Objavte Úplne Novú Toyotu Aygo X

Nový zážitok z jazdy v meste je už za rohom. Odpočítavanie do uvedenia modelu Aygo X sa začalo! Náš odvážny, kompaktný crossover, inšpirovaný moderným mestským životom, prichádza s vyvýšenou karosériou, veľkými zliatinovými diskami kolies a vyššou polohou za volantom, aby pozdvihol mesto na vašu úroveň. Vychutnajte si sebaistotu, ktorú môže poskytnúť iba crossover s kompaktnou karosériou. Vďaka jedinečnému dvojfarebnému lakovaniu a výraznému dizajnu sa Aygo X odlišuje od všetkých ostatných na ceste. Nebuďte len nasledovníkmi trendov – buďte lídrami a pozrite sa na ulice z novej perspektívy s novým modelom Aygo X.

/
Objavte novú úroveň jazdy v meste

Skvelé veci prichádzajú v malých baleniach. Aygo X je kompaktné vozidlo, z ktorého vyžaruje štýl. Popiera normy a ponúka dokonalú sebadôveru a pocit crossoveru, pritom však prináša aj exkluzívne prvky výbavy a dynamiku kompaktného mestského auta. Vďaka vyvýšenej polohe za volantom budete na rovnakej úrovni s ostatnými účastníkmi cestnej premávky a veľké čelné sklo vám zaistí skvelý výhľad. S pokročilou prevodovkou S-CVT bude jazda v meste dynamická, plynulá a zábavná. Kompaktné rozmery, kamery a senzory zase uľahčia parkovanie aj na tých najmenších miestach.
Teraz sa môžete posadiť vysoko, cítiť sa sebaisto a mať všetko pod kontrolou v rušnej mestskej premávke. Toto je jazda v meste, ako ste ju nikdy predtým nepoznali.

/
Najžiadanejší crossover v meste

Aygo X upúta okolie svojim výrazným a nezameniteľným dizajnom. Dvojfarebná karoséria podčiarkuje štýl, pričom z nej vyžaruje originalita a hravý charakter. Nápadné LED svetlomety jasne osvetľujú cestu, zatiaľ čo dizajn zadných svetiel si zachováva kultový tvar značky Aygo. Vďaka impozantným 18-palcovým zliatinovým diskom kolies pod masívnymi blatníkmi má Aygo X širší postoj, takže kamkoľvek sa vydáte, zaujmete moderným a sebavedomým vzhľadom.
Aygo X ponúka priestranný a pohodlný interiér, ktorý je navrhnutý tak, aby uľahčoval interakciu medzi vodičom a cestujúcimi. Tento prémiový a prívetivý pocit umocňuje špičková kvalita všetkých materiálov. Inteligentné detaily nájdete všade – od jemne zladeného prešívania sedadiel až po riešenia úložných priestorov, pri ktorých sa myslelo na cestujúcich.

/
/
/
Jazda pod modrou oblohou. Osloboďte svoju myseľ.

Tešíte sa na jazdu s vysokým posedom? Počkajte, kým stiahnete štýlovú plátennú strechu modelu Aygo X Canvas. Jednoducho nie je nič lepšie, ako možnosť vnímať svet okolo seba všetkými piatimi zmyslami. Teplo slnka na tvári. Vietor vo vlasoch. Výhľad a zvuky rušného mestského života všade naokolo. Nechajte interiér zaplaviť svetlom a vydajte sa do ulíc štýlovo v modeli Aygo X Canvas.

/
V spojení s vami a vaším mestom

Aygo X je viac než len mestské auto. Je rozšírením vášho online životného štýlu. V modeli Aygo X sa budete cítiť ako v smartfóne na kolesách, pretože je nabitý intuitívnymi funkciami a umožňuje bezproblémové pripojenie. Systém Toyota Smart Connect ponúka spoľahlivé bezdrôtové pripojenie z telefónu k multimediálnemu systému. Každú jazdu si spríjemníte svojimi obľúbenými skladbami v prémiovej kvalite s audiosystémom JBL. Na 9“ obrazovke s vysokým rozlíšením sa zobrazuje všetko potrebné, vrátane cloudovej navigácie s udalosťami na ceste v reálnom čase. Aygo X je tu, aby vám pomohlo na cestách, a to aj v spolupráci s vaším smartfónom.


Toyota Aygo X

/
Aké je vaše obľúbené korenie?

Toyota Aygo X je k dispozícii v štyroch nápaditých dvojfarebných prevedeniach, ušitých na mieru podľa vášho vkusu. Či sa rozhodnete pre zábavnú a ohnivú Červenú - chilli, dobrodružnú Zelenú – kardamóm, živú a originálnu Modrú – borievka alebo sofistikovanú Béžovú - zázvor – pre každého je tu niečo. Každá farba taktiež harmonicky ladí s farebným motívom interiéru pre skutočne prémiový pocit. Buďte odvážni a prejavte svoj vkus.

/
/