1. Nové vozidlá
 2. Už čoskoro
 3. Proace Verso
Každý cestujúci sa počíta
Zrolovať Preskočiť
Každý cestujúci sa počíta

Úplne nový Proace Verso

Cestovanie prvou triedou

Toyota Proace Verso je všestranne využiteľná, priestranná a flexibilná, je to skvelý dopravný prostriedok na prepravu osôb. Vďaka spoľahlivosti Toyoty, ktorá zaručuje pokoj na duši, v sebe spája priestor dodávky s komfortom, kultivovanosťou a pohodlnými funkciami osobného automobilu. Vďaka novému dizajnu prednej časti a svetlometov nikdy nevyzerala ostrejšie.

Elektrický alebo dieslový pohon
Bezproblémová konektivita
Veľkosti karosérie
Sedadlá pre šesť až deväť cestujúcich
Možnosti
Proace Verso na každú cestu
Nový Proace Verso, ktorý je pohodlný, všestranný a mimoriadne komfortný, je k dispozícii v rôznych veľkostiach a konfiguráciách, aby vyhovoval vašim potrebám. Či už prepravujete cestujúcich, alebo si užívate aktívny životný štýl, rozšírte si obzory s Proace Verso.
Hlavné funkcie
Cestujte vo veľkom štýle
Proace Verso je jednoduchý, pohodlný a pripojený vďaka množstvu komfortných funkcií, od sklopných sedadiel až po digitálny kokpit poháňaný novým informačno-zábavným systémom. Nový osobný automobil značky Toyota je rovnako pohodlný ako flexibilný, takže vy a vaši cestujúci dorazíte na miesto vo veľkom štýle.

Nový svieži štýl

Kľúčom k novému elegantnému štýlu modelu Proace Verso sú výkonné Bi-LED svetlomety. Dopĺňa ich upravený predný nárazník a svieža a progresívna zelená farba.

Bezkonkurenčné pohodlie

Otváracie okno zadných dverí, ktoré je štandardnou výbavou stupňov Family a VIP, ponúka rýchly a jednoduchý prístup do batožinového priestoru bez nutnosti otvárať celé zadné dvere.

Pohodlne sa usaďte a relaxujte

Či už ide o presuny v podnikaní, alebo o zábavu vašej rodiny, Proace Verso sa postará o mimoriadne pohodlie na každej ceste. Vychutnajte si zážitok z jazdy, ktorý upokojuje vďaka pohodlne tvarovaným sedadlám, konfortnej jazde a nízkej hlučnosti.

Prispôsobiteľný priestor

Vytvorte si ideálnu konfiguráciu so sedadlami, ktoré sa dajú posunúť alebo sklopiť, ak potrebujete viac úložného priestoru. Dajú sa tiež vybrať, aby ste mohli prepravovať väčší náklad.

Technológia na vašej strane

Proace Verso má plne digitálny 10" displej, na ktorom sú všetky dôležité údaje o jazde priamo tam, kde ich potrebujete, prehľadné a ľahko čitateľné. Desaťpalcový dotykový displej poskytuje rýchle a presné vstupy do infotainmentu.

Pohonné jednotky
Najlepší elektrický a dieselový pohon v triede

Toyota vie, že potreby každého z nás sú odlišné - a že výber je dôležitý. Vďaka širokej ponuke motorov a inovatívnemu elektrickému pohonu, ktorý sa ideálne hodí na jazdu v meste, vám Proace Verso ponúka možnosti, ktoré spájajú versatilitu s vynikajúcim výkonom.

Cestovanie na elektrický pohon

Mimoriadne prispôsobivé možnosti elektrického pohonu modelu Proace Verso otvárajú svet nákladovo efektívnej e-mobility s nízkymi emisiami. 

Vydajte sa na akúkoľvek cestu

Nový Proace Verso, poháňaný vyspelými dieselovými motormi s možnosťou manuálnej alebo automatickej prevodovky, ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti a efektivitu s dlhým dojazdom. 

Mimoriadne prispôsobivé možnosti elektrického pohonu modelu Proace Verso otvárajú svet nákladovo efektívnej e-mobility s nízkymi emisiami. 

Veľkosti batérií
50 kWh alebo 75 kWh
EV dojazd
do 330 km*
Výkon
136k

Nový Proace Verso, poháňaný vyspelými dieselovými motormi s možnosťou manuálnej alebo automatickej prevodovky, ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti a efektivitu s dlhým dojazdom. 

Motorok
2.0l
Výkon
až do 177k
Spotreba paliva
7.2-7.8l na 100km
CO2
188-204 g/km
Výbavy
Vyberte si svoj štýl
Nový Proace Verso prepraví ľudí bez obmedzení. Jeho možnosti karosérie, sedadiel, výbav a pohonu vám umožnia vytvoriť si dokonalé vozidlo na mieru podľa vašich potrieb.
 • Combi

  Spojte všetky pokročilé bezpečnostné a pohonné technológie modelu Proace Verso s úrovňou výbavy, ktorá poskytuje všetky základné životné potreby.

  • 16-palcové kolesá
  • Vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá
  • Zadné krídlové dvere, ktoré sa otvárajú do 180°
 • Business

  Inteligentný a pracovitý Proace Verso je ideálny na rýchlu a bezpečnú prepravu cestujúcich. Výbava Business ponúka zvýšenú bezpečnosť vďaka tónovaným oknám a ďalším aktívnym prvkom bezpečnosti.

  •  16-palcové kolesá s krytmi kolies
  • Vyhrievané a elektricky nastaviteľné vonkajšie spätné zrkadlá
 • Family

  Schopnosť a priestor zvládnuť každé dobrodružstvo, blízke aj vzdialené. Pohodlné funkcie majú význam pri každodennom používaní.

  • Otváranie zadného okna zadných dverí
  • Toyota Skyview®
  • Zrkadlo na sledovanie cestujúcich
  • Zadná kamera
 • VIP

  Proace Verso vo svojej najzaujímavejšej výbave VIP. Veľké kolesá a tmavé sklo pôsobia tým správnym dojmom, zatiaľ čo elektrické posuvné dvere umožňujú bezproblémový prístup.

  • 17" zliatinové disky kolies
  • 90% tónované zadné okná
  • Elektrické posuvné dvere
  • Otváranie bočných dverí kick senzorom
Toyota Professional
Náš prísľub
Či už hľadáte kuriérske dodávky, poistenie, expresný servis alebo cestnú asistenciu, Toyota Professional je váš obchodný partner pre ľahké úžitkové vozidlá. Naša komplexná ponuka služieb je tu na to, aby splnila všetky vaše obchodné potreby.

Predlžená záruka Toyota Extracare Plus

Predĺžená záruka poskytuje každému zákazníkovi pokoj, ktorému môžete dôverovať. Sme veľmi hrdí na kvalitu a spoľahlivosť našich vozidiel a preto sa na každú novú úžitkovú Toyotu vzťahuje 5-ročná záruka výrobcu, alebo limit 250 000 km, podľa toho, čo nastane skôr. Môžete si teda oddýchnuť s vedomím, že vy a vaša firma ste v bezpečných rukách.

Express service

Keď si vyberiete expresný servis Toyota, budete späť na ceste za polovicu času. Na vašej dodávke pracujú vždy dvaja odborní mechanici, čím sa čas servisu skracuje na polovicu bez dodatočných nákladov.

Cestná asistencia

Toyota Roadside Assistance je tu pre vás a vašu firmu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, doma aj v zahraničí, a v prípade potreby vám poskytne pomoc pri poruche, odťahu vozidla a ubytovaniu v hoteli.

Náhradné vozidlá

Vďaka službe Toyota Professional Service si môžete rezervovať náhradné vozidlo, keď si vaše vozidlo vyžaduje údržbu. Na výber budete mať rôzne možnosti vrátane ľahkých osobných a úžitkových vozidiel.

Financie a poistenie

Toyota Professional ponúka financovanie a lízing na mieru pre firmy a celý rad poistných riešení prispôsobených vašim potrebám.
Máte záujem o nový Proace Verso?
Môžete kontaktovať autorizovaného partnera Toyota alebo zaregistrovať sa kliknutím na odkaz nižšie