Predajné a servisné miesta
Otestujte si Toyotu
Zostavte si Toyotu

Športové vozidlá a vozidlá s pohonom 4x4

Pripravené na čokoľvek

Toyota s pohonom 4x4 alebo pohonom zadných kolies, to je začiatok poriadneho dobrodružstva

Modely Toyota s pohonom 4x4 odolávajú najťažším výzvam a uchvacujú svojou spoľahlivosťou. Najnovšie konštrukčné riešenia  a technologické inovácie umožňujú pohodlie pri jazde a  istotu v teréne. Pre tých, ktorí sa radšej pohybujú na rovnom povrchu,  poskytne model GT86 s pohonom zadných kolies, s dvojlitrovým motorom  typu boxer a nízko položeným ťažiskom nezabudnuteľný zážitok z jazdy.

Vozidlá s pohonom 4x4 a športové
Spoznajte modely Toyota

Objavte nové modely Toyota

1.

Legendárna spoľahlivosť podporenáviac ako 60 ročnými skúsenosťami 

Toyota Land Cruiser

2.

Skvelé parametre pre jazdu v terénevďaka najnovším systémomoff-road

Toyota RAV4

3.

Najvyšší komfort interiérua luxusné materiály 

Toyota C-HR

4.

Bezpečnosť bez ohľaduna druh povrchu 

Samochód terenowy - pickup - Hilux

Modelový rad Toyota

  Toyota GT86

GT86

Klasické dvojdverové kupé s pohonom zadnej nápravy ponúka športový charakter a spracovanie materiálov na najvyššej úrovni. Pohodlný interiér auta láka kvalitou a zaručuje pohodlie aj pri dynamickej jazde, ktorá vás zarazí do sedadla.
Výhody Silný motor 2,0 Boxer prenášajúci výkon 200 koní na zadnú nápravu Ľahká konštrukcia a nízke ťažisko Aerodynamická silueta s LED svetlami Komfortný interiér zhotovený z materiálov najvyššej kvality
  Toyota C-HR

Toyota
C-HR

Toyota C-HR je najmenší model Toyoty s pohonom 4x4, ktorý kombinuje najlepšie vlastnosti karosérie crossoveru a SUV. Pohon všetkých kolies uľahčuje dynamickú jazdu pri akýchkoľvek podmienkach.
Výhody Nová platforma TNGA s nižším ťažiskom zaisťuje väčšiu stabilitu a menšie vychýlenie v zákrutách Športové sedadlá s bočným vedením držia telo vodiča počas manévrovania Motor 1,2 Turbo s výkonom 116 koní s bezstupňovou automatickou prevodovkou Multidrive S
  Toyota RAV4

RAV4

RAV4 poskytuje vďaka integrovanému dynamickému pohonu (IDDS) výnimočný výkon a maximálnu priľnavosť bez ohľadu na druh povrchu alebo počasia. Okrem toho sa v hybridnej verzii vyznačuje tichou prevádzkou motora a nízkou spotrebou.
Výhody Panoramatický monitor so systémom
štyroch kamier 360° (PVM)‎
Maximálna bezpečnosť vďaka
balíčku Toyota Safety Sense
Veľká dynamika, tiež vo verzii
s hybridným pohonom (197 koní)‎
  Toyota Land Cruiser

Land Cruiser

Land Cruiser je predchodcom pohonu 4x4, legenda jazdy v teréne a najosvedčenejší model s pohonom všetkých kolies. Vďaka najnovším technológiám sú jeho terénne schopnosti ešte lepšie a jazdný komfort jednoducho bezkonkurenčný.
Výhody Pokročilé systémy pre jazdu v teréne Crawl Control, Multi-terrain Select alebo uzamknutie zadného diferenciálu Multi-terrain monitor so 4 kamerami zachycujúcimi obraz okolia vozidla zo 6 pohľadov Luxusný interiér s možnosťou konfigurácie pre 7 osôb
  Toyota Hilux

Hilux

Hilux je skutočný kráľ. Auto na nezastavenie, pre ktoré od roku 1968 neexistujú nemožné úlohy. Prevezie bezpečne každý náklad a navyše vám ponúkne nezabudnuteľné emócie a pohodlie pri jazde porovnateľné s osobnými autami.
Výhody Robustná konštrukcia na rebrinovom ráme TOP znesie najväčšie zaťaženie Tri druhy karosérie:‎
singl cab, extra cab a double cab
Spoľahlivý motor 2,4 D-4D s výkonom 150 koní Bohatá výbava a najnovšie bezpečnostné technológie so systémom Toyota Safety Sense
Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.