty Toyota na autosalóne vo Frankfurte 2017 Mestské vozidlá Mestské vozidlá Vozidlá pre váš život v meste Rodinné vozidlá Rodinné vozidlá Splnia všetky vaše potreby Toyota C-HR Toyota C-HR Zoznámte sa s modelom navrhnutým s vášňou Celkové prevádzkové náklady Toyoty Celkové prevádzkové náklady Toyoty najnižšie medzi značkami automobilov! Nová Toyota Yaris 2017 Nová Toyota Yaris 2017 Nové varianty výbavy a motor 1,5 l. Nový model Yaris GRMN Nový model Yaris GRMN Viac než len obyčajný vysokovýkonný hatchback. Latvala vyhral švédsku rely Latvala vyhral švédsku rely Je na čele priebežného poradia šampionátu. Toyota #UrbanReflectionsMadrid #UrbanReflectionsMadrid Európski fotografi zachytávajú príbeh Toyoty C-HR v odraze mesta. Terénne a športové vozidlá Terénne a športové vozidlá Pripravené na čokoľvek Nová Toyota C-HR Nová Toyota C-HR Finalistom súťaže Auto roka 2017.
Toyota C-HR
V IDEÁLNOM PRÚDE