1. Majitelia
 2. Ponuky
 3. Servis akciové ponuky

ČISTENIE A ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIE

ČISTENIE A DEZINFEKCIA
KLIMATIZAČNÉHO SYSTÉMU
12,00

V rámci tejto prehliadky vykonáme vyčistenie a dezinfekciu výparníka a ventilačných a vykurovacích ciest Vášho vozidla.

Používame výhradne originálny čistič klimatizácií Toyota, ktorý odstraňuje baktérie a nečistoty zo všetkých exponovaných miest a obnovuje výkon klimatizačného systému. Výsledkom je ventilačný systém zbavený škodlivých organizmov a príjemná osviežujúca vôňa.

REGENERÁCIA CHLADIACEHO
MÉDIA
24,00

Pri starostlivosti o klimatizačný systém je veľmi dôležitá prevencia, ktorou predídete nepríjemnostiam v letných mesiacoch, kedy potrebujete jeho plný výkon.

UHLÍKOVÉ KABÍNOVÉ FILTRE

Na zabezpečenie dokonalej čistoty a účinnosti klimatizácie odporúčame využiť obidve kampaňové prehliadky vrátane výmeny kabínového filtra

20% ZĽAVA
ŠTANDARDNÝ PEĽOVÝ
A PRACHOVÝ FILTER
SO ZĽAVOU
cena od

15,30
air

Uhlíkový filter je doplnený vrstvou aktívneho uhlíka, ktorá zachytí o 25 % viac nečistôt než štandardný filter.

Aktívne uhlie navyše absorbuje časť výfukových plynov, ktoré spôsobujú podráždenie nosovej sliznice a značne redukuje škodlivé látky a pachy vnútri vozidla.

AKTÍVNY UHLÍKOVÝ PEĽOVÝ
A PRACHOVÝ FILTER
SO ZĽAVOU
cena od

23,50

VYBRANÉ ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO

Využite v priebehu kampane širokú ponuku doplnkov a príslušenstva Toyota s 20% zľavou. Informujte sa u nás na sortiment doplnkov a cenu pre Váš konkrétny model vozidla.

20% ZĽAVA

Pre niektoré modely vozidiel je možné zakúpiť samostatný koberec na stranu šoféra.

VÝHODNÁ PONUKA LETNÝCH PNEUMATÍK

Bez ohľadu na to, aké vozidlo Toyota šoférujete, nájdeme pre Vás vždy tie správne letné pneumatiky, zaistíme Vám všetku podporu a poradíme, ako ich udržať v skvelom stave.

VÝHODNÉ CENY PO CELÝ ROK
AKCIOVÁ PONUKA
KOMPLETOV ZIMNÝCH KOLIES
od 590,00
 • ŠIROKÝ VÝBER PNEUMATÍK

  Najbežnejšie veľkosti pneumatík máme skladom. Vaše vozidlo tak môžeme prezuť bez čakania, alebo počas vopred dohodnutej návštevy servisu. Iné veľkosti pneumatík môžeme obvykle dodať do 24 hodín.

 • RENOMOVANÉ ZNAČKY

  Naše pneumatiky pochádzajú od popredných renomovaných výrobcov a dodávateľov. Sme schopní dodať ako prémiové rady, tak aj ďalšie značky a typy, aby sme Vám mohli ponúknuť tie najvhodnejšie pneumatiky pre Vaše auto.

 • VYSOKÝ ŠTANDARD

  Naše pneumatiky vždy spĺňajú vysoké štandardy, ktoré očakávate od spoločnosti Toyota – môžte sa tak spoľahnúť, že vždy dostanete presne to, čo vaše auto potrebuje.

 • ODBORNÉ USKLADNENIE PNEUMATÍK

  Zbavte sa starosti so správnym skladovaním, ušetrite svoj priestor na uskladnenie, ochráňte svoje oblečenie pred špinou pri prenášaní ťažkých kolies. Máme pre Vás pohodlné, bezpečné a jednoduché riešenie. Využite možnosť uskladnenia Vašich zimných kolies alebo pneumatík v našom servise.

VERNOSŤ SA OPLATÍ

Cestná asistenčná služba Toyota Eurocare na 12 mesiacov zadarmo

Zistite viac