Toyota RAV4 - Prečo si kúpiť RAV4 Toyota RAV4 - Prečo si kúpiť RAV4

Prečo si VYBRAŤ

RAV4

Toyota RAV4 - Najlepšia značka na svete Toyota RAV4 - Najlepšia značka na svete

Toyota: najlepšia značka na svete

Viac než
10000000
vozidiel

Toyota je najväčšou automobilovou značkou na svete. Rekordným obdobím boli roky 2014 a 2015, behom ktorých Toyota predala po 10 miliónov nových vozidiel.

9000000
hybridných vozidiel

Od uvedenia modelu Prius sa celosvetovo predalo 9 miliónov hybridných vozidiel Toyota.

7080
patentov

Medzi rokmi 2010 a 2015 Toyota zaregistrovala viac ako 1400 patentov týkajúcich sa pokrokových technológií autonómneho riadenia, resp. 5680 patentov v súvislosti s technológiami vodíkových palivových článkov.

Toyota RAV4 - Dizajn Toyota RAV4 - Dizajn

Jedinečný štýl a pohodlný interiér

RAV4 okamžite zaujme svojou masívnou a robustnou kapotou, rozhodným svetelným podpisom LED zdrojov denného svietenia (už v štandardnej výbave) a 18″ kolesami. Vodič aj zvyšok posádky sa môžu tešiť na pohodlnú jazdu. Model sa pýši jedným z najlepších parametrov miesta pre nohy v danej triede; oproti predchádzajúcej generácii sa tento rozmer zväčšil o plných 41 mm.

Toyota RAV4 - Bezpečnosť Toyota RAV4 - Bezpečnosť

Bezpečnosť

Okrem súčasných štandardne ponúkaných prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti, ako sú ABS, EBD, BA, VSC+, TRC alebo súprava 7 airbagov, je toto moderné SUV vybavené aj systémom Toyota Safety Sense – technologicky vyspelým balíkom prvkov aktívnej bezpečnosti na báze moderných elektronických riešení, schopných účinne minimalizovať riziko nehody.

Toyota RAV4 - Technológia Toyota RAV4 - Technológia

Technológie

Nová Toyota RAV4 prekvapí ponukou pokrokových technológií, ako je systém panoramatického sledovania situácie okolo vozidla, ktorý pomocou štyroch kamier ponúka vtáčí pohľad v rozpätí 360°, farebný TFT 4,2″ displej v prístrojovom štíte s informáciami o jazde a fungovaní systému Toyota Safety Sense alebo hybridnej sústavy pohonu, alebo napr. systém sledovania mŕtveho uhla výhľadu (BSM) v spätných zrkadlách.

Toyota RAV4  - Jazdné vlastnosti Toyota RAV4 - Jazdné vlastnosti

Jazdné charakteristiky

Nová Toyota RAV4 ponúka tri typy pohonu: zážihový motor, vznetový motor a hybridný pohon, pohon kolies prednej nápravy alebo všetkých kolies, resp. tri rôzne prevodové ústrojenstvá: manuálnu prevodovku, automatickú prevodovku Multidrive S, resp. automatickú bezstupňovú prevodovku E-CVT (iba v kombinácii s hybridným pohonom).

Toyota RAV4 - Hybridný pohon Toyota RAV4 - Hybridný pohon

Hybridný pohon

Hybridné technológie sú synonymom pre úsporu a spoľahlivosť. Výkon 197 koní a akcelerácia na 100 km/h iba za 8,3 s pri priemernej spotrebe paliva 5,1 l/100 km – takýchto parametrov nie je možné s tradičným typom pohonu dosiahnuť. Ďalšou výhodou hybridného pohonu je tichá jazda bez emisií, lacnejšia údržba a spoľahlivá prevádzka podporená 10-ročnou zárukou na akumulátor.

Toyota RAV4 - Pohon predných aj zadných kolies Toyota RAV4 - Pohon predných aj zadných kolies

Pohon predných aj zadných kolies

Integrovaný systém jazdnej dynamiky (IDDS) zlepšuje jazdné schopnosti a prispieva k čo najlepšiemu záberu kolies. Vozidlo pomocou niekoľkých senzorov aktívne monitoruje stav vozovky a zasiela príslušné pokyny rôznym komponentom, ktoré automaticky pomáhajú vodičovi koordinovanými zásahmi systému pohonu 4x4 (AWD), upraveného elektrického posilňovača riadenia (EPS) a systému riadenia stability vozidla (VSC+).

Toyota RAV4 - Trojročná záruka Toyota RAV4 - Trojročná záruka

Trojročná záruka a asistenčná služba Toyota Eurocare

Trojročná asistenčná služba Toyota Eurocare je k dispozícii v 44 európskych krajinách, a to 24 hodín denne. V prípade poruchy vozidla sa Toyota Eurocare postará o opravu, a pokiaľ je pre servis potrebný viac ako jeden deň, zabezpečí návrat domov alebo poskytnutie náhradného vozidla.

Toyota RAV4 - Vysoká zostaková hodnota Toyota RAV4 - Vysoká zostaková hodnota

Vysoká zostatková hodnota

Toyota vždy byla vnímaná ako líder v otázkach spoľahlivosti. Naše vozidlá si preto udržujú vysokú zostatkovú hodnotu aj po mnohých rokoch prevádzky.

Toyota RAV4 Toyota RAV4

ATRAKTÍVNE PODMIENKY FINANCOVANIA

Nové vozidlo Toyota nebolo nikdy dostupnejšie! S produktom Toyota Garant získate celý rad výhod oproti štandardným možnostiam financovania na Slovensku iba v 3 jednoduchých krokoch:
1. Akontácia - 10 – 30 %
2. Nízka mesačná splátka s úrokovou sadzbou 0 %
3. Garancia odkúpenia

Logo - Toyota Garant

Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.