GT86

Maximálny pôžitok za volantom bez akýchkoľvek obmedzení

Nové Toyota. Srdcová záležitosť.

Vonkajší vzhľad ide ruka v ruke s mimoriadnymi schopnosťami: markantné aerodynamické tvary Toyoty GT86 zahŕňajú aj nové LED svetlomety a charakteristickú masku chladiča. Vďaka ľahkej konštrukcii, nízkemu ťažisku a agilnému motoru boxer 2,0 litra s výkonom 200 koní sa každá jazda mení na nefalšovanú radosť. Pohodlný a veľmi kvalitný interiér sa dokonale snúbi s napätou jazdnou dynamikou. Odhaľte, ako je športový charakter vozidla zladený s prémiovým spracovaním.

Hlavné prvky

Ohromujúci výkon

Ohromujúci výkon

Pod kapotou Toyoty GT86 pracuje motor boxer 2,0 litra s výkonom 200 koní v spojení s technológiou vstrekovania Toyota D-4S. Vďaka tomu sa môže GT86 pochváliť bohatou výkonovou rezervou a spoľahlivým krútiacim momentom, ktorý vozidlu umožňuje zrýchlenie z 0 na 100 km/h iba za 7,6 s (s prevodovkou 6MT).

Tradícia

Tradícia

Toyota GT86 – ktorá našla inšpiráciu v slávnej Toyote 2000GT, dvojmiestnej športovej ikone zo 60. rokov minulého storočia – vzdáva hold nadčasovému dizajnu tradičných športových vozidiel Toyota a súčasne prináša pôžitok svojimi jazdnými schopnosťami aj najmodernejšími technológiami.

Dokonalý dizajn

Dokonalý dizajn

Toyota GT86 je atraktívna po všetkých stránkach - vzhľadom aj jazdnými vlastnosťami. GT86 bolo navrhnuté s mimoriadnym dôrazom na každý detail – od smelej aerodynamickej karosérie až po interiér poskytujúci maximálne pohodlie.

Čistá radosť z jazdy

Čistá radosť z jazdy

Toyota GT86 na vás zapôsobí svojím výkonom aj ťahom motora. Keď k tomu pripočítate už legendárnu spoľahlivosť a skvelé jazdné vlastnosti športového kupé, bude vám okamžite jasné, že každá cesta sa jednoducho premení na mimoriadny zážitok.

Objavte svoje ideálne GT86

Zaujímavosti

Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Vyzbrojený ďalšími skúsenosťami, silnejším a rýchlejším Yarisom WRC a tromi odhodlanými posádkami – tím TOYOTA GAZOO Racing bojuje na Svetovom šampionáte rely 2018 a posúva hranice vyššie. Apple CarPlay™ a Android Auto™ Apple CarPlay™ a Android Auto™ Riešenia, ktoré zjednodušia každú cestu Objavujte novú Toyotu Mirai Objavujte novú Toyotu Mirai Nový dizajn značky Toyota Nový dizajn značky Toyota Toyota predstavuje nový dizajn značky Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový model Yaris Cross sa ukázal v pravom svetle. Zistite viac. Online služby MyT Online služby MyT Zistite viac Míľnik 10 miliónov predaných vozidiel Toyota RAV4 Míľnik 10 miliónov predaných vozidiel Toyota RAV4 Priekopnícka Toyota RAV4 dosiahla míľnik 10 miliónov predaných kusov v priebehu 26 rokov existencie a piatich generácií modelov. Majstrovský titul s Toyotou Yaris WRC Majstrovský titul s Toyotou Yaris WRC Zistite viac Toyota Mirai druhej generácie Toyota Mirai druhej generácie Zistite viac