Premiéry Toyoty

Toyota na autosalóne vo Frankfurte 2017

2017-09-12

Stánok automobilky Toyota na medzinárodnom autosalóne vo Frankfurte (dni pre média: 12. - 13. septembra, dni pre verejnosť: 16. - 24. septembra) sa ponesie v duchu dvoch hlavných tém.

Toyota C-HR Hy-Power


Narastajúci úspech a význam hybridných technológií bude reprezentovať koncepčný model Toyota C-HR Hy-Power, štúdia z dielne európskeho centra dizajnu (ED2) automobilky Toyota. Zámerom tohoto konceptu je ešte viac zdôrazniť emotívny a dynamický vzhľad modelu Toyota C-HR a súčasne poukázať na ďalšie rozširovanie ponuky vozidiel Toyota vybavených hybridným pohonom, naprieč kľúčovými modelmi tejto značky.

Toyota C-HR Hy-Power


Jedinečná 65 ročná história modelu a vedúce postavenie v otázkach kvality, odolnosti a spoľahlivosti sa na autosalóne premení do novej Toyoty Land Cruiser, ktorá bude práve tu predstavená vo svetovej premiére. Nový Land Cruiser, postavený v danom segmente na jedinečne odolnej rámovej konštrukcii, vás spoľahlivo dopraví kamkoľvek si zmyslíte.


Na stánku Toyota sa taktiež ukáže hot-hatch Yaris GRMN a nový Auris Touring Sports „Freestyle“, ktorý prináša do modelového radu Auris ďalšie možnosti zákazníckych úprav.

Toyota Yaris GRMN


Tlačová konferencia sa bude konať v utorok 12. septembra o 8:50 dopoludnia na stánku automobilky Toyota v hale č. 8.

Zistite viac

Toyota Gazoo Racing v Mexiku Toyota Gazoo Racing v Mexiku Obe posádky v prvej desiatke. Toyota na ženevskom autosalóne 2017 Toyota na ženevskom autosalóne 2017 Bohatá ponuka od Toyoty. Toyota #UrbanReflectionsMadrid #UrbanReflectionsMadrid Európski fotografi zachytávajú príbeh Toyoty C-HR v odraze mesta. Hybridná technológia od Toyoty Hybridná technológia od Toyoty očami Auto magazínu. Toyota C-HR získala päť hviezdičiek EuroNCAP Toyota C-HR získala päť hviezdičiek EuroNCAP Zistite viac o spoľahlivosti Toyoty. Cestná asistenčná služba Toyota Eurocare Cestná asistenčná služba Toyota Eurocare na 12 mesiacov ZADARMO Rad Toyota GR Sport Rad Toyota GR Sport Objavte radosť z jazdy na modeloch GR SPORT. Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový Yaris Cross sa vyfarbil GR 86, príbeh pokračuje GR 86, príbeh pokračuje Víta vás tretí model GR Apple CarPlay™ a Android Auto™ Apple CarPlay™ a Android Auto™ Riešenia, ktoré zjednodušia každú cestu Nový dizajn značky Toyota Nový dizajn značky Toyota Toyota predstavuje nový dizajn značky Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris