Výhodný servis

pre staršie vozidlá

Venujte svojmu staršiemu vozidlu Toyota zaslúženú a profesionálnu starostlivosť na najvyššej úrovni za finančne výhodných podmienok

Servisný program pre staršie vozidlá

(len u participujúcich partnerov, ktorých zoznam nájdete nižšie)

Navštívte s Vaším vozidlom náš autorizovaný servis a využite zľavy na originálne údržbové diely podliehajúce opotrebovaniu pre vybrané servisné úkony.

Podrobné informácie o ponúkaných službách a cenách získate u jednotlivých participujúcich autorizovaných partnerov.

  • Vek vozidla je určený dátumom jeho odovzdania zákazníkovi uvedenom v Servisnej a záručnej knižke vozidla TOYOTA.
  • Zľavy v programe sú poskytované na bežné údržbové diely podliehajúce opotrebovaniu* pre vybrané servisné úkony vykonávané v autorizovaných servisoch Toyota.

* Do kategórie údržbových dielov podliehajúcich opotrebovaniu zahŕňame: brzdové platničky a obloženie, brzdové kotúče a bubny, spojkové diely (lamely, prítlačné kotúče,zotrvačníky), tlmiče pruženia, prvky stabilizátorov, tlmiče výfuku, klinové a rozvodové remene, kladky, vzduchové, olejové, palivové filtre, kabínové filtre, zapaľovacie sviečky (bežné a irídiové) a navyše z radu produktov OPTIFIT alternátor, štartér, batérie, chladič, manžety poloosí..

Toyota pripravila pre staršie vozidlá ekonomický rad originálnych dielov OPTIFIT, ktoré spĺňajú tie najvyššie požiadavky na kvalitu.

U vybraných autorizovaných partnerov môžete využiť program 7+ so zľavou až 25% na originálne údržbové diely.

Podmienky programu sa pri jednotlivých participujúcich autorizovaných servisoch Toyota môžu odlišovať . Detaily ponúkaných programov nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Autorizované servisy Toyota, ktoré ponúkajú program:3+ 5+ 7+
AT Žilina
PK Auto Prešov
AUTOGRAND Bratislava
PPC Team plus Bratislava (5+, 7+)
Target Komárno
Autocentrum Nitra
VV Auto Horná Streda
AUTO CAR - BB B. Bystrica
AUTO CAR - BB Zvolen
Autolux Košice
Autoklub Poprad
Motor-Car Trnava
AUTOTREND TRENČÍN
Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.