Olympijské a paralympijské partnerstvo spoločnosti Toyota

Sila športu a pohybu vo vzájomnej jednote

S obrovskou hrdosťou oznamujeme naše partnerstvo s Medzinárodným olympijským výborom a Medzinárodným paralympijským výborom s trvaním do roku 2024. Tešíme sa, ako hry počas nasledujúcich 8 rokov prinesú aj vďaka našej práci viac inšpirácie a vzrušenia než kedykoľvek predtým. Veríme v silu pohybu. Práve to nás podnecuje k tomu, aby sme vytvárali a poskytovali svetu prelomové riešenia mobility.

Toyota verí v silu pohybu

Toyota verí v silu pohybu

Vyznávame mnohé spoločné hodnoty a zhodujeme sa v tom, že plameň horiaci vnútri každého športovca sa musí neustále podnecovať a podrobovať výzvam. Prostredníctvom našej predstavivosti, zvedavosti a vášne chceme inšpirovať svet k usilovnejšej práci a lepším výsledkom.

Úzkou spoluprácou so športovcami, federáciami a športovými disciplínami v rámci olympiády a paralympiády plánujeme vniesť zmeny do samotných hier a zanechať silný odkaz do ďalších rokov. Je to začiatok vzrušujúcej cesty a my do nej chceme zapojiť každého, od športovcov na štadióne až po divákov, ktorí ich sledujú doma.

Naším cieľom je osláviť a zachovať hodnoty olympijských a paralympijských hier; silu ľudského ducha a jeho nezdolateľnú túžbu prekonávať hranice.

A to je len začiatok

 

Sme veľmi hrdí a tešíme sa, že môžeme spolupracovať s takými inšpiratívnymi organizáciami. Už v súčasnosti vyvíjame mimoriadne úsilie s cieľom pozitívne vplývať na ľudí a spoločnosť. Dúfame, že budúcnosť hier vás nadchýna rovnako ako nás. Bude to vskutku neuveriteľná cesta.

Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.