S Toyotou bezpečne ako doma

S nami ste v bezpečných rukách

Životná cesta je dlhá, nepredvídateľná a sama o sebe úžasná. Aby tomu tak bolo zakaždým, usiluje aj Toyota, zaisťujúca vašu bezpečnú cestu k ďalším a ďalším zážitkom. Za desiatky rokov, po ktoré zhromažďujeme poznatky a venujeme sa detailnému výskumu v spolupráci s ostatnými, môžeme s istotou prehlásiť, že každá nová Toyota je nie len pripravená na akciu, ale môžete sa na ňu dokonale spoľahnúť vo chvíľach, kedy to budete najviac potrebovať – a dokonca aj v tých, kedy sa domnievate, že vám žiadne nebezpečenstvo nehrozí.

Mimo nebezpečenstvo

Za volantom vozu inštinktívne spoliehame na tri schopnosti: rozpoznávanie, úsudok a manévrovanie. Nové automobily Toyota dokážu tieto ľudské schopnosti podporiť tým, že potenciálne nebezpečným situáciám samy predchádzajú. Tieto ‘aktívne’ bezpečnostné prvky – vrátane systému ABS, brzdového asistenta, systému riadenia trakcie a paketu Toyota Safety Sense – sú teraz dôležitou súčasťou projektu Toyota na podporu bezpečnosti, ktorého hlavným cieľom je celkom vylúčiť dopravní nehody a vytvárať bezpečnejšie dopravné prostredie pre všetkých účastníkov.

/

S nami ste v bezpečných rukách

Toyota Safety Sense

Pre váš pocit bezpečnosti a istoty za volantom sme vyvinuli paket Toyota Safety Sense, predstavujúci súbor systémov aktívnej bezpečnosti s cieľom eliminovať akákoľvek nebezpečenstva hroziace vám či vašim spolucestujúcim: pri nízkych rýchlostiach pomáha Toyota Safety Sense nehodám celkom predísť; pri vyšších rýchlostiach sa potom snaží zmierniť závažnosť prípadného stretu.
 

/
/
Pripravený na všetko

Prevádzame rekonštrukcie nárazov na základe údajov o skutočných nehodách z prevádzky s cieľom neustále zlepšovať konkrétne bezpečnostné aspekty, kam patrí o.i. štruktúra karosérie pohlcujúca nárazovú energiu, usporiadanie priestoru pre cestujúcich, airbagy, bezpečnostné pásy alebo sedadlá chrániace pred poranením krku v prípade nárazu do vozidla zozadu. Prevádzame rozsiahle analýzy a snažíme sa dosahovať tých najlepších výsledkov na poli bezpečnosti a súčasne plniť či prekračovať požiadavky medzinárodných bezpečnostných štandardov a hodnotení.

Záleží nám na vás samých aj na vašej Toyote

Označenie výrobcu jedných z najspoľahlivejších a najbezpečnejších vozov na tejto planéte je pre nás ohromným vyznamenaním; ešte pozoruhodnejšie je dosiahnuť takéhoto postavenia pri ročnom objemu výroby cca 10 mil. vozov. Našou snahou je zaistiť stabilnú kvalitu vášho automobilu a súčasne spríjemniť vaše skúsenosti s jeho vlastníctvom; preto sme pripravili rad sprievodcov „Záleží nám na vás samých aj na vašej Toyote“ (Caring For You And Your Toyota), v ktorom, ako dúfame, nájdite množstvo užitočných rád.

Získajte ďalšie informácie

/
 
Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.