1. Elektrifikovaný
  2. Plug-In Hybrid Electric

Plug-in hybridné elektrické vozidlá

Zistite viac o našich plug-in hybridných vozidlách
Naše plug-in hybridné vozidlá s elektrickým pohonom (PHEV) ponúkajú výhody hybridných elektrických vozidiel, ale s vyšším výkonom a schopnosťou prejsť dlhšiu vzdialenosť na čisto elektrický pohon. Nabíjajú sa z domácej elektrickej siete alebo na nabíjacom mieste a môžu vás poháňať až 75 km pri nulovej produkcii emisií a nulovej spotrebe paliva. Pri dlhších cestách sa plynulo prepínajú na účinný zážihovo-elektrický systém, vďaka čomu môžete byť pokojní na každej ceste.

To najlepšie z oboch svetov

Vďaka dvojitej energii, ktorú dodáva štvrtá generácia hybridnej technológie a veľkokapacitný akumulátor modelu RAV4 Plug-in Hybrid, si môžete vychutnať to najlepšie z oboch svetov: dynamický výkon aj vynikajúcu účinnosť elektrického vozidla (EV) vrátane najlepšej úrovne emisií CO2, spotreby paliva a elektrického dojazdu v tejto triede vozidiel.

Trvalý výkon

Tak ako každý prvok vo vozidlách značky Toyota, aj akumulátory v našich plug-in hybridných modeloch sú skonštruované tak, aby vydržali. Pre váš pokoj na duši poskytujeme na každý akumulátor záruku päť rokov/100 000 km, ktorá spolu s každoročnou kontrolou stavu hybridnej sústavy predlžuje záručné krytie akumulátora až na 10 rokov.

Náš systém spätného odberu zaisťuje, že keď sa životnosť našich akumulátorov pre elektrické vozidlá skončí, bude s nimi naložené bezpečne a zodpovedne. Autorizované servisy Toyota v súčasnosti zlikvidujú viac ako 90 % našich akumulátorov a naším cieľom je recyklovať viac ako 50 % hmotnosti hybridného akumulátora.

 

Služby MyT Connected

Aplikácia MyT pre smartfóny ponúka špecializované funkcie, ktoré vám pomôžu vyťažiť zo svojej plug-in hybridnej Toyoty maximum – od kontroly stavu akumulátora a aktuálneho dojazdu až po programovanie času nabíjania či nastavenie teploty v kabíne pred jazdou.
Objavte aplikáciu MyT

Ako funguje nabíjanie plug-in hybridného vozidla?

Zistite viac