GT86

Maximálny pôžitok za volantom bez akýchkoľvek obmedzení

Nové Toyota. Srdcová záležitosť.

Vonkajší vzhľad ide ruka v ruke s mimoriadnymi schopnosťami: markantné aerodynamické tvary Toyoty GT86 zahŕňajú aj nové LED svetlomety a charakteristickú masku chladiča. Vďaka ľahkej konštrukcii, nízkemu ťažisku a agilnému motoru boxer 2,0 litra s výkonom 200 koní sa každá jazda mení na nefalšovanú radosť. Pohodlný a veľmi kvalitný interiér sa dokonale snúbi s napätou jazdnou dynamikou. Odhaľte, ako je športový charakter vozidla zladený s prémiovým spracovaním.

Hlavné prvky

Ohromujúci výkon

Ohromujúci výkon

Pod kapotou Toyoty GT86 pracuje motor boxer 2,0 litra s výkonom 200 koní v spojení s technológiou vstrekovania Toyota D-4S. Vďaka tomu sa môže GT86 pochváliť bohatou výkonovou rezervou a spoľahlivým krútiacim momentom, ktorý vozidlu umožňuje zrýchlenie z 0 na 100 km/h iba za 7,6 s (s prevodovkou 6MT).

Tradícia

Tradícia

Toyota GT86 – ktorá našla inšpiráciu v slávnej Toyote 2000GT, dvojmiestnej športovej ikone zo 60. rokov minulého storočia – vzdáva hold nadčasovému dizajnu tradičných športových vozidiel Toyota a súčasne prináša pôžitok svojimi jazdnými schopnosťami aj najmodernejšími technológiami.

Dokonalý dizajn

Dokonalý dizajn

Toyota GT86 je atraktívna po všetkých stránkach - vzhľadom aj jazdnými vlastnosťami. GT86 bolo navrhnuté s mimoriadnym dôrazom na každý detail – od smelej aerodynamickej karosérie až po interiér poskytujúci maximálne pohodlie.

Čistá radosť z jazdy

Čistá radosť z jazdy

Toyota GT86 na vás zapôsobí svojím výkonom aj ťahom motora. Keď k tomu pripočítate už legendárnu spoľahlivosť a skvelé jazdné vlastnosti športového kupé, bude vám okamžite jasné, že každá cesta sa jednoducho premení na mimoriadny zážitok.

Objavte svoje ideálne GT86

Zaujímavosti

Objavte novú Toyotu Aygo X Objavte novú Toyotu Aygo X Jessica Long Jessica Long Vzor pre športovcov Nikdy neprestávaj Nikdy neprestávaj Sleduj cieľ ako Alexa Moreno Jeden nádych - nekonečné možností Jeden nádych - nekonečné možností Pozri sa, čo športovci majú spoločné Môžete to byť vy Môžete to byť vy Budúcnosť produktov na zaistenie mobility Rad Toyota GR Rad Toyota GR Séria Toyota GR je rad čistých športových automobilov. Rad Toyota GR Sport Rad Toyota GR Sport Objavte radosť z jazdy na modeloch GR SPORT. Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový Yaris Cross sa vyfarbil Toyota VODÍK VODÍK Prirodzene dokonalé palivo Revolúcia Revolúcia Technológia, ktorou sa všetko od základu mení Nekonečné možnosti využitia vodíka Nekonečné možnosti využitia vodíka Zistite, ako Toyota revolučným spôsobom mení celý automobilový priemysel Toyota Budúcnosť Budúcnosť Vodíková spoločnosť