1. Elektrifikovaný
  2. Hybrid Electric

Hybridné elektrické vozidlá

Zistite viac o našich hybridných vozidlách bez nutnosti nabíjania
Viac ako 15 miliónov vodičov hybridných vozidiel Toyota najazdí na elektrický pohon každý deň viac kilometrov ako ktokoľvek iný. S radom deviatich hybridných elektrických (HEV) modelov štvrtej generácie, z ktorých každý poskytuje plne elektrický pohon s nulovými emisiami až 70 % času jazdy v meste, sme hrdí na to, že sme lídrom na ceste k elektrifikovanému svetu.

Nie je hybrid ako hybrid

Vďaka skúsenostiam, ktoré sme získavali 23 rokov, ponúka nová úroveň našej technológie hybridného elektrického pohonu nielen bezkonkurenčný výkon a dojazd, ale aj pokoj na duši. Vďaka plynulému prepínaniu medzi čisto elektrickým pohonom a zážihovým motorom v momente, keď je to najefektívnejšie, ponúkajú naše hybridné modely bez nutnosti nabíjania množstvo výhod elektrického pohonu bez potreby pripojenia k elektrickej sieti. 

 

Stály výkon

Tak ako každý prvok vo vozidlách značky Toyota, aj akumulátory v našich hybridných modeloch sú skonštruované tak, aby vydržali. Pre váš pokoj na duši poskytujeme na každý akumulátor záruku päť rokov/100 000 km, ktorá spolu s každoročnou kontrolou stavu hybridnej sústavy predlžuje záručné krytie akumulátora až na 10 rokov.

Náš systém spätného odberu zaisťuje, že keď sa životnosť našich hybridných akumulátorov skončí, bude s nimi naložené bezpečne a zodpovedne. Autorizované servisy Toyota v súčasnosti zlikvidujú viac ako 90 % našich akumulátorov a naším cieľom je recyklovať viac ako 50 % hmotnosti hybridného akumulátora.

 

Hybridný koučing

Pomocou mobilnej aplikácie MyT môžete využívať služby pripojenia Toyota Connected, ktoré sú navrhnuté tak, aby bola vaša jazda ešte bezpečnejšia a príjemnejšia. Služba Hybridný koučing poskytuje kontextové poradenstvo týkajúce sa vašej hybridnej jazdy, aby ste mohli čo najlepšie využiť režim elektrického pohonu, a znížiť tak spotrebu paliva i svoj vplyv na životné prostredie.

 

Objavte služby MyT Connected