Limitovaná edícia Yaris GRMN

Zažite adrenalín

Toyota prenáša skúsenosti získané počas pretekov WRC do ulíc a vytvára efektný hot hatch. Civilná verzia pretekárskeho vozidla bude ponúkať nekompromisný výkon s mimoriadne dynamickým dizajnom vozidla. Pokiaľ si ceníte naozajstné emócie za volantom, je premiéra Toyota YARIS GRMN udalosťou, ktorú si nemôžete nechať ujsť!

/

Sila. Výkon. Presnosť.

210 koní, generovaných benzínovým motorom s objemom 1,8 l vybaveným mechanickým kompresorom, spôsobuje, že sa prvých 100 km/h objavuje na tachometri už po 6,7 s. Hnacie ústrojenstvo vybavené diferenciálom Torsen a presným zavesením používajúcim tlmiče nemeckej firmy Sachs, 17'' disky BBS a brzdy so štvorpiestikovými strmeňmi pomôžu skrotiť silu a naplno využiť všetky možnosti auta. Yaris GRMN jazdí presne tak, ako vyzerá.

Prezrite si pozorne jedinečné detaily a interiér s dokonalým prevedením, v ktorom na odvážnych čakajú športové sedadlá Boshoku s vynikajúcim bočným držaním, štylizované budíky, hliníkové pedále a malý volant prevzatý priamo z modelu GT86.

Cena novej limitovanej Toyoty GRMN je 31 900 €.


Sila skrytá v tanci


Atraktívne spojenie výkonu a presnosti, získanej vďaka skúsenostiam vo svetových rallyových súťažiach, prepožičiava Toyote Yaris GRMN jazdné schopnosti, s ktorými sa budete cítiť vo svojom živle.

Toyota Yaris GRMN

Limitovaná edícia

Špeciálne verzie Gazoo Racing Masters of Nürburgring, čiže GRMN, boli doteraz známe iba v Japonsku. Pretekárska verzia modelu Yaris je prvým športovým vozidlom divízie Toyota, ktoré je dostupné v Európe, a pripomína úspechy dosahované značkou v pretekoch šampionátu WRC. Dostupnosť limitovanej edície novej Toyoty YARIS GRMN bude obmedzená. Vyrobí sa iba 400 kusov!

Zaregistrovať sa teraz

/
Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.