Akciové ponuky
Podpora

Aygo - Akciová cena


Od
12 240 €
Výkon
72 k
Maximálna rýchlosť
160 km/h
Sedadlá
4 s.

Viac radosti z jazdy než kedykoľvek predtým

Menej plánujte a viac žite – s modelom AYGO. Žiarivý, odvážny a výrazný model AYGO je vaším spôsobom, ako vystúpiť z davu.

  • Detaily, ktoré žiaria

    Originálne, odvážne a výrazné AYGO žiari LED svetlami denného svietenia vpredu a LED svetlami s charakteristickými krivkami vzadu, vďaka čomu ho nemožno prehliadnuť cez deň ani v noci.

  • Vždy pripojení

    Integrácia smartfónov v modeli AYGO je inteligentná, bezpečná a jednoducho sa používa. Vďaka hlasovému ovládaniu a zrkadleniu vašich obľúbených aplikácií na 7" obrazovku audiosystému je získavanie navigačných pokynov, nepretržité pripojenie na internet a prístup k skvelej zábave hračkou.

  • Objavte novú cestu

    Život je oveľa zábavnejší, ak sa vydáte tam, kam práve máte chuť. Kompaktné a tiché AYGO sa vyznačuje hladkým chodom v spojení so svižnosťou. Bez problémov prekľučkuje úzkymi vedľajšími cestičkami, preplnenými hlavnými ulicami a tesnými parkoviskami. Nechajte sa viesť svojou intuíciou.

Apple CarPlay™ a Android Auto™

Rozhranie Apple CarPlay™ alebo Android Auto™ umožňuje prenášať obraz z vášho smartfónu a zobraziť ho na 7“ farebnej dotykovej obrazovke multimediálneho systému Toyota x-touch, a taktiež prijímať hovory, reprodukovať hudbu a používať mapy a iné aplikácie, ktoré sú dostupné na vašom prenosnom zariadení.

Rozhranie Android Auto™

Rozhranie Android Auto™

Všetky vaše obľúbené aplikácie a funkcie sú dostupné prostredníctvom dotykovej obrazovky modelu AYGO.

Vždy na dosah

Vždy na dosah

Volajte, prijímajte hovory, čítajte SMS správy a diktujte správy bez toho, aby ste prerušili jazdu a spustili zrak s vozovky.

Apple Maps

Vždy k cieľu

Používajte mapy Apple Maps, ktoré sa zobrazujú na dotykovej obrazovke modelu AYGO a pozerajte si informácie o cestnej premávke v reálnom čase.

AYGO – oddajte sa naplno svojim emóciám

Toyota AYGO
unmute