1. Nové vozidlá
 2. Toyota Corolla Touring Sports

Nová Corolla Touring Sports

Ostrejšia. Inteligentnejšia. Bezpečnejšia.
Tu je prvý pohľad na novú a vylepšenú Corollu Touring Sports. Najobľúbenejšia Toyota na svete je teraz lepšia než kedy predtým, má vylepšený vonkajší vzhľad a moderný dizajn interiéru, intuitívne technológie a hybridný pohon piatej generácie, ktoré priníšajú ešte viac potešenia za volantom. Buďte o krok pred ostatnými, buďte prvý v rade na uvedenie novej Corolly Touring Sports.

Vyniknite štýlom

Prvé, čo si na modeli Corolla Touring Sports všimnete, je jeho odvážny a dynamický exteriér, ktorý môže byť ešte pútavejší vďaka výberu našich dvojfarebných lakov. Od nápadných svetlometov Bi-LED cez novú štýlovú prednú mriežku až po atraktívny stupeň výbavy GR SPORT – takýto dizajn sa nedá ignorovať.

Corolla Hatchback
 • Nápadné svetlomety Bi‑LED

  Ostré horizontálne svetlomety v tvare písmena J, inšpirované impozantnými rysmi dravého vtáka, dodávajú vozidlu intenzívny a charizmatický vzhľad. Vďaka inovatívnym svetlometom LED s projektormi Bi‑Beam si môžete vychutnať jedinečnú dvojitú funkciu obrysových a smerových svetiel.

 • Nová štýlová predná mriežka

  Spodná mriežka chladiča s novým dizajnom s lesklým lakovaným sieťovinovým vzorom a ozdobným vzorom písmena „C“ zvýrazňuje nižšie ťažisko, zatiaľ čo širšie obruby hmlových svetiel a lišty vytvárajú výraznejší postoj.

 • Športové 18" disky kolies z ľahkých zliatin s brúseným povrchom GR SPORT, tmavosivá úprava Dark Grey

  Úplne nové 18" disky kolies z ľahkých zliatin určené výhradne pre model GR SPORT vyjadrujú športový charakter vozidla. Charakteristický symetrický dizajn prináša výraznú koordináciu a trojrozmerné prvky, ktoré dodávajú modelu GR SPORT dodatočnú hĺbku a dynamiku.

 • Moderné zadné združené svetlá

  Toyota Corolla Touring Sports má nové zadné združené svetlá, ktoré zdôrazňujú moderný charakter vozidla a poskytujú vynikajúcu viditeľnosť. Vnútorná rozptylná šošovka vytvára povrchové osvetlenie, zatiaľ čo vonkajšia červená šošovka dodáva textúru a vytvára príťažlivý vzhľad s uvoľnenejším a širším dojmom.

 • Výrazný zadný nárazník

  Exkluzívny vzhľad zadného nárazníka ponúka úplne nový dizajn, ktorý vyjadruje moderný, športový vzhľad vozidla. Vyrobený je z materiálu TSOP, ktorý zaručuje vysokú tuhosť a vynikajúcu recyklovateľnosť.

Pohodlne sa usaďte a uvoľnite sa

Corolla Touring Sports, ktorá ponúka dômyselné technológie a špičkový komfort pre každého cestujúceho, bola navrhnutá presne pre vás.

Zmysel pre štýl

Ak si myslíte, že Corolla Touring Sports vyzerá zvonku dobre, počkajte, kým si do nej sadnete. Naši dizajnéri vybrali kombináciu vysokokvalitných materiálov, ktoré spolu vyzerajú úžasne – a zároveň poskytujú príjemnú rozmanitosť textúr. Vzhľad dokonale dotvárajú štýlové športové sedadlá. Nič neprospieva priestoru viac ako svetlo a Corolla je vybavená ambientným vnútorným osvetlením po celej kabíne. Svetlo má chladný odtieň modrej a dodáva interiéru štýlový športový nádych. Je to impozantný detail – jeden z mnohých, vďaka ktorým budete v tomto vozidle radi tráviť čas.

Technológie pre život

Intuitívne technológie dokážu pozdvihnúť každú cestu. Zoznámte sa s technológiou Toyota Smart Connect. Vychutnajte si integrovanú cloudovú navigáciu, funkciu hlasového agenta, ako aj aktuálne dopravné informácie a informácie o situácii na cestách. Nová 10,5-palcová dotyková obrazovka plynule integruje systémy Apple CarPlay a Android Auto™ do palubnej dosky, a poskytuje tak prístup k obľúbeným mobilným aplikáciám i množstvu informácií o jazde. Premenou prešiel aj prístrojový panel vodiča s novým 12,3-palcovým kombimetrom, ktorý si vodič môže prispôsobiť podľa svojich preferencií v štyroch rôznych režimoch: Casual (bežný), Smart (inteligentný), Sport (športový) a Tough (náročný).

Spojte sa so svojou Toyotou odkiaľkoľvek.

Inteligentný kokpit synchronizuje všetko, čo sa nachádza medzi vaším vozidlom a smartfónom. Aplikácia MyT vo vašom smartfóne, ktorá má uľahčovať jazdu, vám otvára svet konektivity. Jediným stlačením tlačidla môžete sledovať svoje cesty, naplánovať si servis či dokonca zlepšiť štýl hybridnej jazdy. Na diaľku si naplánujte ovládanie klimatizácie a pred jazdou si ochlaďte alebo vyhrejte vozidlo podľa potreby. Vďaka funkcii pokročilého parkovania na diaľkové ovládanie parkujte s väčšou presnosťou. Premeňte každý svoj deň pomocou inteligentnej konektivity Toyota Smart Connect.

Priestor na rast

Nový model Corolla Touring Sports vám poskytne potrebný priestor tam, kde ho potrebujete. Či už ide o extra priestor pre rodinu alebo flexibilitu pre aktívne víkendy mimo domu, elegantné kombi Touring Sports ponúka batožinový priestor a všestrannosť pre rušný život. Do jeho veľkorysého batožinového priestoru sa všetko zmestí vďaka nastaviteľnej palubnej doske, praktickým bočným vreckám a ľahko sklopným zadným sedadlám. Vďaka nemu majú cestujúci vzadu rovnaké pohodlie ako cestujúci vpredu. Keď potrebujete otvoriť batožinový priestor a máte plné ruky, stačí zasunúť nohu pod zadný nárazník. Vďaka bezdotykovému senzoru citlivému na pohyb nohy sa dvere batožinového priestoru otvoria automaticky.

Bezkonkurenčný výkon

Vyšší výkon bez kompromisov v oblasti účinnosti. Naša piata generácia hybridnej technológie bez nutnosti dobíjania vám poskytne lepšiu akceleráciu a výkon bez zvýšenia hladiny emisií CO2. Nový modernizovaný model s objemom 2,0 l dokonca prináša zníženie emisií.

Radosť jazdiť

Na hybridných vozidlách značky Toyota je radosť jazdiť. Majú mimoriadne plynulý chod a sú veľmi citlivé – a keď jazdíte po meste, vychutnávate si blažené ticho plne elektrického režimu. Okrem toho šetria palivo a znižujú produkciu emisií, pričom sa na nich jazdí rovnako ľahko ako na vozidlách s bežným pohonom. A keďže ich nie je nutné dobíjať, nikdy ich nebudete musieť zapojiť do siete. Nie je teda prekvapením, že hybridné vozidlá značky Toyota si už vybralo viac ako 12 miliónov vodičov na svete.

Objavte potešenie z jazdy

Všetky modely GR SPORT poháňa priekopnícky plne hybridný systém. Vychutnajte si vzrušenie z jazdy s hybridným motorom s objemom 1,8 alebo 2,0 litra, ktorý produkuje skvelý výkon a zrýchlenie a vyznačuje sa nízkou spotrebou paliva a hladinou emisií CO2. Platforma TNGA od spoločnosti Toyota poskytuje fantastické ovládanie a nižšie ťažisko, čo je zárukou vzrušujúcej jazdy.
Toyota T-Mate. S vami na bezpečnejšiu cestu
Na zaistenie špičkových bezpečnostných funkcií v danej triede je Toyota Corolla Touring Sports vybavená systémom T-Mate – vaším užitočným partnerom pri jazde. Patrí sem najnovšia generácia bezpečnostného systému Toyota Safety Sense, ako aj možnosť bezdrôtovej aktualizácie jeho funkcií.
 • Toyota Safety Sense Medzi vylepšenia v oblasti prevádzky a funkčnosti systémov patrí aj funkcia obmedzenia zrýchlenia, ktorá reaguje na náhle použitie plynového pedála pri jazde nízkou rýchlosťou, pomoc pri predchádzaní nárazom pri odbočovaní na križovatke, asistent núdzového riadenia, ktorý teraz dokáže reagovať na protiidúce vozidlá, systém predchádzania bočným zrážkam a funkcia zníženia rýchlosti v zákrutách. Vďaka bezdrôtovým aktualizáciám softvéru budú funkcie stále aktuálne a bude možné pridávať nové.
 • Asistenčné systémy vodiča Náš systém monitorovania mŕtveho uhla upozorní vodiča na vozidlá, ktoré by nemusel vidieť vo vonkajších spätných zrkadlách. Užitočné je to najmä pri predbiehaní. Model Corolla Touring Sports je vybavená aj systémom tiesňového volania e-Call a adaptívnymi diaľkovými svetlami.
 • Pomoc pri parkovaní Okrem toho je Toyota Corolla Touring Sport vybavená aj ďalšími inovatívnymi asistenčnými funkciami pri parkovaní T-Mate, ako je napríklad asistenčný systém bezpečného vystupovania z vozidla, upozornenie na prítomnosť predmetov alebo osôb na zadnom sedadle a výstražný systém upozorňujúci na premávku za vozidlom s automatickým brzdením, aby sme uviedli aspoň niektoré. Všetky vám dodajú väčšiu istotu a vytvárajú ešte bezpečnejšie prostredie pri jazde pre vás aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Galéria modelu Toyota Corolla Touring Sports

Preskúmajte modelový rad Corolla

Jedna veľkosť nie je vždy vhodná pre všetkých. Náš modelový rad Corolla Hybrid je navrhnutý s množstvom funkcií, aby čo najlepšie vyhovel vašim individuálnym potrebám v oblasti pohodlia a praktickosti.