1. Majitelia
  2. Multimedia

Multimédiá MyT

Systém MyT Multimedia zahŕňa navigáciu v reálnom čase, upozornenia na rýchlostné kamery, informácie o čerpacích staniciach a bodoch záujmov (POI). MyT Multimedia tiež obsahuje podporu pre systémy Apple CarPlay a Android Auto, ktoré umožňujú pripojiť váš smartfón, vďaka čomu môžete prehrávať hudbu a používať svoje obľúbené aplikácie na displeji prístrojovej dosky.
Upozornenia na rýchlostné kamery
Miestne upozornenia na rýchlostné kamery.
Už nikdy vás nezachytí rýchlostná kamera. Vďaka našim technológiám, navigačnej službe Coyote a rýchlostným radarom Cyclops, budete vždy vedieť, že sa blížite k rýchlostnej kamere. Dokonca môžete pomôcť aj ostatným – tým, že nahlásite nové miesto merania rýchlosti. 
Čerpacie stanice
Tankovanie už nemôže byť jednoduchšie.
Vyhľadajte čerpacie stanice podľa svojich preferencií, či už ide o cenu alebo konkrétnu spoločnosť, od ktorej máte palivovú kartu. Môžete sa rozhodnúť doplniť si palivo v cieli svojej cesty, na trase počas cesty alebo kdekoľvek, kde to máte práve najbližšie. 
Služba Google Street View
Prezrite si to, čo hľadáte, skôr, než tam prídete.
Vďaka službe Google Street View si môžete pozrieť cieľ svojej cesty v 360-stupňovom zobrazení. Miesto určenia si tak lepšie predstavíte a ľahšie ho nájdete. 
Parkovanie
Nájdite možnosti parkovania v okolí, v cieli cesty alebo na trase.
Rozhodnite sa podľa ceny, parkovacej spoločnosti alebo vzdialenosti parkovacieho miesta od vašej aktuálnej polohy. 
Integrácia smartfónov
S podporou systémov Apple CarPlay a Android Auto.
Zostaňte v spojení aj za volantom svojej Toyoty vďaka systémom Apple CarPlay a Android Auto, pomocou ktorých si pripojíte smartfón k vozidlu. Prostredníctvom displeja na prístrojovej doske môžete prehrávať hudbu alebo používať svoje obľúbené mobilné aplikácie.