1. Nové vozidlá
 2. Už čoskoro
 3. Proace City Verso
Každý cestujúci sa počíta
Zrolovať Preskočiť
Každý cestujúci sa počíta

Úplne nový Proace City Verso

Vždy pripravený, keď na tom záleží

Nová Toyota Proace City Verso je ideálna na pohyb po rušných mestských uliciach a ponúka veľké možnosti v kompaktnom a štýlovom balení. Tento účelový dopravný prostriedok na prepravu osôb je pripravený, keď na tom záleží, s ponukou čisto elektrických alebo spaľovacích motorov a pät alebo sedem miestnom prevedení.

Flexibilné elektrické, benzínové a naftové pohonné jednotky
Konektivita
Dve možnosti rázvoru
Sedenie pre 5 až 7 osôb
Modulárny
Proace City Verso na každý výlet
Inteligentná modulárna konštrukcia je navrhnutá pre každodenný život a umožňuje niekoľko kombinácií pre cestujúcich a náklad, ktoré vyhovujú súkromnému aj profesionálnemu použitiu. A vďaka nízkym emisiám s najlepšou spotrebou paliva vo svojej triede sa Proace City Verso darí v mestských oblastiach.
Kľúčové vlastnosti
Jediný spôsob cestovania
Proace City Verso je navrhnutý zvnútra a je pripravený splniť vaše potreby - teraz aj v budúcnosti. Flexibilné sedadlá, digitálny kokpit a premyslený dizajn - na všetkom záleží. Nový kompaktný Proace City Verso je pohodlný, flexibilný a jednoduchý na používanie.

Ukážkový dizajn

Nový Proace Verso City sa prezentuje novým elegantným a čistým dizajnom prednej časti. Prenikavé Bi-LED svetlomety udávajú progresívny, technický tón, podporený zliatinovými diskami a dvoma novými možnosťami lesklého metalického laku.

Každodenné jednoduché používanie

Inteligentné otváracie okno zadných dverí umožňuje ľahký prístup k batožine uloženej v batožinovom priestore aj v tých najtesnejších priestoroch.

Kráľovské pohodlie

Pohodlne sa usaďte, uvoľnite sa a užite si jazdu. Či už sedíte za volantom, alebo relaxujete ako spolujazdec, Toyota Proace City Verso vás poteší svojou kultivovanosťou a priestrannými sedadlami.

Priestor, ktorý funguje

Aby ste mohli bez problémov prevážať väčší náklad s dĺžkou až 3,5 metra, predné sedadlá a sedadlá druhého radu sa sklopia za niekoľko sekúnd.

Najmodernejšia technológia

Intuitívne pripojenie poháňa Proace Verso City s 10" digitálnym prístrojovým panelom a jasným a citlivým 10" multimediálnym displejom. Bezdrôtové pripojenie MirrorLink a dva praktické porty USB-C zabezpečujú jednoduché používanie.

Pohonné jednotky
Výkon bez kompromisov

S dvoma variantmi motora a inovatívnym batériovým elektrickým pohonom vám Proace City Verso dáva na výber. Tichý a svižný v meste, ale s okamžitým výkonom, ktorý umožňuje bezproblémovú jazdu po diaľnici, dokáže Proace City Verso Electric na jedno nabitie prejsť až 330 km.

Elektrický bez námahy

Plynulý, tichý a vysoko účinný elektrický pohon ponúka maximálny krútiaci moment v okamihu, keď ho potrebujete, na svižné zrýchlenie pred semaformi a križovatkami.

Univerzálny benzínový a naftový pohon

Nový Proace City Verso poháňaný vyspelými benzínovými a naftovými motormi ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti a účinnosť s nezastaviteľnou schopnosťou dlhého dojazdu.

Plynulý, tichý a vysoko účinný elektrický pohon ponúka maximálny krútiaci moment v okamihu, keď ho potrebujete, na svižné zrýchlenie pred semaformi a križovatkami.

Veľkosť batérie
50 kWh
Dojazd EV
do 330 km (+50 km)*
Výkon
100kW

Nový Proace City Verso poháňaný vyspelými benzínovými a naftovými motormi ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti a účinnosť s nezastaviteľnou schopnosťou dlhého dojazdu.

Motory
1.2 benzín a 1.5 diesel
Výkon
až do 130 koní*
Spotreba paliva
5,5 litra na 100 km*
CO2
140-161 g/km
Výbavy
Výberte si vhodnú špecifikáciu
Ideálny pre dobrodružné rodiny a náročných biznis používateľov, komplexná ponuka možností - v interiéri aj exteriéri - a celý rad stupňov výbavy vám umožní prispôsobiť si Proace City Verso vašim individuálnym požiadavkám.
 • Business

  Štýlová výbava Business s vysokou štandardnou výbavou urobí ten správny prvý dojem. Prvky ako vyhrievané spätné zrkadlá a výkonné svetlomety dávajú Proace City Verso výhodu počas celého roka.

  •     16" oceľové disky kolies
  •     tónované sklo
  •     Vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá
  •     LED svetlomety
 • Family

  Toyota Proace City Verso vo svojej najpríťažlivejšej podobe Family prináša celý rad vynikajúcich komfortných funkcií spolu s pôsobivým štýlom, ktorý nemôže nevyniknúť.

  • Otváranie zadného okna zadných dverí
  • 16" zliatinové disky kolies
  •  Zobrazenie zadnej kamery
 • Family Comfort

  Premena jazdy na rodinný zážitok. Pevná panoramatická strecha Skyview vnáša do kabíny svetlo spolu s výhľadmi, na ktoré nikdy nezabudnete.

  •     17-palcové zliatinové disky kolies
  •     Tónované okná
  •     Plne digitálne displeje a navigácia
Toyota Professional
Náš prísľub
Či už hľadáte kuriérske dodávky, poistenie, expresný servis alebo cestnú asistenciu, Toyota Professional je váš obchodný partner pre ľahké úžitkové vozidlá. Naša komplexná ponuka služieb je tu na to, aby splnila všetky vaše obchodné potreby.

Predlžená záruka Toyota Extracare Plus

Predĺžená záruka poskytuje každému zákazníkovi pokoj, ktorému môžete dôverovať. Sme veľmi hrdí na kvalitu a spoľahlivosť našich vozidiel a preto sa na každú novú úžitkovú Toyotu vzťahuje 5-ročná záruka výrobcu, alebo limit 250 000 resp. 1 000 000 kilometrov podľa toho čo nastane skôr*. Môžete si teda oddýchnuť s vedomím, že vy a vaša firma ste v bezpečných rukách. *Limit kilometrov závisí od modelu.

Express service

Keď si vyberiete expresný servis Toyota, budete späť na ceste za polovicu času. Na vašej dodávke pracujú vždy dvaja odborní mechanici, čím sa čas servisu skracuje na polovicu bez dodatočných nákladov.

Cestná asistencia

Toyota Roadside Assistance je tu pre vás a vašu firmu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, doma aj v zahraničí, a v prípade potreby vám poskytne pomoc pri poruche, odťahu vozidla a ubytovaniu v hoteli.

Náhradné vozidlá

Vďaka službe Toyota Professional Service si môžete rezervovať náhradné vozidlo, keď si vaše vozidlo vyžaduje údržbu. Na výber budete mať rôzne možnosti vrátane ľahkých osobných a úžitkových vozidiel.

Financie a poistenie

Toyota Professional ponúka financovanie a lízing na mieru pre firmy a celý rad poistných riešení prispôsobených vašim potrebám.
Máte záujem o nový Proace City Verso?
Môžete kontaktovať autorizovaného partnera Toyota alebo zaregistrovať sa kliknutím na odkaz nižšie