1. Nové vozidlá
  2. Toyota Prius Plug-in

Toyota Prius Plug-in

Priekopnícky model s plug-in hybridným pohonom bol uvedený už pred ôsmimi rokmi. Napriek tomu je Prius Plug-in Hybrid stále revolúciou vo svete osobných automobilov. To vďaka svojím rekordne nízkym emisiám CO2 na úrovni 29g/km a s priemernou spotrebou paliva 1,3l/100km. Objavte nové možnosti jazdy na hybridnom elektromobile od Toyoty.

Ikonický dizajn

Každý detail výrazného exteriéru je navrhnutý tak, aby poskytoval vynikajúcu účinnosť a výkon. Prius Plug-in Hybrid sa vyznačuje elegantnými aerodynamickými tvarmi, najmodernejšími technológiami a dômyselnými inováciami.

 

Priestranný a prepracovaný interiér

Päťmiestne usporiadanie, ktoré poskytuje vysokú úroveň pohodlia, relaxácie a nebývalého osobného priestoru. Nechýbajú ani dobre umiestnené odkladacie miesta a so systémom sklápania sedadiel Easy Flat je možné zadné sedadlá nezávisle sklopiť v pomere 60:40 a vytvoriť tak batožinový priestor s rovnou podlahou.

Nabíjajte slnkom

Pokročilá solárna strecha nielen poháňa elektroniku v modeli Prius Plug-in Hybrid počas jazdy, ale takisto pomáha nabiť batériu, keď je vozidlo zaparkované.

Pokrokové funkcie

Model Prius Plug-In Hybrid disponuje inovačnými a priekopníckymi funkciami.

Pohľad zblízka

Preskúmajte niektoré zo štýlových detailov, vďaka ktorým je Toyota Prius Plug-in výnimočná.

Apple Carplay* a Android Auto™

Rozhranie Apple CarPlay* alebo Android Auto™ umožňuje prenášať obraz z vášho smartfónu a zobraziť ho na 8“ farebnej dotykovej obrazovke multimediálneho systému Toyota Touch 2, a taktiež prijímať hovory, reprodukovať hudbu a používať mapy a iné aplikácie, ktoré sú dostupné na vašom prenosnom zariadení.

 

Rozhranie Android Auto™

Všetky vaše obľúbené aplikácie a funkcie sú dostupné prostredníctvom dotykovej obrazovky.

 

Vždy na dosah

Volajte, prijímajte hovory, čítajte SMS správy a diktujte správy bez toho, aby ste prerušili jazdu a spustili zrak s vozovky.

 

Vždy k cieľu

Používajte mapy Apple Maps, ktoré sa zobrazujú na dotykovej obrazovke a pozerajte si informácie o cestnej premávke v reálnom čase.
*Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc