Pri príležitosti uvedenia novej Toyoty C-HR vyzvala Toyota niekoľko z najlepších fotografov Európy, aby zachytili atmosféru mestského koloritu zrkadliacu sa v novom kupé-crossoveri. Výsledkom tohto výnimočného projektu spolupráce je zbierka 24 fotografií zachytávajúcich Toyotu C-HR vždy v osobitom poňatí každého z fotografov publikujúcich na sieti Instagram zapojených do tohto projektu.

Fotografi z celej Európy, prezentujúci svoju tvorbu na Instagrame, sa 26. a 27. novembra 2016 zišli v Madride s cieľom rozbehnúť novú formu jedinečnej spolupráce. Zadanou úlohou bolo zachytiť novú Toyotu C-HR v kontexte mesta, vrátane motívu "reflexie" v súlade s nedávno uvedenou televíznou kampaňou pre európskych divákov. Každý z fotografov sa v priebehu 24 hodín samostatne vydal na prieskum Madridu s Toyotou C-HR s úlohou obstarať čo najdokonalejšie zábery. Výsledkom je zbierka 24 snímok, z ktorých každá zachytáva dizajn vozidla výnimočne osobitým a kreatívnym spôsobom.

Do projektu sa zapojilo celkom 19 fotografov z 13 krajín prezentujúcich na sociálnej sieti Instagram; každý z účastníkov pritom dokázal do svojich snímok otlačiť svoj vlastný kreatívny prístup a vizuálny jazyk. Zadanie projektu obsahovalo základné informácie ku kreatívnemu nasmerovaniu, napriek tomu hlavnou úlohou fotografov bolo zachovať si osobitý štýl, aby výsledný súbor snímok bol čo najpestrejší.

Víkend to bol po všetkých stránkach náročný – od odvážneho zadania a zdolávania mestskej džungle Madridu až po miestami nepriaznivé klimatické podmienky. Ale pre našich fotografov nebola žiadna výzva dosť veľká. Pozrite sa nižšie na ich príbehy.

Od 1. februára 2017 bude zbierka 24 fotografií spoločne s Toyotou C-HR vystavená aj v priestoroch Le Rendez-Vous Toyota, európskeho vlajkového autosalónu značky Toyota na Champs Elysées v Paríži.

Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.