Olympijské a paralympijské partnerstvo spoločnosti Toyota

Sila športu a pohybu vo vzájomnej jednote

S obrovskou hrdosťou oznamujeme naše partnerstvo s Medzinárodným olympijským výborom a Medzinárodným paralympijským výborom s trvaním do roku 2024. Tešíme sa, ako hry počas nasledujúcich 8 rokov prinesú aj vďaka našej práci viac inšpirácie a vzrušenia než kedykoľvek predtým. Veríme v silu pohybu. Práve to nás podnecuje k tomu, aby sme vytvárali a poskytovali svetu prelomové riešenia mobility.

Toyota verí v silu pohybu
Toyota verí v silu pohybu

Vyznávame mnohé spoločné hodnoty a zhodujeme sa v tom, že plameň horiaci vnútri každého športovca sa musí neustále podnecovať a podrobovať výzvam. Prostredníctvom našej predstavivosti, zvedavosti a vášne chceme inšpirovať svet k usilovnejšej práci a lepším výsledkom.

Úzkou spoluprácou so športovcami, federáciami a športovými disciplínami v rámci olympiády a paralympiády plánujeme vniesť zmeny do samotných hier a zanechať silný odkaz do ďalších rokov. Je to začiatok vzrušujúcej cesty a my do nej chceme zapojiť každého, od športovcov na štadióne až po divákov, ktorí ich sledujú doma.

Naším cieľom je osláviť a zachovať hodnoty olympijských a paralympijských hier; silu ľudského ducha a jeho nezdolateľnú túžbu prekonávať hranice.

A to je len začiatok
 

Sme veľmi hrdí a tešíme sa, že môžeme spolupracovať s takými inšpiratívnymi organizáciami. Už v súčasnosti vyvíjame mimoriadne úsilie s cieľom pozitívne vplývať na ľudí a spoločnosť. Dúfame, že budúcnosť hier vás nadchýna rovnako ako nás. Bude to vskutku neuveriteľná cesta.

Viac o inováciách spoločnosti Toyota

Predĺžená záruka Predĺžená záruka 3+2/160.000 km pre nové aj ojazdené vozidlá. Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový Yaris Cross sa vyfarbil GR 86, príbeh pokračuje GR 86, príbeh pokračuje Víta vás tretí model GR Apple CarPlay™ a Android Auto™ Apple CarPlay™ a Android Auto™ Riešenia, ktoré zjednodušia každú cestu Online služby MyT Online služby MyT Zistite viac Program ProSport Program ProSport Spoľahlivý partner športovcov! Turecká rely Turecká rely Prvé a druhé miesto pre Toyotu. Nový vodíkový kamión Nový vodíkový kamión prejde 480 km na jedno natankovanie Rely Fínsko Rely Fínsko Tänak triumfoval s Toyotou Yaris WRC na domácej pôde Nemecký prieskum Nemecký prieskum Najspokojnejší sú vodiči Toyoty! Nová Toyota Supra A90 Nová Toyota Supra A90 Legenda je späť! Tím TOYOTA GAZOO Racing Tím TOYOTA GAZOO Racing zvíťazil na Le Mans