Originálne žiarovky Toyota

Posvieťte si na cestu

Automobilové žiarovky človek ľahko pustí zo zreteľa, avšak plno funkčné žiarovky vo vašom vozidle Toyota sú nevyhnutnou podmienkou bezpečnej jazdy, najmä v tme.

Aby ste vždy dobre videli na cestu a išli bezpečne, vyvinuli sme produktový rad žiaroviek Toyota, ktoré majú veľa výhod:

  • Vyrábajú sa v súlade s vysokými štandardami kvality Toyota a hodia sa do každého počasia.
  • Materiály, ako je kremenné sklo, zabezpečujú dlhú životnosť.
  • Máme v ponuke optimálne žiarovky pre každý model značky Toyota.
  • Používanie originálnych žiaroviek je bezpečnejšie.
  • Naše žiarovky zabezpečujú výraznú a dobre viditeľnú signalizáciu.
  • Predávajú sa za výhodné ceny.

Náš produktový rad žiaroviek OptiWhite

Aby sme vyhoveli všetkým zákazníkom, ponúkame produktový rad originálnych žiaroviek, ktoré vám pomôžu prispôsobiť automobil vašim predstavám:

/
 
Žiarovky OptiWhite

Nová ponuka žiaroviek OptiWhite.

/
 
Žiarovky OptiWhite

Nové žiarovky majú vyššiu svietivosť o 60% oproti bežným žiarovkám.

/
 
Žiarovky HID (xenónové)

Žiarovky HID ponúkajú lepšiu viditeľnosť a šetria životné prostredie. Vydávajú až trikrát viacej svetla, vydržia sedemkrát dlhšie a spotrebujú zhruba o 50 % menej energie ako bežné žiarovky.

Vybrať si správnu žiarovku je jedna vec, ale nainštalovať ju je vec druhá. Preto odporúčame, aby ste sa obrátili na najbližší autorizovaný servis Toyota, kde vám žiarovky nainštalujú a optimalizujú hladinu osvetlenia a rozptyl lúčov.

Ponúkame taktiež súpravy žiaroviek pre konkrétne modely automobilov Toyota. Tieto súpravy obsahujú najdôležitejšie náhradné žiarovky, teda pre predné reflektory, smerové svetlá, zadné hmlovky, cúvacie a koncové svetlá alebo osvetlenie registračnej značky. Ide teda o ideálnu súpravu pre dlhé jazdy.

Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.