1. Nové vozidlá
 2. Toyota Corolla Sedan 2023

Nová Corolla Sedan

Ostrejšia. Inteligentnejšia. Bezpečnejšia.
Tu je prvý pohľad na novú a vylepšenú Corollu Sedan. Najobľúbenejšia Toyota na svete je teraz lepšia než kedy predtým, má vylepšený vonkajší vzhľad a moderný dizajn interiéru, intuitívne technológie a hybridný pohon piatej generácie, ktoré prinášajú ešte viac potešenia za volantom. Buďte o krok pred ostatnými, buďte prvý v rade na uvedenie novej Corolly Sedan.

Vyniknite štýlom

Prvé, čo si na modeli Corolla Sedan všimnete, je jeho odvážny a dynamický exteriér, ktorý môže byť ešte pútavejší vďaka výberu našich dvojfarebných lakov. Od nápadnej novej prednej mriežky až po atraktívny stupeň výbavy GR SPORT – takýto dizajn sa nedá ignorovať.

Corolla Hatchback
 • Svetlomety LED

  Svetlomety LED poskytujú vynikajúci výkon a viditeľnosť pri veľmi nízkej spotrebe energie. Diódy LED sú usporiadané do zhlukov vytvárajúcich elegantné oblé línie, ktoré korešpondujú s elegantným dizajnom vozidla.

 • Nová štýlová predná mriežka

  Spodná mriežka chladiča s novým dizajnom s lesklým lakovaným sieťovinovým vzorom vytvára výraznejší postoj.

 • Športové 18" disky kolies z ľahkých zliatin s brúseným povrchom GR SPORT, tmavosivá úprava Dark Grey

  Úplne nové 18" disky kolies z ľahkých zliatin určené výhradne pre model GR SPORT vyjadrujú športový charakter vozidla. Charakteristický symetrický dizajn prináša výraznú koordináciu a trojrozmerné prvky, ktoré dodávajú modelu GR SPORT dodatočnú hĺbku a dynamiku.

 • Elegantný a dynamický

  Karoséria modelu Corolla Sedan sa vyznačuje kultivovanými plynulými líniami, zatiaľ čo oblá aerodynamická silueta a široký postoj jej dodávajú nepopierateľný charakter sily.

Pohodlne sa usaďte a uvoľnite sa

Corolla Sedan, ktorá ponúka dômyselné technológie a špičkový komfort pre každého cestujúceho, bola navrhnutá presne pre vás.

Zmysel pre štýl

Ak si myslíte, že Corolla Sedan vyzerá zvonku dobre, počkajte, kým si do nej sadnete. Naši dizajnéri vybrali kombináciu vysokokvalitných materiálov, ktoré spolu vyzerajú úžasne – a zároveň poskytujú príjemnú rozmanitosť textúr. Vzhľad dokonale dotvárajú štýlové sedadlá. Nič neprospieva priestoru viac ako svetlo a Corolla je vybavená ambientným vnútorným osvetlením po celej kabíne. Svetlo má chladný odtieň modrej a bielej a dodáva interiéru štýlový a kultivovaný nádych. Je to impozantný detail – jeden z mnohých, vďaka ktorým budete v tomto vozidle radi tráviť čas.

Technológie pre život

Intuitívne technológie dokážu pozdvihnúť každú cestu. Zoznámte sa s technológiou Toyota Smart Connect. Vychutnajte si integrovanú cloudovú navigáciu, funkciu hlasového agenta, ako aj aktuálne dopravné informácie a informácie o situácii na cestách. Nová 10,5-palcová dotyková obrazovka plynule integruje systémy Apple CarPlay a Android Auto™ do palubnej dosky, a poskytuje tak prístup k obľúbeným mobilným aplikáciám i množstvu informácií o jazde. Premenou prešiel aj prístrojový panel vodiča s novým 12,3-palcovým kombimetrom, ktorý si vodič môže prispôsobiť podľa svojich preferencií v štyroch rôznych režimoch: Casual (bežný), Smart (inteligentný), Sport (športový) a Tough (náročný).

Spojte sa so svojou Toyotou odkiaľkoľvek.

Inteligentný kokpit synchronizuje všetko, čo sa nachádza medzi vaším vozidlom a smartfónom. Aplikácia MyT vo vašom smartfóne, ktorá má uľahčovať jazdu, vám otvára svet konektivity. Jediným stlačením tlačidla môžete sledovať svoje cesty, naplánovať si servis či dokonca zlepšiť štýl hybridnej jazdy. Na diaľku si naplánujte ovládanie klimatizácie a pred jazdou si ochlaďte alebo vyhrejte vozidlo podľa potreby. Premeňte každý svoj deň pomocou inteligentnej konektivity Toyota Smart Connect.

Bezkonkurenčný výkon

Vyšší výkon bez kompromisov v oblasti účinnosti. Naša piata generácia hybridnej technológie bez nutnosti dobíjania vám poskytne lepšiu akceleráciu a výkon bez zvýšenia hladiny emisií CO2.

Radosť jazdiť

Na hybridných vozidlách značky Toyota je radosť jazdiť. Majú mimoriadne plynulý chod a sú veľmi citlivé – a keď jazdíte po meste, vychutnávate si blažené ticho plne elektrického režimu. Okrem toho šetria palivo a znižujú produkciu emisií, pričom sa na nich jazdí rovnako ľahko ako na vozidlách s bežným pohonom. A keďže ich nie je nutné dobíjať, nikdy ich nebudete musieť zapojiť do siete. Nie je teda prekvapením, že hybridné vozidlá značky Toyota si už vybralo viac ako 12 miliónov vodičov na svete.

Objavte potešenie z jazdy

Všetky modely GR SPORT poháňa priekopnícky plne hybridný systém. Vychutnajte si vzrušenie z jazdy s hybridným motorom s objemom 1,8 litra, ktorý produkuje skvelý výkon a zrýchlenie a vyznačuje sa nízkou spotrebou paliva a hladinou emisií CO2. Platforma TNGA od spoločnosti Toyota poskytuje fantastické ovládanie a nižšie ťažisko, čo je zárukou vzrušujúcej jazdy.

Toyota T-Mate. S vami na bezpečnejšiu cestu

Na zaistenie špičkových bezpečnostných funkcií v danej triede je Toyota Corolla Sedan vybavená systémom T-Mate – vaším užitočným partnerom pri jazde. Patrí sem najnovšia generácia bezpečnostného systému Toyota Safety Sense, ako aj možnosť bezdrôtovej aktualizácie jeho funkcií.
 • Toyota Safety Sense Medzi vylepšenia v oblasti prevádzky a funkčnosti systémov patrí aj funkcia obmedzenia zrýchlenia, ktorá reaguje na náhle použitie plynového pedála pri jazde nízkou rýchlosťou, pomoc pri predchádzaní nárazom pri odbočovaní na križovatke, asistent núdzového riadenia, ktorý teraz dokáže reagovať na protiidúce vozidlá, systém predchádzania bočným zrážkam a funkcia zníženia rýchlosti v zákrutách. Vďaka bezdrôtovým aktualizáciám softvéru budú funkcie stále aktuálne a bude možné pridávať nové.
 • Asistenčné systémy vodiča Náš systém monitorovania mŕtveho uhla upozorní vodiča na vozidlá, ktoré by nemusel vidieť vo vonkajších spätných zrkadlách. Užitočné je to najmä pri predbiehaní. Model Corolla Sedan je vybavená aj systémom tiesňového volania e-Call.
 • Pomoc pri parkovaní Okrem toho je Toyota Corolla Sedan vybavená aj ďalšími inovatívnymi asistenčnými funkciami pri parkovaní T-Mate, ako je napríklad asistenčný systém bezpečného vystupovania z vozidla, upozornenie na prítomnosť predmetov alebo osôb na zadnom sedadle a výstražný systém upozorňujúci na premávku za vozidlom s automatickým brzdením, aby sme uviedli aspoň niektoré. Všetky vám dodajú väčšiu istotu a vytvárajú ešte bezpečnejšie prostredie pri jazde pre vás aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Galéria modelu Toyota Corolla Sedan

Preskúmajte modelový rad Corolla

Jedna veľkosť nie je vždy vhodná pre všetkých. Náš modelový rad Corolla Hybrid je navrhnutý s množstvom funkcií, aby čo najlepšie vyhovel vašim individuálnym potrebám v oblasti pohodlia a praktickosti.