Vybrať motor

Záruka

Každá Toyota je vyrobená podľa výnimočných úrovní kvality, odolnosti a spoľahlivosti. Aby ste si mohli užiť pokoj, pre všetky vozidlá ponúkame štandardnú 3-ročnú záruku a pre naše hybridy až 10-ročnú predĺženú záruku na hybridný akumulátor. Naša komplexná predĺžená záruka zaisťuje dokonalý pokoj počas ďalších 12 alebo 24 mesiacov.

Cestné asistenčné služby

Naše vozidlá sú skonštruované tak, aby ste si užili množstvo rokov spoľahlivého a bezproblémového jazdenia. Môže sa však stať, že budete potrebovať pomoc, či už je to v dôsledku mechanickej poruchy, nehody alebo defektu. Ako súčasť nášho záväzku starostlivosti o zákazníkov je každé nové vozidlo kryté 3-ročnou zárukou Toyota Eurocare, čo znamená, že sa okamžite a bez problémov dostanete späť na cestu.

Služba Toyota Eurocare je tu, aby vám pomohla s každým problémom. Od nehôd po krádeže, od vybitých akumulátorov po defekty, od nedostatku paliva po stratené kľúče alebo technické poruchy – späť na cestu vás dostaneme takmer okamžite.

Kontakt

  • V SR
    0800 162 626
  • V zahraničí
    +420 221 586 626

Toyota Safety – prísľub bezpečia

Vďaka desiatkam rokov znalostí motorizmu a podrobnému výskumu je každá nová Toyota pripravená nielen na cesty, ale môžete sa na ňu spoľahnúť v momente, keď ju najviac potrebujete, aj keď si myslíte opak. S našimi pokročilými technológiami Toyota Safety Sense je naším konečným cieľom úplne zabrániť dopravným nehodám a vytvoriť bezpečnejšie prostredie pre jazdu – pre všetkých.

Opravy

Nehody sa môžu stať dokonca aj tým najpozornejším vodičom. Našťastie, bez ohľadu na to, či ste boli účastníkom veľkej alebo malej nehody, môžete sa spoľahnúť na sieť autorizovaných servisov Toyota. Naši vyškolení technici sa zaväzujú poskytovať servisné služby „od začiatku do konca“, navrhnuté tak, aby obnovili pôvodný stav vášho modelu Toyota.

Technici vyškolení spoločnosťou Toyota opravia vaše vozidlo podľa najvyšších štandardov spoločnosti Toyota (NCAP, BSI atď.). Ak budete potrebovať náhradné diely, namontujeme iba originálne náhradné diely Toyota kryté minimálne 12-mesačnou zárukou. Pokiaľ je to možné, poskytneme vám náhradné vozidlo, aby ste mohli stále jazdiť.

Viac informácií o modeli RAV4