Toyota Business Plus

Komplexná ponuka moderných vozidiel a služby na najvyššej úrovni.

VÝHODY


Vlastniť Toyotu ako firemné vozidlo znamená neobvyklý komfort a obchodný zisk. Predtým ako si vyberiete Toyotu, pozrite sa, aké výhody tým získa vaša spoločnosť.
Zistite, prečo je vhodné investovať do vozidiel s budúcnosťou.  

S programom Toyota Business Plus pre firemných zákazníkov získate celý rad výhod:


Toyota Business Plus Nezáleží na tom, aký veľký vozový park máte alebo koľko vozidiel kupujete.
Toyota Business Plus Navrhneme vám optimálne riešenie s ohľadom na vašu stratégiu firemného rozvoja.
Toyota Business Plus Poradíme vám, ako si zaistiť vysokú rentabilitu vložených prostriedkov do nákupu vozidiel a ako dosiahnuť nízke prevádzkové náklady po celý čas ich používania.
Toyota Business Plus Poskytnuté obchodné podmienky nie sú viazané okamžitým odberom celého množstva vozidiel.

Máme záujem o to, aby naša spolupráca mala pevné pravidlá a prinášala obom stranám istotu a vždy lepšie výsledky. Všetky tieto fakty dohromady tvoria pádny dôvod na to, aby ste sa pri zakladaní alebo rozširovaní svojej firemnej flotily zamysleli nad investíciou do vozidiel značky Toyota alebo Lexus.

Objavte širokú škálu modelov. Vyberte si Toyotu, ktorá najlepšie vyhovuje vašej podnikateľskej činnosti, a radujte sa z komfortnej práce na najvyššej úrovni.

Toyota má veľmi zaujímavú ponuku úžitkových vozidiel. Modely Proace a Hilux splnia aj tie najvyššie očakávania firemných zákazníkov.

Na celkových nákladoch vlastníctva vozového parku sa podieľa mnoho faktorov. Zanalyzujte všetky aspekty vlastníctva vozidiel Toyoty a voľba bude jasná!

Toyota už dlhé roky vyvíja a zavádza najmodernejšie technológie, ako plne hybridný pohon, systémy aktívnej bezpečnosti či vodíkový pohon.

Modely Toyoty úspešne plnia svoju funkciu vo firmách s veľmi rozmanitým profilom. Bez ohľadu na odvetvie alebo podnikateľské požiadavky, Toyota nikdy nesklame a posilní tak pozitívny imidž firmy.

Toyota Business Plus - Poznajte Hybrydy Toyota Business Plus - Poznajte Hybrydy
 

ZOZNÁMTE SA S HYBRIDMI


Presvedčte sa, prečo je hybrid tou najlepšou voľbou pre vašu firmu. Spoznajte celý rad spoľahlivých hybridných modelov Toyota, zaistite si požadovaný imidž a ťažte z nízkej spotreby paliva a vysokej zostatkovej hodnoty hybridných vozidiel.

ZOZNÁMTE SA S HYBRIDMI


Presvedčte sa, prečo je hybrid tou najlepšou voľbou pre vašu firmu. Spoznajte celý rad spoľahlivých hybridných modelov Toyota, zaistite si požadovaný imidž a ťažte z nízkej spotreby paliva a vysokej zostatkovej hodnoty hybridných vozidiel.
 

PONUKA PRE FIREMNÝCH ZÁKAZNÍKOV


Pokiaľ vlastníte vozový park, chcete minimalizovať náklady vyplývajúce z jeho prevádzky a tiež získať ďalšie služby navyše, Toyota má pre vás tie najlepšie riešenia.
 

Prezrite si aktuálne ponuky vozidiel Toyota pre firemných zákazníkov a presvedčte sa sami, že Toyota má pre vás vždy tie najlepšie riešenia vašich potrieb.

Toyota si pre váš biznis pripravila množstvo atraktívnych ponúk. Zistite viac.

Široká škála doplnkov a príslušenstva Toyota, to je množstvo nápadov, ktoré vám umožnia vylepšiť váš vozový park z hľadiska komfortu, štýlu alebo technológie.

FINANCOVANIE


Toyota prostredníctvom spoločnosti Toyota Financial Services ponúka atraktívnu ponuku financovania vašich nových firemných vozidiel. Pripravili sme pre vás výhodné varianty leasingových a úverových produktov, z ktorých si určite vyberiete ten, ktorý najlepšie zodpovedá vášmu rozpočtu.
 Jedná sa o úver až na 5 rokov, ktorého splácanie v pravidelných splátkach môže dosahovať až 100% obstarávacej ceny. Ponúka predčasné splatenie aj predĺženie.Toyota Garant je úver, pri ktorom sa možno rozhodnúť až v priebehu zmluvy o forme jej ukončenia. Súčasťou zmluvy je aj poistenie a garancia budúcej hodnoty vozidla.Ponúka nízke mesačné splátky pre firmy a podnikateľov, ktoré nezaťažujú ich rozpočet. Vozidlo je možné odkúpiť za symbolickú cenu.Produkt Toyota Genio je založený na úverovej zmluve a ponúka ľahkú cestu k získaniu nového vozidla značky Toyota a to predovšetkým pre nových a potenciálnych zákazníkov.

Toyota Business Plus :: Financovanie Toyota Business Plus :: Financovanie

KONTAKT


Máte špeciálnu požiadavku? Chcete získať individuálnu ponuku? Kontaktujte nás!
 

AKTUALITY

Nový dizajn značky Toyota Nový dizajn značky Toyota Toyota predstavuje nový dizajn značky Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový model Yaris Cross sa ukázal v pravom svetle. Zistite viac. Online služby MyT Online služby MyT Zistite viac Míľnik 10 miliónov predaných vozidiel Toyota RAV4 Míľnik 10 miliónov predaných vozidiel Toyota RAV4 Priekopnícka Toyota RAV4 dosiahla míľnik 10 miliónov predaných kusov v priebehu 26 rokov existencie a piatich generácií modelov. Majstrovský titul s Toyotou Yaris WRC Majstrovský titul s Toyotou Yaris WRC Zistite viac Toyota Mirai druhej generácie Toyota Mirai druhej generácie Zistite viac Športovci, ktorí nás inšpirujú k pohybu Športovci, ktorí nás inšpirujú k pohybu Zistite viac Projekty mobility Projekty mobility Zistite viac Mobilita pre všetkých Mobilita pre všetkých Vízia spoločnosti Toyota do budúcnosti