NOVÁ TOYOTA GR 86

V DOKONALOM SPOJENÍ S VOZOVKOU

Predstavujeme úplne novú Toyotu GR 86, ktorá Vás vtiahne do napínavého sveta športových vozidiel GR.

Nový model GR 86, ktorý stelesňuje ducha ikonických športových automobilov Toyota, vrátane 2000GT alebo AE86, je jedným z posledných svojho druhu. Skvelá ovládateľnosť, agilita a dizajn, ktorý priamo ovplyvnili naše dlhoročné odborné znalosti v oblasti motoristického športu, Vám prinesú jedinečný zážitok zameraný na to, na čom najviac záleží: čistá zábava z jazdy.

Ste pripravení opäť byť v dokonalom spojení s vozovkou?

Chcem byť informovaný

VIAC VÝKONU, VIAC ÚSMEVU

Nový model GR 86 ponúkne všetko, kvôli čomu bola vždy jazda s GT86 taká zábavná, a posúva samotné vzrušenie z jazdy ešte vyššie. Elegantná a prepracovaná karoséria kupé kombinuje materiály šetriace hmotnosť, napríklad hliníkovú strechu, s aerodynamikou inšpirovanou motoršportom pre špičkovú ovládateľnosť a stabilitu. V kombinácii s novým, ľahkým štvorvalcovým motorom typu boxer s objemom 2,4 litra sľubuje GR 86 výkon, ktorý vám zaručene vyčarí úsmev na tvári.

ANALÓGOVÝ ZÁBLESK V DIGITÁLNOM SVETE

S modelom GR 86 sa môžete tešiť na športové auto, ktoré je verné svojej línii s uložením motora vpredu a pohonom zadných kolies. Okrem dokonalého rozloženia hmotnosti má aj nízke ťažisko pre väčšiu agilitu v zákrutách, zatiaľ čo torzná tuhosť sa v porovnaní s predchodcom zvýšila až o 50%.

A výsledok?

Ostrejšie ovládanie, lepšia spätná väzba riadenia a ešte dokonalejší pocit z každej jazdy, kde každé pridanie plynu bude pastvou pre vaše zmysly.

GR 86 GALÉRIA

Nový model GR 86 sa po prvýkrát predviedol na slávnom Festivale rýchlosti v Goodwoode v Anglicku. Pozrite si bližšie jeho dynamické krivky v galérií.

POSAĎTE SA MEDZI PRVÝMI DO SEDADLA

Chcete byť informovaný o novinkách a aktualitách k modelu GR 86?

Chcem byť informovaný