Celkové prevádzkové náklady

(TCO – Total Cost of Ownership)

Namiesto sústredenia sa na vyjednanie čo najnižšej ceny a maximálnych možných zliav sa zamyslite aj nad celkovými nákladmi, ktoré si budú vyžadovať vaše automobily. Tvoria ich okrem iného náklady na pohonné hmoty, servis či poistenie, a takisto náklady spojené so stratou hodnoty vozidla. Rovnako dôležitá je voľba vhodného vybavenia zvoleného modelu, pretože pri predaji vozidla s lepšou výbavou bude jeho hodnota vyššia ako v základnej výbave.

Simulácia prevádzkových nákladov vozidla

Simulácia prevádzkových nákladov vozidla Auris Touring Sports 1,6 Valvematic na 3 roky a najazdených 120 tis. km (stav ku dňu 31.3.2017). Zdroj: Toyota Central Europe - Slovakia s.r.o.

Úspora

Vlastníctvo Toyoty je spojené s úsporami na každom kroku. Počínajúc atraktívnymi balíčkami vybavenia za konkurencieschopné ceny, a to prostredníctvom flexibilných foriem financovania, cez špeciálne ponuky, nízku spotrebu paliva a minimálny počet návštev servisu, až po vysokú zostatkovú cenu - súčet skutočných výdajov behom používania vozidla Toyota je neporovnateľne nízky.

Spoľahlivosť

Modely Toyoty zaujímajú vedúce pozície v rebríčkoch spokojnosti zákazníkov a nízkej poruchovosti vozidiel vykonávaných nezávislými výskumnými ústavmi po celom svete. Vozidlo značky Toyota je pre firmu dobrou investíciou, dovoľuje vám vyhnúť sa väčšine neočakávaných nepríjemných udalostí, čo priaznivo ovplyvňuje stav vašich financií.

TÜV 2016


14 modelov Toyota medzi prvými 10 najspoľahlivejšími vozidlami v jednotlivých triedach veku vozidla.
 

TÜV 2016 - 14 modelů Toyoty

Consumer Reports 2016


Toyota a Lexus na prvých dvoch miestach ako najspoľahlivejšie značky.
 


Toyota - Consumer Reports 2016

J.D. Power 2016


Modely Toyota vyhrávajú až v 4 kategóriách spoľahlivosti celkom nových vozidiel behom prvých 90 dní od ich zakúpenia.


Toyota - J.D. Power 2016

 

ADAC 2015


Toyota Auris a Verso najlepšie vo svojich kategóriách v ankete týkajúcej sa výskumu spokojnosti vodičov.


ADAC 2015 - Toyota Auris i Verso
 

Služby

Služby spojené s vozovým parkom Toyota sú na najvyššej úrovni. Vždy môžete počítať s podporou z našej strany. Postaráme sa o všetky formality, takže sa môžete naplno sústrediť na svoje podnikanie. Neváhajte sa na náš tím obrátiť s akoukoľvek požiadavkou!

Poistenie

Toyota ponúka širokú škálu poistení, ktoré poskytujú ochranu vozidlám značky Toyota a ich vlastníkom. Komplexná ponuka zahŕňa napr. povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie či poistenie finančnej straty (GAP), a to ako pre zákazníkov, ktorí kupujú nové poistenie, tak aj pre tých, ktorí obnovujú súčasné.

Vysoká zostatková hodnota

V porovnaní s konkurenciou sa všetky modely Toyota vyznačujú vysokou zostatkovou cenou, a to vďaka mnohým faktorom, ako sú materiály najvyššej kvality, bezporuchovosť, inovačné technológie a riešenia, ktorými je Toyota preslávená.. Vďaka tomu je vlastníctvo vozového parku Toyota spojené s bezpečnou investíciou na mnoho rokov a pre majiteľov používaného vozidla Toyota je jeho predaj výhodný i po rokoch.

Servis

Autorizovaný servis Toyota zaručuje kvalitu služieb na najvyššej úrovni. S Toyotou si môžete byť istí, že každý úkon bude vykonaný najlepšími profesionálmi s využitím najnovšej techniky a originálnych náhradných dielov. Krátka doba servisných služieb, profesionalita, náhradné vozidlo - to je štandard v autorizovanom servise Toyota.
Môžete tiež využiť predĺženú záruku, ktorá je výsledkom spoľahlivosti modelov Toyota. Dodatočné pripoistenie umožňuje predĺžiť dobu ochrany aj po skončení záruky výrobcu. Je určené pre tých majiteľov, ktorí si chcú užiť dlhšie pokojné obdobie používania vozidla a zvýšiť jeho hodnotu na sekundárnom trhu.

Môžete tiež využiť predĺženú záruku, ktorá je výsledkom spoľahlivosti modelov Toyoty. Dodatočné pripoistenie Toyoty umožňuje predĺžiť dobu ochrany aj po skončení záruky výrobcu. Je určené pre tých majiteľov, ktorí si chcú užiť dlhšie pokojné obdobie používania vozidla a zvýšiť jeho hodnotu na sekundárnom trhu.

Spotreba

Vozidlá značky Toyota sú povestné rekordne nízkou spotrebou paliva, čo prináša vysoké úspory na čerpacích staniciach. Vďaka dynamickým a zároveň úsporným motorom, hybridnému pohonu a flexibilným prevodovkám predstavuje vlastníctvo Toyoty čistý zisk.

Napríklad vlastníctvo hybridnej Toyoty znamená nižšiu spotrebu paliva, a teda menej časté návštevy čerpacích staníc. Táto úspora je očividná po doplnení paliva za 25 €. Vozidlo s konvenčným pohonom ako napr. Toyota Avensis Sedan 1,8 Valvematic (147 koní) s prevodovkou Multidrive S prejde v meste vzdialenosť 250 km, zatiaľ čo Toyota Prius až 560 km.

Nízke náklady financovania

Toyota prostredníctvom spoločnosti Toyota Financial Services ponúka množstvo rôznych spôsobov financovania zakúpeného vozidla. K dispozícii je rad zaujímavých ponúk, aby ste si vždy mohli vybrať tú, ktorá najlepšie zodpovedá vášmu rozpočtu. Ďalšie informácie a konkrétne kalkulácie získate u našich autorizovaných predajcov alebo na www.toyotafinance.sk

AKTUALITY

Môžete to byť vy Môžete to byť vy Budúcnosť produktov na zaistenie mobility Rad Toyota GR Rad Toyota GR Séria Toyota GR je rad čistých športových automobilov. Rad Toyota GR Sport Rad Toyota GR Sport Objavte radosť z jazdy na modeloch GR SPORT. Nový Yaris Cross Nový Yaris Cross Úplne nový Yaris Cross sa vyfarbil GR 86, príbeh pokračuje GR 86, príbeh pokračuje Víta vás tretí model GR Toyota Hilux Toyota Hilux Nové ceny krytov nákladnej plochy Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Hranicou je obloha. Toyota na svetovom šampionáte rely Vyzbrojený ďalšími skúsenosťami, silnejším a rýchlejším Yarisom WRC a tromi odhodlanými posádkami – tím TOYOTA GAZOO Racing bojuje na Svetovom šampionáte rely 2018 a posúva hranice vyššie. Toyota Protect Toyota Protect Výstavný lesk trvá a trvá… A vášmu vozidlu poskytne plných 5 rokov ochrany. Apple CarPlay™ a Android Auto™ Apple CarPlay™ a Android Auto™ Riešenia, ktoré zjednodušia každú cestu Objavujte novú Toyotu Mirai Objavujte novú Toyotu Mirai Nový dizajn značky Toyota Nový dizajn značky Toyota Toyota predstavuje nový dizajn značky Nový model GR Yaris Nový model GR Yaris Zoznámte sa s novým modelom Toyota GR Yaris