Toyota Auris - 10 dôvodov Toyota Auris - 10 dôvodov

PREČO SI VYBRAŤ

Auris

Toyota Auris - Najlepšia značka na svete Toyota Auris - Najlepšia značka na svete

Toyota: najlepšia značka na svete

VIAC NEŽ
10000000
VOZIDIEL

Toyota je najväčšou automobilovou značkou na svete. Rekordným obdobím boli roky 2014 a 2015, behom ktorých Toyota predala 10 miliónov nových vozidiel.

10000000
HYBRIDNÝCH VOZIDIEL


Od uvedenia modelu Prius sa celosvetovo predalo 10 miliónov hybridných vozidiel Toyota.

7080
PATENTOV


Medzi rokmi 2010 a 2015 Toyota zaregistrovala viac ako 1400 patentov týkajúcich sa pokrokových technológií autonómneho riadenia, resp. 5680 patentov v súvislosti s technológiami vodíkových palivových článkov.

Toyota Auris - hybridný pohon Toyota Auris - hybridný pohon

JEDINEČNÝ HYBRIDNÝ POHON

Na konci roka 2015 bolo na Slovensku predaných viac než 550 vozidiel Auris Hybrid, čo je dôkazom stále vyššej dôvery zákazníkov v spoľahlivú technológiu od Toyoty. V roku 2015 bolo 36 % vozidiel Auris predaných na Slovensku poháňaných hybridným ústrojenstvom.

Toyota Auris - Ponuka motorov prispôsobená vašim potrebám. Toyota Auris - Ponuka motorov prispôsobená vašim potrebám.

Ponuka motorov prispôsobená vašim potrebám

Nová Toyota Auris je jediným zástupcom v segmente rodinných vozidiel, ktorý ponúka až štyri typy motorov: jedinečný hybridný pohon, atmosferické benzínové motory, preplňované benzínové motory a dieselové motory.

Toyota Auris - Nový motor 1,2 Turbo Toyota Auris - Nový motor 1,2 Turbo

NOVÝ MOTOR 1.2 TURBO

Nový motor 1.2 Turbo, ktorý mal v Toyote Auris premiéru, môže pracovať v Ottovom aj Atkinsonovom cykle – rovnako ako zážihová jednotka hybridného systému pohonu. Z pohľadu majiteľa to znamená nižšiu spotrebu paliva, rýchlejší nástup krútiaceho momentu a dynamickejšiu jazdu. Špecifická chladiaca sústava zaručuje spoľahlivosť typickú pre vozidlá Toyota.

Toyota Auris - Priestorný interiér Toyota Auris - Priestorný interiér

Priestranný interiér

Toyota Auris je všestranné, pohodlné a mimoriadne priestranné vozidlo. Prevedenie hatchback ponúka batožinový priestor s objemom 360 litrov, kombi s označením Touring Sports až 600 litrov, s možnosťou zväčšenia až na 1685 litrov po sklopení zadných sedadiel. Vďaka praktickému umiestneniu akumulátora sa ani v hybridnej verzii priestor pre batožinu nijako nezmenšil. Bez ohľadu na to, ktorý variant karosérie zvolíte, Auris vždy dokáže ponúknuť veľa miesta pre cestujúcich aj ich batožinu.

Toyota Auris - Dokonalé jazdné vlastnosti Toyota Auris - Dokonalé jazdné vlastnosti

DOKONALÉ JAZDNÉ VLASTNOSTI

Toyota Auris bola navrhnutá tak, aby ponúkla pôžitok z dynamickejšej jazdy. K vysokej jazdnej stabilite prispieva znížený systém zavesenia kolies a vylepšená sústava riadenia; vozidlo sa tak mimoriadne jednoducho ovláda, a to aj pri ostrých jazdných manévroch pri vysokej rýchlosti. Nezávislé testy organizácie Onet - v ktorých Toyota Auris obsadila prvé miesto - potvrdili, že torzná priečka aj viacprvkové zavesenie typu multi-link ponúkajú ničím nerušený pôžitok z jazdy.


Zdroj: moto.onet.pl

Toyota Auris - Preverená spoľahlivosť Toyota Auris - Preverená spoľahlivosť

PREVERENÁ SPOĽAHLIVOSŤ

Toyota Auris je zárukou spoľahlivosti. Už od svojho uvedenia na trh sa v uznávanom hodnotení TÜV pravidelne umiestňuje na najvyšších priečkach kompaktného segmentu. To je najlepším potvrdením toho, že sa môžete tešiť na bezproblémovú prevádzku po celú dobu životnosti tohto modelu.

Toyota Auris - Vysoká zostaková hodnota. Toyota Auris - Vysoká zostaková hodnota.

VYSOKÁ ZOSTATKOVÁ HODNOTA

Toyota bola vždy známa spoľahlivosťou svojich vozidiel, a tak si všetky jej modely bez ohľadu na vek udržujú vysokú zostatkovú hodnotu. Toyota Auris v porovnaní s ostatnými vozidlami segmentu C v tomto ohľade jednoznačne vyčnieva z radu.

Toyota Auris - Dokonalé príslušenstvo Toyota Auris - Dokonalé príslušenstvo.

DOKONALÉ PRÍSLUŠENSTVO

Nová Toyota Auris popri bohatej štandardnej výbave ponúka celý rad pokrokových prvkov, dostupných prostredníctvom špeciálnych paketov. Svoje vozidlo si teda môžete nakonfigurovať tak, aby dokonale vyhovovalo všetkým vašim potrebám. Pakety ponúkané pre Auris slúžia k ďalšiemu zvýšeniu praktickosti, štylistickému vylepšeniu alebo zvýšeniu bezpečnosti.

Toyota Auris - Atraktívne financovanie. Toyota Auris - Atraktívne financovanie.

ATRAKTÍVNE PODMIENKY FINANCOVANIA

Toyota prostredníctvom spoločnosti Toyota Financial Services ponúka možstvo rôznych spôsobov financovania zakúpeného vozidla. K dispozícii je rad zaujímavých ponúk, aby ste si vždy mohli vybrať tú, ktorá najlepšie zodpovedá vášmu rozpočtu. Ďalšie informácie a konkrétne kalkulácie získate u našich autorizovaných predajcov. www.toyotafinance.sk

Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.