Originálne diely Toyota

Udržujte svoje vozidlo Toyota v bezporuchovom stave

Či už idete do školy, na pravidelný nákup alebo vyrážate na letnú dovolenku, Toyota je nedeliteľnou súčasťou vášho každodenného života. Práve na to myslíme pri vývoji originálnych dielov Toyota, ktoré sú zárukou kvality a dlhej životnosti vášho vozidla.

Aby ste na cestu vždy vydávali s pocitom bezpečia, odporúčame vám používať originálne diely Toyota, ktoré sa vyrábajú v rovnakom závode ako samotné vozidlá Toyota a poskytujú rad výhod:

  • Sú vyrobené špeciálne pre vaše vozidlo.
  • Podliehajú prísnym normám automobilky Toyota, v oblasti kvality a spoľahlivosti.
  • Vzťahuje sa na nich plná záruka Toyota (minimálne 1 rok).
  • Inštaláciu zabezpečujú iba naši špeciálne vyškolení mechanici.
/
/


Vieme, že nikdy neexistuje jedno univerzálne riešenie pre každé použitie, a tak sme vyvinuli dva rady originálnych dielov Toyota, ktoré nám umožňujú lepšie vyhovieť vašim individuálnym potrebám.


Po dobu troch rokov, kedy je vaše vozidlo v záručnej lehote, sa používa originálne vybavenie Toyota, pričom všetky diely majú rovnaké špecifikácie ako súčasti používané pri výrobe samotného vozidla.

Rozlišujeme dva produktové rady originálnych dielov
Prvovýbavové diely alebo pôvodná výbava vozidla
  • pôvodné, vysoko kvalitné diely, ktoré sa používajú pri kompletizácii nových vozidiel vo výrobných závodoch Toyota
  • sú ďalej distribuované výrobcom Toyota ako náhradná spotreba do autorizovaných servisov Toyota pre údržbu a opravy havarovaných vozidiel
Ekonomické diely OPTIFIT - cenovo výhodná voľba
  • ekonomické náhradné diely, ktoré sú určené najmä pre majiteľov starších (3 roky a viac) vozidiel
  • finančná úspora až 67% v porovnaní s dielmi pôvodnej výbavy
  • kvalita zrovnateľná s pôvodnou výbavou vozidla
  • v ponuke i výmenné renovované diely, ktoré sú ekologicky ohľaduplnou voľbou vďaka zavedenému systému vratných dielov. Tie sú priemyselne renovované, to znamená rozobrané, očistené, premerané a preverené, povrchovo ošetrené a všetky časti podliehajúce opotrebovaniu sú nahradené novými. Splňujú rovnaké kontrolné a kvalitatívne parametre ako nové vyrobené diely.
Ekonomické diely Optifit
Optifit nové diely


Sú alternatívou k prvovýbavovým dielom

Diely OPTIFIT

- brzdové kotúče a platničky
- autobatérie
- chladiče
- výfuky
- stierače
- žiarovky
- peľové filtre
- manžety hriadeľov
- oceľové disky kolies na zimu
- zapaľovacie sviečky

Optifit výmenné resp. repasované diely


Vyrobené repasáciou vymeneného / chybného pôvodného dielu

Výmenné diely OPTIFIT

- spojkové súpravy
- alternátory
- štartéry
- turbodúchadlá
- hrebeňové prevodky riadenia
- motory
- polo motory
- hlavy valcov
- automatické prevodovky

S Optifitom stoja originálne diely menej


Neznačkové servisy často používajú neoriginálne a neznačkové náhradné diely, ktorých nízka cena býva väčšinou vykúpená nižšou kvalitou. Pri vzniku prvých problémov, ktoré sú dôsledkom použitia takýchto dielov zákazník väčšinou neobviňuje lacnú súčiastku neznámeho pôvodu, on zo svojich problémov obviňuje celé vozidlo. Cenovo výhodné diely Toyota Optifit sú tu preto, aby úspešne konkurovali neznačkovým dielom, ktoré často bývajú unifikované a hodia sa na modely viacerých značiek.


Keď si nechávate servisovať Vašu Toyotu, je rozumné používať originálne diely priamo od výrobcu vozidla, také, ktoré sú vyrobené podľa pôvodnej špecifikácie vozidla a navyše dostupné za konkurenčné ceny. Možnosť a príležitosť dosiahnutia výhodných cien dostávate s ekonomickým radom náhradných dielov Toyota Optifit – diely vynikajúcej kvality za rozumné ceny.

Kvôli bezpečnosti, výkonu a pocitu bezpečia používajte originálne diely Toyota. K dispozícii výhradne u autorizovaných predajcov vozidiel Toyota.

Zistite viac

Batériové elektrické vozidlá Toyota Batériové elektrické vozidlá Toyota Zistite viac Objavte novú Toyotu Aygo X Objavte novú Toyotu Aygo X Jessica Long Jessica Long Vzor pre športovcov Nikdy neprestávaj Nikdy neprestávaj Sleduj cieľ ako Alexa Moreno Jeden nádych - nekonečné možností Jeden nádych - nekonečné možností Pozri sa, čo športovci majú spoločné Môžete to byť vy Môžete to byť vy Budúcnosť produktov na zaistenie mobility Rad Toyota GR Rad Toyota GR Séria Toyota GR je rad čistých športových automobilov. Rad Toyota GR Sport Rad Toyota GR Sport Objavte radosť z jazdy na modeloch GR SPORT. Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový Yaris Cross sa vyfarbil Toyota VODÍK VODÍK Prirodzene dokonalé palivo Revolúcia Revolúcia Technológia, ktorou sa všetko od základu mení Nekonečné možnosti využitia vodíka Nekonečné možnosti využitia vodíka Zistite, ako Toyota revolučným spôsobom mení celý automobilový priemysel