1. Nové vozidlá
  2. Aygo X Undercover
Toyota x UNDERCOVER

Aygo X

VIAC AKO LEN SPOLUPRÁCA

Spoločnosť Toyota a Jun Takahashi, ktorý stojí za značkou UNDERCOVER, vytvorili limitovanú edíciu modelu Aygo X, ktorá prekonáva hranice.

Jun Takahashi

KULT ZNAČKY UNDERCOVER

Legendárny japonský módny návrhár Jun Takahashi hovorí o spolupráci so značkou Toyota na svojej novej vízii kultového modelu Aygo X a označuje ju za „dizajn, ktorý má stále výrazný charakter značky UNDERCOVER, no zároveň funguje v harmónii s mestom“.

TVORIVOSŤ PRESAHUJÚCA ODVETVIA

KEĎ SA SPOJA DVE LEGENDY

Predstavujeme novú jedinečnú spoluprácu s vplyvným módnym návrhárom Junom Takahashim, zakladateľom značky UNDERCOVER. Limitovanú edíciu modelu Aygo X, ktorá prináša to najlepšie z oboch značiek a je inšpirovaná duchom nonkomformity typickým pre Juna Takahashiho.

 

 

 

Uvádzacia párty na Parížskom týždni módy

Toyota Aygo X od Juna Takahashiho zo značky UNDERCOVER debutovala na Parížskom týždni módy exkluzívnou after-party v legendárnom klube Bridge. Medzi hosťami z medzinárodnej módnej komunity bol aj samotný Jun Takahashi, ku ktorému sa pridal Tadao Mori, vedúci oddelenia dizajnu v spoločnosti Toyota Europe, zatiaľ čo Ron Morelli a Mars89 sa postarali o undergroundovú hudobnú produkciu.

SKRYTÉ MESTO

VITAJTE V PARÍŽI – TOKIU

Preskúmajte Paríž - Tokio, svet inšpirovaný modelom Aygo X v podaní Juna Takahashiho z UNDERCOVER, spolu s hudobníčkou Lu, modelkou Ali Honcharuk a básnikom Wilsonom Oryemom.

LU

Experimentálna multidisciplinárna umelkyňa Lu je talentovaná speváčka, violončelistka a producentka. Jej predchádzajúce spolupráce plynulo prechádzali z undergroundu do mainstreamu a predstavovali spojenie dvoch kontrastných svetov, čoho výsledkom bolo vždy niečo nečakané.

CHAOS A ROVNOVÁHA

Pridajte sa k umelcom Lu, Ali Honcharuk a Wilsonovi Oryemovi pri jazde meniacou sa panorámou mesta, ktoré je skutočné aj virtuálne zároveň a je inšpirované kultovým módnym návrhárom Junom Takahashim.

Ali Honcharuk

Ukrajinská modelka Ali Honcharuk zostúpila z móla, kde predvádzala kolekciu SS23 značky UNDERCOVER Juna Takahashiho, priamo do nečakaného sveta Paríža – Tokia. Ide zároveň o talentovanú umelkyňu v oblasti práce s keramikou, ktorá svoju kreativitu vyjadruje vyrezávaním nových podmanivých foriem.

Wilson Oryema

Wilson Oryema je uznávaný básnik a aktivista a zároveň model, čo mu dáva jedinečnú perspektívu, ktorá presahuje odvetvia, rovnako ako je to v prípade spojenia značiek Toyota a UNDERCOVER Juna Takahashiho.
  • Lu
  • Ali Honcharuk
  • Wilson Oryema