Premiéry Toyoty

Toyota na autosalóne vo Frankfurte 2017

2017-09-12

Stánok automobilky Toyota na medzinárodnom autosalóne vo Frankfurte (dni pre média: 12. - 13. septembra, dni pre verejnosť: 16. - 24. septembra) sa ponesie v duchu dvoch hlavných tém.

Toyota C-HR Hy-Power


Narastajúci úspech a význam hybridných technológií bude reprezentovať koncepčný model Toyota C-HR Hy-Power, štúdia z dielne európskeho centra dizajnu (ED2) automobilky Toyota. Zámerom tohoto konceptu je ešte viac zdôrazniť emotívny a dynamický vzhľad modelu Toyota C-HR a súčasne poukázať na ďalšie rozširovanie ponuky vozidiel Toyota vybavených hybridným pohonom, naprieč kľúčovými modelmi tejto značky.

Toyota C-HR Hy-Power


Jedinečná 65 ročná história modelu a vedúce postavenie v otázkach kvality, odolnosti a spoľahlivosti sa na autosalóne premení do novej Toyoty Land Cruiser, ktorá bude práve tu predstavená vo svetovej premiére. Nový Land Cruiser, postavený v danom segmente na jedinečne odolnej rámovej konštrukcii, vás spoľahlivo dopraví kamkoľvek si zmyslíte.


Na stánku Toyota sa taktiež ukáže hot-hatch Yaris GRMN a nový Auris Touring Sports „Freestyle“, ktorý prináša do modelového radu Auris ďalšie možnosti zákazníckych úprav.

Toyota Yaris GRMN


Tlačová konferencia sa bude konať v utorok 12. septembra o 8:50 dopoludnia na stánku automobilky Toyota v hale č. 8.

Zistite viac

Toyota Gazoo Racing v Mexiku Toyota Gazoo Racing v Mexiku Obe posádky v prvej desiatke. Toyota na ženevskom autosalóne 2017 Toyota na ženevskom autosalóne 2017 Bohatá ponuka od Toyoty. Toyota #UrbanReflectionsMadrid #UrbanReflectionsMadrid Európski fotografi zachytávajú príbeh Toyoty C-HR v odraze mesta. Hybridná technológia od Toyoty Hybridná technológia od Toyoty očami Auto magazínu. Toyota C-HR získala päť hviezdičiek EuroNCAP Toyota C-HR získala päť hviezdičiek EuroNCAP Zistite viac o spoľahlivosti Toyoty. Cestná asistenčná služba Toyota Eurocare Cestná asistenčná služba Toyota Eurocare na 12 mesiacov ZADARMO Apple CarPlay™ a Android Auto™ Apple CarPlay™ a Android Auto™ Riešenia, ktoré zjednodušia každú cestu Nový dizajn značky Toyota Nový dizajn značky Toyota Toyota predstavuje nový dizajn značky Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový model Yaris Cross sa ukázal v pravom svetle. Zistite viac.