1. Nové vozidlá
  2. Prehľad

Zmeniť verziu

Land Cruiser Executive

5-dv. SUV

Land Cruiser - Executive - 5-dv. SUV
Biela - perleťová (070)

Už od

78690.0

Motor

2.8l D-4D 204 k

Štandardná

3-ROČNÁ ZÁRUKA

Land Cruiser - Executive - 5-dv. SUV

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

  • TAJOMSTVO PREPRACOVANÉHO ŠTÝLU

    Land Cruiser v sebe spája štylistické stvárnenie s praktickosťou a spoľahlivosťou. Od kapoty motora, ktorá je tvarovaná s cieľom zlepšiť viditeľnosti vodiča smerom nadol, k maske chladiča a svetlometom uloženým o niečo vyššie s ohľadom na zníženie rizika poškodenia pri jazde v teréne, až po štýlové 19“ zliatinové disky kolies s vysokým leskom, ktoré dodávajú dynamickejší profil.

  • IKONA K DISPOZÍCII S AUTOMATICKOU ALEBO MANUÁLNOU PREVODOVKOU

    Vďaka 2,8-litrovému naftovému motoru a výberu manuálnej alebo automatickej prevodovky zostáva Land Cruiser jedinečný v schopnosti kombinovať vynikajúci výkon a spoľahlivosť s bezkonkurenčným výkonom v teréne a stále vyššou úrovňou pohodlia na cestách.

  • V TERÉNE ALEBO NA CESTÁCH, STÁLE CHRÁNENÍ

    Land Cruiser je vybavený systémom Toyota Safety Sense, balíkom aktívnych bezpečnostných technológií, ktoré majú pomôcť predchádzať kolíziám v rôznych dopravných situáciách alebo ich zmierňovať. Obsahuje predkolízny bezpečnostný systém (PCS) s detekciou cyklistov cez deň a chodcov v noci, inteligentný adaptívny tempomat (IACC), upozornenie na opustenie jazdného pruhu (LDA), automatické prepínanie diaľkový svetiel (AHB) a systém rozpoznávania dopravných značiek (RSA).

Celá obrazovka Zbaliť
Otočte potiahnutím Otočte potiahnutím