Predajné a servisné miesta Otestujte si Toyotu Zostavte si Toyotu

Fáze životného cyklu Toyoty

Minimalizácia dopadu našich vozidiel na životné prostredie

Od našich dizajnérov k inžinierom zdokonaľujúcim posledné modely tak, aby jazda i spotreba paliva boli lepšie než kedykoľvek predtým. Konštrukcia vozidiel, ktoré je radosť šoférovať mnoho rokov, je len časťou našej práce a ceste k zákazníkovi.

Podieľame sa na minimalizácii záťaže na životné prostredie spojené s našimi produktami naprieč ich životom. Od návrhu, cez produkciu, šoférovanie i recykláciu. Berieme do úvahy všetko a zo všetkých strán tak, aby sme mali pod kontrolou všetky dopady na životné prostredie a naše zdravie.

Návrh

Každý detail našich projektov a návrhov starostlivo analyzujeme, aby sme zaistili ich čo najnižší dopad na životné prostredie.

Výroba

Od roku 2001 sme znížili priemernú spotrebu energie potrebnej na výrobu jedného vozidla o 38 % a dosiahli sme najnižšiu spotrebu zo všetkých sériových výrobcov automobilov v Európe.

/
Doprava

Toyota sa vždy snaží zaviesť a aplikovať najúspornejšie a najekologickejšie logistické a prepravné metódy.

Predaj a servis

Usilujeme sa o to, aby predaj a servisná údržba našich vozidiel prebiehali v ekologicky nezávadných autosalónoch.

Jazda

Obchodní zástupcovia pre značky Toyota a Lexus sú vyškolení k tomu, aby mohli potenciálnym zákazníkom predviesť lepšie návyky pri šoférovaní automobilov ako súčasť predaja.

Recyklácia

Toyota svoje vozidlá vždy navrhuje a vyrába s dôrazom na tri základné myšlienky: znižovať, recyklovať a použiť znovu.

Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.