1. Nové vozidlá
Už od (Vr. DPH)
21 190 €

Vyberte si stupeň výbavy a motorizáciu

Vyberte si stupeň

5 Možnosti

 • Corolla Sedan - Active - 4-dv.

  Corolla Sedan Active

  Hybrid
  4-dv.
  • +
   Cloudová navigácia
  • +
   Multimediálny systém Toyota Smart Connect
  • +
   7" multi-informačný displej

  Zvoliť motorizáciu:


  Od

  24 390 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2

  Od

  21 190 €

  6-stupňová manuálna prevodovka | 4X2
 • Corolla Sedan - Comfort - 4-dv.

  Corolla Sedan Comfort

  Hybrid
  4-dv.
  • +
   10,5" multimediálny systém Toyota Smart Connect
  • +
   12,3" digitálny prístrojový štít
  • +
   Dvojzónová automatická klimatizácia

  Zvoliť motorizáciu:


  Od

  26 690 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2

  Od

  23 190 €

  6-stupňová manuálna prevodovka | 4X2

  Od

  24 790 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2
 • Corolla Sedan - Style - 4-dv.

  Corolla Sedan Style

  Hybrid
  4-dv.
  • +
   Bezdrôtová nabíjačka mobilných telefónov
  • +
   Vyhrievané predné sedadlá
  • +
   17" matné zliatinové disky kolies (5 dvojitých lúčov)

  Zvoliť motorizáciu:


  Od

  29 790 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2

  Od

  26 290 €

  6-stupňová manuálna prevodovka | 4X2

  Od

  27 890 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2
 • Corolla Sedan - GR SPORT - 4-dv.

  Corolla Sedan GR SPORT

  Hybrid
  4-dv.
  • +
   Systém čistenia vzduchu Nanoe-X
  • +
   Tlačidlo štartovania s logom GR SPORT
  • +
   17" brúsené zliatinové disky kolies (10-lúčové)

  Zvoliť motorizáciu:


  Od

  31 090 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2
 • Corolla Sedan - Executive - 4-dv.

  Corolla Sedan Executive

  Hybrid
  4-dv.
  • +
   Multimediálny systém Toyota Smart Connect Pro s offline navigáciou
  • +
   Navigačný systém
  • +
   Head-up displej (HUD)

  Zvoliť motorizáciu:


  Od

  31 990 €

  Prevodovka s plynule meniteľným prevodom | 4X2

Jedinečná, inovatívna, elegantná

Nová Toyota Corolla Sedan sa vracia vo veľkom štýle. Atraktivita najpredávanejšieho vozidla sveta sa zvýšila nielen vďaka inovatívnemu hybridnému pohonu, ale aj vynovenému dizajnu. Elegantná línia karosérie a luxusný dizajn interiéru s bohatou výbavou, ktorý v tejto triede vozidiel nemá konkurenciu, ešte posilňujú prestíž tohto priestranného vozidla.

Nová Corolla Sedan: zlomové vylepšenie

Nová Toyota Corolla Sedan s elegantným dizajnom a hybridným pohonom 5. generácie posúva pôžitok z jazdy na vyššiu úroveň. Vďaka výkonnej konektivite a online aktualizáciám Over-The-Air, je jazda v tomto modeli nad vaše očakávania – pohodlná, elegantná, vzrušujúca.

Nové zliatinové disky
Nová predná maska chladiča
LED svetlomety
Elegantná a dynamická

Nové zliatinové disky

Dynamický dizajn a nádherné spracovanie, nové zliatinové disky stelesňujú vysoko technický štýl a podčiarkujú elegantný charakter vozidla.

Nová predná maska chladiča

Kľúčový prvok v elegantnom a modernom estetickom vzhľade novej Corolly Sedan, pôsobivý dizajn masky chladiča posilňuje nízke, svalnaté proporcie vozidla.

LED svetlomety

Pútavé LED svetlomety modelu Corolla Sedan sú vybavené výkonnou technológiou pre bezpečnú a nenáročnú jazdu v tme, a zároveň sú energeticky účinné.

Elegantná a dynamická

Karoséria Corolly Sedan sa vyznačuje rafinovanými, hladkými líniami, zatiaľ čo jej aerodynamická silueta a široký postoj jej zapožičiavajú nepopierateľný pocit sily.

Dynamická v každom detaile

Nová Corolla Sedan kombinuje dynamické proporcie s vysoko kvalitnými materiálmi. Jej aerodynamická silueta je nadčasová, pričom detaily a prevedenie sú nadmieru moderné. Staňte sa výnimočným s výbavou GR SPORT, ktorá je stelesnením pretekárskeho ducha Toyoty.

Nové čalúnenie sedadiel
Ambientné osvetlenie
Pohodlie vo vnútri
Štartovacie tlačidlo GR SPORT

Nové čalúnenie sedadiel

Od hlbokých, sýtych odtieňov a odvážnych 3D efektov až po svetlejšie odtiene, ktoré zdôrazňujú vrodenú sofistikovanosť modelu Corolla – na výber je čalúnenie, ktorá vyhovie vášmu štýlu.

Ambientné osvetlenie

Toto jemné a sofistikované osvetlenie vylepšuje komfort Corolly Sedan a prináša do interiéru chladnú žiaru pri západe slnka.

Pohodlie vo vnútri

Ergonomicky navrhnuté sedadlá sú pohodlné a komfortné a vďaka nim budú vaše cesty pohodlné bez ohľadu na to, kde je cieľ vašej cesty.

Štartovacie tlačidlo GR SPORT

Pri každej jazde sa vám zrýchli tep. Štartovacie tlačidlo GR SPORT je neustálou pripomienkou prepojenia cestných vozidiel Toyota a žiarivých úspechov, ktoré táto značka dosiahla v motošporte.

Keď sa technológie stretnú so sofistikovanosťou

V interiéri Corolly Sedan nájdete prvotriedny komfort a praktickosť s intuitívnou technológiou. Upokojujúci a harmonický priestor s atmosférickým osvetlením a šikovne integrovanými multifunkčnými displejmi, so štedrými odkladacími priestormi a dvojzónovou klimatizáciou. To je nová Corolla sedan.

Corolla Sedan GR SPORT

Chcete od života viac? Vyberte si Corollu Sedan GR SPORT, ktorá je odrazom úspechov Toyoty v motošporte na celom svete. Dizajn karosérie vo farbách pretekárskeho tímu TOYOTA GAZOO a komfortný interiér plný inovatívnych prvkov Vám zrýchli tep. Čo viac si môžete priať?

Fascinujúci štýl

Dizajn novej Corolly Sedan GR SPORT ponúka spojenie klasických proporcií s množstvom moderných detailov a jedinečných štylistických prvkov GR SPORT.

Výnimočné pohodlie

Nová Corolla Sedan GR SPORT je vozidlo so skutočne športovým štýlom. Predné športové sedadlá majú textilné čalúnenie s prvkami zo syntetickej kože GR SPORT. Logo GR SPORT nájdete na opierkach hlavy aj na prahových lištách.

Úsporný pohon

Corolla Sedan GR SPORT je vybavená mimoriadne úsporným hybridným pohonom 1.8 Hybrid 140 k e-CVT. Priemerná spotreba paliva je 4,4-4,7 l/100 km, priemerné emisie CO2 sú 99-106 g/km.

Hybridný elektrický pohon bez kompromisov

Nová Corolla Sedan je vybavená piatou generáciou hybridného elektrického pohonu Toyota. Je tichší, čistejší, kompaktnejší a citlivejší ako kedykoľvek predtým a poskytuje najlepšiu možnú kombináciu vysokého výkonu a nízkej spotreby paliva. Okrem jazdných režimov Normal, Eco a Power ponúka Corolla Sedan aj plne elektrický režim na relaxačnú jazdu bez emisií, kedykoľvek sa rozhodnete.

 

Objavte viac
 • Váš digitálny život v pohybe

  Corolla Sedan je vybavená funkciami, ktoré vám pomôžu byť o krok vpred, vrátane okamžitého pripojenia, bezdrôtového nabíjania telefónu a kompatibility s Apple CarPlay a Android Auto. Corolla Sedan má vďaka aktualizáciám Over-The-Air vždy najnovšie technológie. 

Zjednodušte si každodenný život

Uľahčite si každú cestu pomocou aplikácie MyT. Obsahuje množstvo inovatívnych bezpečnostných a komfortných funkcií vrátane funkcie „Find My Car“, ktorá umožňuje lokalizovať zaparkované vozidlo a zdieľať jeho polohu s ostatnými, a funkcie „Share to Car“, ktorá umožňuje odosielať vopred naplánované trasy do navigačného systému vozidla Corolla. MyT tiež pomáha znížiť spotrebu paliva prostredníctvom funkcie „Hybrid Coaching“.
Objavte viac

Toyota T-Mate. Váš pomocník pre bezpečnejšiu jazdu.

Užitočný jazdný pomocník T-Mate dodáva modelu Corolla Sedan špičkovú úroveň bezpečnosti. T-Mate predstavuje rad systémov, ktorých úlohou je pomáhať vám a zvyšovať bezpečnosť jazdy. Či už na diaľnici, v meste alebo pri parkovaní, T-Mate sa stará o to, aby ste boli stále v dobrých rukách. V zozname nižšie nájdete výber toho najlepšieho, pričom kompletný prehľad pomocníka T-Mate pre Corollu Sedan ponúka konfigurátor vozidla.
 • Predkolízny bezpečnostný systém (PCS)

  Predkolízny bezpečnostný systém dokáže zaznamenať prítomnosť iných vozidiel, chodcov, cyklistov či motocyklistov a zabrániť hroziacim zrážkam. Jeho úlohou je upozorniť vodiča zvukovými a vizuálnymi signálmi a pomáhať mu s brzdením. Ak vodič nezabrzdí včas, systém automaticky aktivuje brzdy, aby zabránil zrážke alebo zmiernil jej následky. Najnovšia generácia PCS vodičovi pomôže aj v križovatke a pri vyhýbacích manévroch, vďaka systému podpory predchádzania kolíziám v križovatke a asistentovi núdzového riadenia.

 • Inteligentný adaptívny tempomat (iACC)

  Tento systém udržiava vopred nastavený minimálny odstup od vozidla vpredu. Ak sa stanovená vzdialenosť skráti, systém vozidlo spomalí a napokon aktivuje brzdy a zapne brzdové svetlá. V spolupráci so systémom rozpoznávania dopravných značiek (RSA) bude tento systém navyše zisťovať maximálnu povolenú rýchlosť na danej trase a navrhovať potrebné úpravy.

 • Systém núdzového zastavenia vozidla (EDSS)

  Keď systém určitý čas nezaznamená žiadne zásahy do riadenia zo strany vodiča, aktivuje sa výstražná zvuková signalizácia. Pokiaľ by vodič ani následne nereagoval, EDSS postupne spomalí až do úplného zastavenia, pričom vozidlo bezpečne zostáva vo svojom jazdnom pruhu. Pre upozornenie okolitej premávky sa aktivujú výstražné svetlá a zároveň sa odomknú dvere pre jednoduchý prístup záchranných zložiek.

 • Online aktualizácie bezpečnostných systémov (OTA)

  Aktualizácie na diaľku (Over The Air) vám umožňujú vylepšiť existujúce alebo pridať nové funkcie balíka Toyota Safety Sense vo vašom aute bez toho, aby ste museli navštíviť servisné stredisko.

 • Proaktívny asistent riadenia – asistent spomaľovania (PDA – DA)

  Systém podporuje plynulé spomaľovanie po zložení nohy z plynového pedála a priblížení sa k vpredu idúcemu vozidlu.

 • Asistent bezpečného vystupovania (SEA)

  Asistent využíva radar systému monitorovania mŕtveho uhla (BSM), aby zabránil otvoreniu dverí, keď sa zozadu blížia vozidlá alebo cyklisti. Ak systém zaznamená možnú kolíziu, na zrkadle a displeji sa zobrazí vizuálna výstraha a zaznie zvukový signál.

 • Upozornenie na ponechanie pasažierov alebo predmetov na zadných sedadlách (RSRS)

  Tento systém upozorní vodiča v prípade, ak pri vystupovaní z vozidla zostali na zadných sedadlách cestujúci alebo predmety. Upozornenie sa zobrazí na digitálnom displeji v prístrojovom štíte. V závislosti od modelu sa po zamknutí vozidla spustia aj výstražné svetlá a zvuková výstraha.

Toyota Corolla Sedan – galéria modelu